Şimdi Ara

-PES 4 = SAVE NASIL YAPILIR?---

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • master ligde uynamak istediğim takımları seçtim ve 4 maç yaptım.daha sonra oyunu kaydetmek istedim daha sonra tekrar

oynamak için ama save bölümünü bulamadım.auto save açıktı bende bunun üzerine oyunu kapattım.tekrar açtığımda save yapmadığını

gördüm,bu nasıl oyundur aklım ermedi.şimdi boşuna o kadar maç yaptım.save nasıl yapılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KE�MAN -- 29 Mayıs 2006; 11:27:46 >

• arkadaşlar herkes pes'den başla oyun oynamam diyo,,şu basit soruya kimse bir cevap veremezmi?
  • PES oynamaya 5'ten başladım ama hiç cevap gelmediği için yazayım bari büyük ihtimalle aynıdır. Benim kullandığım joypadde ps'daki simgeler(kare, üçgen vs.) olmadğı için söyleyemem ama sen liginin menüsündeyken altta "save" için şu simge filan demesi lazım, ona basıp çıkan ekranda boş bölümlerden birini seç
    Auto save maçlarından sonra senin önceden seçtiğin bölüme kaydeder, eğer sen bölüm seçmediysen kaydedemez...
  • Kardeşim ben daha yeni indirdim gamepad yok bende oynadım oynadıktan sonra D ye basın kaydedecek dedi ama kaydetmesi gereken yerde neresi bılmıyorum yardım eder misin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.