Şimdi Ara

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU] (115. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
30.158
Cevap
80
Favori
1.515.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oyun play store 'de 180 TL hemde 12 ay taksit. Muhakkak ps4'de büyük indirim gelecek.

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Football Always

Her zamanki gibi işsiz

Alıntıları Göster
    Fifacılarda begenmiş

Elbet indirim gelicekte 1 ay sonra işte o bir ay nasıl bekleyecegiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Easy Ice -- 12 Ağustos 2019; 11:28:22 >
  • Ağlamayın gençler, gerçekler acıdır.

• PES 2020 kullanıcısına yanıt
    Bende bir indirim olur diye bekliyorum vallah

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Easy Ice

Fifacılarda begenmiş

Elbet indirim gelicekte 1 ay sonra işte o bir ay nasıl bekleyecegiz.

Alıntıları Göster
    İşsiz olmak böyle birşey abi

işkur a gidin beyler, burası size gelmez, bozar sizi.

Bekle abi düşer, güzel oyunlar var plus ta, onlara göz atarız. Ben bile ilk kez pes i ön sipariş vermicem bu yıl, Fifa dan momentum örneğini alıp coins satma peşinde olduğu ve fiyat politikasını % olarak büyük oranda uçurduğu için böyle yapıyorum bu yıl

• Tamam anlıyorum işsizsiniz ve oyun çok hoşunuza gitti, lanet etmek yerine, konuyu kirletmek yerine oynayın video çekin pozisyonları görelim yorum yapalım tartışalım burda. Boş yapmak anlamsız, yıllardır pes konularında hepinizi ezdim yüzlerce kez ceza aldım, bir üyeliğim gitti, hiç gerek yok, elde bişey yok, saygı duyun tercihlere, oyunu öğrenmeye bakın, iyi goller atın izleyelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Football Always -- 12 Ağustos 2019; 11:41:44 >
  • Konu yaşı büyümüş aklı gelişememiş insanlarla dolu. Ben pes fifayı en son lisede sınıfta tartışıyordum. Ben demoda gördüklerimi paylaşıyorum. Bir taraf at gözlüğüyle okuyor mesajımı. Fifacılarda botlarla üşenmemiş beğeni atmış. Neyin kafası olum bu. Azıcık büyüyün beyin olarakta. Yaşınız var. Bakın. Yapay zeka benim yerime oynasın demiyorum. Eğer benim kontrol ettiğim adam harici kalanlar tamamen şuursuzca duruyorsa, konami yapay zekayı tamamen salmış ve sizde bunu manuelciyiz diye savunuyorsunuz demektir. Yapay zeka adama basıp top almaz, ama rakip yapay zekanın üstüne gidiyorsa buyur geç abi de demez. Pes 2020 çok güzel, simulasyona yakın bir oyun olmuş. Peside fifayıda severim. Eksiklerinide söylerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C8DDC600D -- 12 Ağustos 2019; 11:59:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C8DDC600D

Konu yaşı büyümüş aklı gelişememiş insanlarla dolu. Ben pes fifayı en son lisede sınıfta tartışıyordum. Ben demoda gördüklerimi paylaşıyorum. Bir taraf at gözlüğüyle okuyor mesajımı. Fifacılarda botlarla üşenmemiş beğeni atmış. Neyin kafası olum bu. Azıcık büyüyün beyin olarakta. Yaşınız var. Bakın. Yapay zeka benim yerime oynasın demiyorum. Eğer benim kontrol ettiğim adam harici kalanlar tamamen şuursuzca duruyorsa, konami yapay zekayı tamamen salmış ve sizde bunu manuelciyiz diye savunuyorsunuz demektir. Yapay zeka adama basıp top almaz, ama rakip yapay zekanın üstüne gidiyorsa buyur geç abi de demez. Pes 2020 çok güzel, simulasyona yakın bir oyun olmuş. Peside fifayıda severim. Eksiklerinide söylerim.
    Foruma o kadar çok art niyetli insan geliyor ki artık forumun yerli ahalisi doğal olarak yeni gelenlere önyargı ile bakar olmuş...

Lakin senin de genelleme yapıp forum yaşı büyük ama beyni gelişmemiş insanlar ile dolu demen pek doğru olmamış maalesef...

Bir iki kişi ile yaşanan tartışma sonucunu herkese yaymak doğru değil..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Express Yourself -- 12 Ağustos 2019; 12:14:8 >

• Eleştirilerini hakaret etmeden yapmayı ögren. Şu mesajın bile basitlik, ne demek yaşı büyümüş aklı gelişmemiş insanlar var. senin haddinemi bunları buraya yazmak, efendilikten zarar gelmez! Öte yandan ne mutlu sana hem fifayı seviyorsun hem pesi sen imkansızı başarmışın.
    Oyunlar çıktıgında sizler bu konuda olmayacaksınız 19 olan müdavimler gene kalıcı olucaktır. Onlardan bir çoguda hem fifa hem pes oynar ama ikisinide severek oynamaz. fifa eş dost ile oynamak içindir. pes aşktır. dedigim gibi fifadan farklı bir oynanışı var. iki yıl önce fifada senin dedigini denedim kolu bıraktım salak yapay zeka gol atamıyor haklısın pes eksikleri yokmu bu sene var tabi ama son yıllarda çıkan en iyi pes geliyor. Benim kendi gözlemledigim en büyük eksisi momentum olucak gibi diger yönden çok begendim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PES 2020

Oyun play store 'de 180 TL hemde 12 ay taksit. Muhakkak ps4'de büyük indirim gelecek.

Bekleyelim o zaman arkadaşlar.

• Pcde bu fiyatlar varken PS4 2 katı olması kadar mantıksız birşey yok
    Oyunu kaldıracak Bilgisayarım varama PS4 varken neden Pcde oynayayım ya
    PS4 aldık bi de PSN abonelik yaptık dünya kadar para verdik bir de oyunlara saçma fiyatlar ödeyeceksek ne anlamı var konsol almanın
  • Pes'i arkadaşlarla Fifa'yı ise tekken oynarım. Mod çeşitliliği Fifa, gameplay Pes, maç atmosferi Fifa, grafikler Pes. Bana göre.
    Efendilik konusunda da kusura bakmayın, efendice yaklaşana ben zaten saygısızlık etmem.

• Ben sizi anladım hocam. Arada bende görüyorum mesela öyle bir an oluyor ki top süzüle süzüle gidiyor benim seçmediğim cpu ayağını uzatıp dokunsa topu alabilir ama yanından geçiyor. Ama topa öyle bakıyor. Belki oyun içinde ayarı vardır. Otomatik adam değişimi ile ilgili. Ben manuel oynadığım için top oradan geçerken hızlıca benim o kişiyi seçmem gerekiyor topu almak için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PES 2020

İyiymiş bak bu,kesinlikle indirim gelecektir bizim tarafada yeterki kimse almasın.

• Oyuna her sene indirim geliyor zaten de, önemli olan ne kadar indirim geleceği ve ne zaman geleceği? 1 ay sonra gelecekse bekleyelim de ya 1 ay sonra gelmezse?

Arkadaşla psn ortaklığı ile alacağız 200 küsür vereceğiz oyuna ama 200 bile pahalı bu oyun için. Psn işi var neyse ki o da olmasa hepten felaket durum.

Asgari ücretin % 20 si sadece 1 oyun alınabiliyor. Memleketçe uzatmaları oynuyoruz resmen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kalel99 -- 12 Ağustos 2019; 13:41:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kalel99

Oyuna her sene indirim geliyor zaten de, önemli olan ne kadar indirim geleceği ve ne zaman geleceği? 1 ay sonra gelecekse bekleyelim de ya 1 ay sonra gelmezse?

Arkadaşla psn ortaklığı ile alacağız 200 küsür vereceğiz oyuna ama 200 bile pahalı bu oyun için. Psn işi var neyse ki o da olmasa hepten felaket durum.

Asgari ücretin % 20 si sadece 1 oyun alınabiliyor. Memleketçe uzatmaları oynuyoruz resmen.
    Gelir düzeyi düştü, herşey de aşırı şekilde pahalandı. Avrupa ve Amerika lı 2 yemek ücretine alıyor bu oyunları, kutulu arşiv yapıyor adamlar. Amerika da 1 yıl yaşayan ve bu yılın başında dönen bir arkadaşım var,

"Orda bir markette kasiyer işi buldum, saatlik 11$ veriyorlar ilk işçilere" dedi.

Burda 2000li yılların başında asgari ücrete kaç gram altın oluyordu? Şimdi ne kadar oluyor? Bu şekilde hesaplarsak herşey netleşiyor

• quote:

Gelir düzeyi düştü, herşey de aşırı şekilde pahalandı. Avrupa ve Amerika lı 2 yemek ücretine alıyor bu oyunları, kutulu arşiv yapıyor adamlar. Amerika da 1 yıl yaşayan ve bu yılın başında dönen bir arkadaşım var,

"Orda bir markette kasiyer işi buldum, saatlik 11$ veriyorlar ilk işçilere" dedi.

Burda 2000li yılların başında asgari ücrete kaç gram altın oluyordu? Şimdi ne kadar oluyor? Bu şekilde hesaplarsak herşey netleşiyor

Alıntıları Göster
    Oha en düşük saatlik 11 dolar bir de. Arkadaşın 1 günlük çalışmayla alabiliyor oyunu bizde ise asgari ücretlinin 1 ayda kazandığının 5 te birini oyuna vermesi gerekiyor.

Zaten onlarda coin olayı da uygundur. Biz oyunun başında gümüşle altınla oynarken Ondan millet 19da coinle takımı kurup uçuyor hemen ucuz çünkü coin de oyun da.

Ps4 işi tamamen zengin işi zaten. Asgari ücretli nasıl oynasın. Adaletsiz hayat. Zenginle fakirin arası hiç olmadığı kadar açıldı bu dönemde, yazık.

• quote:

Oha en düşük saatlik 11 dolar bir de. Arkadaşın 1 günlük çalışmayla alabiliyor oyunu bizde ise asgari ücretlinin 1 ayda kazandığının 5 te birini oyuna vermesi gerekiyor.

Zaten onlarda coin olayı da uygundur. Biz oyunun başında gümüşle altınla oynarken Ondan millet 19da coinle takımı kurup uçuyor hemen ucuz çünkü coin de oyun da.

Ps4 işi tamamen zengin işi zaten. Asgari ücretli nasıl oynasın. Adaletsiz hayat. Zenginle fakirin arası hiç olmadığı kadar açıldı bu dönemde, yazık.

Alıntıları Göster
    Sadece asgari ücretli değil, herkesi vurdu.
    Oyun firmaları TL değer kaybettiği için zam yapıyor aslında. Yoksa oyunlar hep 60$

• quote:

Sadece asgari ücretli değil, herkesi vurdu.
    Oyun firmaları TL değer kaybettiği için zam yapıyor aslında. Yoksa oyunlar hep 60$

Alıntıları Göster
    Ya o varda burada sony türkiyenin aç gözlülüğü var. Oyun 60 dolar bugünkü kurla 334 tl yapıyor. 409 tl nerden geliyor? Soygun resmen başka bir şey değil. Euro üstünden mi hesaplanıyor yoksa? Bir saçmalık olduğu kesin.

• quote:

Ya o varda burada sony türkiyenin aç gözlülüğü var. Oyun 60 dolar bugünkü kurla 334 tl yapıyor. 409 tl nerden geliyor? Soygun resmen başka bir şey değil. Euro üstünden mi hesaplanıyor yoksa? Bir saçmalık olduğu kesin.

Alıntıları Göster
    Bu yıl fiyat fazla yükseldi zaten, tek ucuz kalan yıllık plus üyelik ücreti, o da uçar yılbaşından sonra, belki de o kadar beklemez

• 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.