Şimdi Ara

PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: copcuadam123 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 11 Misafir (4 Mobil) - 7 Masaüstü5 Mobil1 Android
5 sn
18.402
Cevap
108
Favori
677.577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 41 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 502
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 430
  • Ortalama Mesaj Aralığı 27 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 358
  • Favoriye Eklediklerim 108
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • blackprague (1736 mesaj) Burak2658 (1573 mesaj) Kalel99 (1032 mesaj) istanblue001 (863 mesaj) kacanga (798 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (8290 mesaj) Mobil (6578 mesaj) Mini (209 mesaj) Uygulama (3246 mesaj) (79 mesaj)
  • @
17 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU]
Giriş
    1503 Mesaj
    An itibariyle tüm oyuncularımı dp yapıp en son verdiği LEGEND Kahn a basıp oyunu sildim. Konami alsın oyununu...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    422 Mesaj

Beckenbauer geldi şansıma 😂
    |
    |
    kacanga kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Merhaba, ortaklaşa oynamak isteyen olursa, seviyem 53, puanım 705, klanıma gelecek veya davet edecek olursa beklerim. Steam'de oynuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi henrychinaski3406 -- 26 Şubat 2021; 10:10:20 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    376 Mesaj
    Rummenige çıktı banada. İkon Van Basten almıştım mağazadan çokta memnunum genel olarak. Rummenige de bug lı bir adam.Ama tek forvet oynuyorum.
    Rummenige Gf de nasıl oynar acaba? Düz Ronaldo var onun yerine koyabilirim eğer daha verimliyse

• Yarbay
    6857 Mesaj

Bu adamı herkesin yerine koyabilirsiniz. Van Dijk'a bir omuz atıyor yok böyle bir şey , top vermiyor, üstüne alıyor. Ronaldo falan Bu adamın yanında hiç. Başlarda dedikleri bu muymuş dedim ama sonradan oynatınca dedim abi dedikleri kadar varmış.

Bana bu sene çıktı, ben Lewa ile rotasyonlu oynatıyorum. Rakip ilk yarı 2-0 önde olsun ikinci yarı alıyorum Rumeciğimi rakibe ecel terleri döktürüyorum. Siz de rotasyonu deneyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SkyTech74 -- 26 Şubat 2021; 9:30:32 >
    |
    |
    tkdblack6134 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    376 Mesaj

Valla hocam rakiplerdede beni en zorlayan adam bu, hiç atmasa hiç boşluk vermesem yine adamları itiyor çekiyor ne yapıp edip 1 gol atıyor en az😃

Fulleyip Gfye koyayım öyleyse , bazen SF de oynatırım ,bana ilk defa çıktı merak ediyorum.

Değişmeli oynatırım bende form durumuna göre iyi olan formayı kapar artık😃

|
    |
    SkyTech74 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1332 Mesaj
    Sabahın köründe Rachet King ile 2 maç üst üste yaptım oyundan soğudum resmen 😄 %95 galibiyet oranını boşuna yapmadığını görmüş oldum
  • Yüzbaşı
    266 Mesaj

Dostluk lobisinden mi? Gercekten iyi oyuncu
    |
    |
    özrail kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1332 Mesaj

Ranking challenge da geldi .Şu ana kadar oynadığım en iyi oyuncu diyebilirim. İlk maçta son 30 dk full mavide oynattım ama adamı 😁 ikinci maçta 8 yedim 😁
    |
    |
    Mctalebee kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2931 Mesaj
    Yeni gelen 3sf'li jacobacci veya 3 oos 2sf li fitzherbert i deneyen oldu mu? Yorumunuz nedir?

• Yüzbaşı
    266 Mesaj

Iyi oyuncu bende karsilasmistim ama saglam bug yapiyorlar. Onun yaptigi tum tus kombinasyonunu yapiyorum, ayni durumu yasatamiyorum rakibe.
    |
    |
  • Binbaşı
    1332 Mesaj

Oyun benim açımdan inanılmaz ağırdı . hatta bu adamı Arap zannediyordum ağır olması normal diye geçirdim içimden ama İspanyolmuş.internet kalitesi bence fark yaratıyor kasıtlı bozduğunu düşünmüyorum.Ben iki kişi arasında 2 sn de imleç değiştirirken adam saniyede 3-4 kişi seçebiliyor.3 stp 2 sf 1 gf li taktikle oynadı bana karşı hiç boşluk vermiyor . 3 lü defanslı taktikler böyle iyi oyuncuların elinde çok etkili oluyor.Topu orta sahaya gelmeden kapıyor sahandan zor çıkıyorsun.
    |
    |
  • Binbaşı
    1522 Mesaj

e-football'da tek maç yetiyor mu sıralamaya girmek için?

• Binbaşı
    1332 Mesaj

Yetiyor
    |
    |
    NaHaKu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1522 Mesaj

Teşekkür ederim.

|
    |
  • Yüzbaşı
    266 Mesaj

Eminim senin macinda da top ayagindan cikmiyordu, oyunculara hukmedemiyorsun beyaz topa donuyorlar. Internet kalistesinin kesinlikle her seyden onemli katiliyorum.
    |
    |
  • Binbaşı
    1332 Mesaj

Aynen dediğin gibiydi top çok geç çıkıyordu ayağımdan ve fiziksel olarak en güçlü adamım bile bir omuzda dağılıyordu bende internet kalitesine bağlıyorum bu bariz farkı ama sonuç olarakta adam iyi oyuncu ona da lafım yok ☺️
    |
    |
  • Yüzbaşı
    605 Mesaj
    Beckenbauer kızılay dağıtmış gibi herkeste var ama bir bize çıkmadı. Nerde çerçöp var sağolsun konami verdi. Yüzde %40 galibiyet oranlı herhangi birinin defansında Campell Beckenbauer ikilisi varsa daha iyi oynamama rağmen yenmek imkansız oluyor bu salak oyunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Punisher_1907 -- 26 Şubat 2021; 14:9:4 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    369 Mesaj

Fitzherbet bence gayet uyi ozellikle oos 10 numara oyuncu ile kullanilinca

|
    |
    ExTx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2931 Mesaj

Defans çok açık vermiyor mu 2 oos 2sf ile? 1 tane dos kalıyor sadece ortada.

|
    |
    barber34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
backlink paketleri
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.