Şimdi Ara

pet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar yeni server için silk aldım ve bu silk le maymunda alacağım ama oarda saat de var . saat maymunun süresini 4 hafta uzatıyormu cevaplarınız için sağolun uzatıyorsa onuda alıcam

• Evet maymununu süresinin bitmesine 1-2 gün kala o saati kullanırsan 4 hafta daha süre uzar. Yalnız dikkat et, eğer yanlış okumadıysam, maymunun toplam kullanım süresi 30 günü geçemez gibi bir ibare vardı orda. Yani bitmesine 1-2 gün kaladan önce kullanma bence.

Ben şimdiye kadar 2 kere o saatle uzatttım. Ama hiç tamamen bitmesini beklemedim. Tamamen bitmesini beklersen maymun kaybolur mu orasını da bilemem

Bilen varsa buraya yazssın ben de öğreneyim bari. Hiç denemedim denemeye de niyetim yok, eğer gidiyorsa yenisi 88 silk :)
  • çok sağol kardeş yardımın için sitende güzel bu arada
  • yok maymun kaybolmuyo sadece süresi bitmiş bir şekilde duruyo.. yani saati daha sonra da kulanabilirsin..
    ama arkadaşın dediği gibi garanti olsun genede sen 1 saat yarım saat kala aç saati..
  • kaybolmuyo maymun sadece gri renge giriyo ve orda süresinin uzatılmasını bekliyo bende öle olmuştu uzatma aldım tekrar canlandı
  • ya şimdi de kurt olayı cıktı yaw alıon yawruyken veriolar saana o da lvl atlıo sizin gibi ve lvl atladıkca daha da büyüo[acba onunda skilleri var mı?]
  • quote:

Orjinalden alıntı: evıl

ya şimdi de kurt olayı cıktı yaw alıon yawruyken veriolar saana o da lvl atlıo sizin gibi ve lvl atladıkca daha da büyüo[acba onunda skilleri var mı?]

kardeş sitede ole bisi yok o kore serverlarında fln
  • maymun paraylamı alınıyo cevap pls
  • quote:

Orjinalden alıntı: __AMİDAMARU__

quote:

Orjinalden alıntı: evıl

ya şimdi de kurt olayı cıktı yaw alıon yawruyken veriolar saana o da lvl atlıo sizin gibi ve lvl atladıkca daha da büyüo[acba onunda skilleri var mı?]

kardeş sitede ole bisi yok o kore serverlarında fln

6 Gün sonra kurt da geliyo aidamaru kardeş
  • quote:

Orjinalden alıntı: cykyps

maymun paraylamı alınıyo cevap pls

isteyen parayla alıyor
    yok ben maymuna para vermen dersende
    git yakala
  • quote:

Orjinalden alıntı: akkedi

quote:

isteyen parayla alıyor
    git yakala

puhahaha koptum ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: akkedi

quote:

isteyen parayla alıyor
    git yakala

hahaha abi helal ahaha
  • yakında bu oyuna kedide koyarlar lemn cok guzel olur
  • oyun sirke döndü aq
  • yarın birileri ağlar foruma eart taoist köpegimi kesti way a****** :D:D
  • aslinda ayi koysalar guzel olur hem ustune binersin hemde savastirirsin fena olmaz gibime gelio
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.