Şimdi Ara

PETER ANSWER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • BEYLER PETER ANSWERE NASI SORU SORCAZ ACIL CEVAP PLEASE

• lütfen cevaplayın
  • Ok maaaaann so f. far away
  • Petiton bölümüne Peter, please answer the following question: yazcan sondakı ıkı nokta var.
    Altada soruyu, ama bu hileli, petition bölümüne Pe. yazdıktan sonra ne yazarsan yaz oraya please answer... diye devam eder. Yani Pe. yazdıktan sonra oraya sorunun cevabını yazıcaksın böylece altta sorunun cevabı cıkcak. Bilmeyenler cok iyi kekleniyo.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Arukard

Petiton bölümüne Peter, please answer the following question: yazcan sondakı ıkı nokta var.
    Altada soruyu, ama bu hileli, petition bölümüne Pe. yazdıktan sonra ne yazarsan yaz oraya please answer... diye devam eder. Yani Pe. yazdıktan sonra oraya sorunun cevabını yazıcaksın böylece altta sorunun cevabı cıkcak. Bilmeyenler cok iyi kekleniyo.

Hrbiden sper oLuo annatamam
  • Arukard dediklerinden hiç birşey anlamadım:) biraz daha açıklayıcı lütfen.
  • Bak orda ilk yerde petition mu ne öle bi yer var. Oraya Pe. yazacaksın sonundaki nokta ile beraber. Daha sonra Pe. yazdıktan sonra oraya ne yazarsan yaz, Peter, sorry ..... die giden bi yazı çıkıo. Sen oraya Pe. yazdıktan sonra, arkadaşının sorusunun vebanını yazcaksın(Üstümdeki ne renk soruysa, Pe. yazdıktan sonra mavi yazcaksın mesela) ondan sonra alt sütuna soruyu yazcaksın. Entera basınca, sorunun cevabını mavi olarak verir.
  • resimli anladım pls01
  • resimli anlat bide cevabını bilmedigimizi sorsak olrmu
  • Ya ben birkaç soru sordum bi halt beceremedi. Bu arada Arakurd arkadaş yukarı cevabı yazarken görmicekmi ? :D.
  • çok pis yutmuştum
  • http://img259.imageshack.us/my.php?image=asdddjq4.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çelik. -- 24 Nisan 2008; 16:42:42 >
  • aynisini yaziom bende olmuo
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.