Şimdi Ara

''PES'' ettim ve ''FİFA'' ya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • geçiyorum.Arkadaşlar pes hanedanlığından fifa hanedanlığına geçme durumundayım fifanın emeklerinin yanında japonların amatörlüğünü ve bariz tembelliğini kabullenemedim.hala pes 6 oynamadayım.ama güncel olarakta fifa 14 oynayayım diyorum,online oynama durumum yok offline olarak oynayacağım nasıl bu oyunun tadını çıkartabilirim tavsiyeleriniz nelerdir siz daha iyi bilirsiniz benden bunu da tüm içtenliğimle soruyorum gerçekten

• golmanya kullanıcısına yanıt
    bende en son pes 10 oynadım fifada oynuordum ancak pes11 i görünce tiksindim pesten saten fifayı seviodum temelli fifaya başladım 13dahil hep offline oynadım bende kariyer yaparak oynadım ama bu sene paraya kıyıp nuuvemden 55tlye key alıp online bu sene ve keşke öncedende orjinal alsaymışım dedim.sana tavsiyem çok fark var online birisyle maç yapmak acaip zevkli bi kere pc ile istedğin kadar oyna bazı pozisyonlarda artık pcnin ne tepki vereceğini tahmin edebliosın ve artık sıkılıosun ama onlinde farklı kişilerle oynamak çok zevki.sana en güzel benzetme şöyle vereyim pc ile oynarsan hep bütün ömrün boyunca bi karıyla takılmak gibi ama online oynamaka sürekli farklı karılarla takılmak gibidir ve seni de online beklerim dostm.

• Ben 2 sinide alma gafletinde bulundum keşke pes'i almasaymışım diyorum.Bu sene ilk defa fifa oynadım bundan sonra pes çok büyük bir gelişme göstermediği sürece fifaya geçmiş bulunuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ern_dgn

bende en son pes 10 oynadım fifada oynuordum ancak pes11 i görünce tiksindim pesten saten fifayı seviodum temelli fifaya başladım 13dahil hep offline oynadım bende kariyer yaparak oynadım ama bu sene paraya kıyıp nuuvemden 55tlye key alıp online bu sene ve keşke öncedende orjinal alsaymışım dedim.sana tavsiyem çok fark var online birisyle maç yapmak acaip zevkli bi kere pc ile istedğin kadar oyna bazı pozisyonlarda artık pcnin ne tepki vereceğini tahmin edebliosın ve artık sıkılıosun ama onlinde farklı kişilerle oynamak çok zevki.sana en güzel benzetme şöyle vereyim pc ile oynarsan hep bütün ömrün boyunca bi karıyla takılmak gibi ama online oynamaka sürekli farklı karılarla takılmak gibidir ve seni de online beklerim dostm.

alemsin dostum zevklidir illa ki çok iyi bilmiyorum ama millet parayla coins mi ne olsuğunu da bilmiyorum onlardan alıyolarmış baya da para dönüyor oralarda ultimate team diyorlar herhalde buna

• fifa online modları gayet zevkli.
  • en son 11 güzeldi pes, 12 hemen hemen aynı geldi ama 13 bana göre baya ileri geçti fifa... bir pes sever olarak üzülüyorum
  • Yıllar sonra bende geri döndüm fifaya
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.