Şimdi Ara

eFootball PES 2020 [PC ANA KONU] (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.191
Cevap
14
Favori
111.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam arkadaşlar ps4 için fifa 20 alacağım fakat pc de pes 20 oynamaya karar verdim

Discord da toplanacaktınız bir ara hala devam mı ?
  • vc1903 kullanıcısına yanıt
    demoyla alakası yok ki oyunun. topla buluşan oyuncu totosunu kaldıramıyor atağa çıkamıyorum. incelikli çalım desen kaybolmuş. adam bile eksiltemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScorcheR

Hocam ben aşağıdaki linki deneyeceğim, umarım olur.
    https://www.ketubanjiwa.com/2019/09/efootball-pes-2020-official-live-update-12-09-2019-for-pc.html

Alıntıları Göster
    Ben yaptım, hala güncelleme indirmeye çalışığ aynı hatayı veriyor.

• Dostlar ne diyorsunuz bu sene PC'ye PES alınır mı? Geçen sene FIFA'ya çok para verdik. Hiç bir işe yaramadı. Leş bir oyun gerçekten. Çok fazla MyClub oynacağımı düşünmüyorum. 159 lira çok fazla da değil aslında. Var mı geçen seneye göre bir iyileştirme oyunda? PES 19'un üstüne bir şeyler koymuşlar mı acaba?
  • Arkadaşlar myclub ı biri özetleyebilir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PaladinRudjack

Dostlar ne diyorsunuz bu sene PC'ye PES alınır mı? Geçen sene FIFA'ya çok para verdik. Hiç bir işe yaramadı. Leş bir oyun gerçekten. Çok fazla MyClub oynacağımı düşünmüyorum. 159 lira çok fazla da değil aslında. Var mı geçen seneye göre bir iyileştirme oyunda? PES 19'un üstüne bir şeyler koymuşlar mı acaba?
    Bende arada kafa dağıtmak için maç yapmak istiyorum canım sıkıldığında fazla oynamıyorum. Offline zevk vermiyor. Değer mi online almaya

• quote:

Orijinalden alıntı: CyBeRaY

Ben yaptım, hala güncelleme indirmeye çalışığ aynı hatayı veriyor.

Alıntıları Göster
    Evet bende de hata aynı şekilde devam ediyor. Siz oyunu Oyunfor, Durmaplay gibi sitelerden mi aldınız key olarak ? Acaba bir ilgisi var mı bilemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScorcheR

Evet bende de hata aynı şekilde devam ediyor. Siz oyunu Oyunfor, Durmaplay gibi sitelerden mi aldınız key olarak ? Acaba bir ilgisi var mı bilemedim.

Alıntıları Göster
    Ben doğrudan Steam sitesinden aldım. Legend edition.
  • CyBeRaY C kullanıcısına yanıt
    Bende yaptım aynı hatayı veriyor hala

• ScorcheR kullanıcısına yanıt
    AYNI SORUN BENDEDE VAR AMA NETTE HİÇ Bİ ÇÖZÜM BULAMADIMeFootball PES 2020 [PC ANA KONU]eFootball PES 2020 [PC ANA KONU]

• Bu çoğu kişide olan genel bir hata galiba. Çözerler çok geçmeden muhtemelen.
  • Superstar 30 dakikalık maç ayarladım. Uzun bir kısmını da 10 kişi tamamladım. Sonuç bu.

Ulan gerçek maç gibi nasıl gerildim anlatamam. Futbola doydum bu gece.

eFootball PES 2020 [PC ANA KONU]

• Bi online oynamaya kalktım adamda mbappe , c.ronaldo vs bu kadar kısa sürede nasıl toplamış bunları?

Bende de sule , ramos , kane var şansa bak ... Kane çok ağır
  • https://www.youtube.com/watch?v=b8R6M_qXmAM SGJC_0014 HATASIYLA İLGİLİ BÖYLE Bİ VİDEO VAR AMA ANLAMADIM BEN VARMI ANLAYAN
  • ghimco kullanıcısına yanıt
    Lagethon kullanıcısına yanıt
    Selamlar, discordu sormuşsunuz. ortaklaşa online bölümünde bir yerde klan ara var. Oradan FORUM DONANIM HABER yazıp aratın. Murat Tamer diye çıkar. Klana katılın bende oyuna girdiğimde eklerim. 3e 3 maçlar çeviriyoruz fırsat buldukça.

Discord içinde Tibet yönlendirecektir sizi.

• Belgelerim klasörünü sağ tıklayıp hedef yolu c documents olarak değiştirip uygula deyin taşıma işleminden sonra oyundaki sorun çözülüyor arkadaşlar

• Evet arkadaşlar sonunda SGJC_0014 hatasını çözüme ulaştırdım.

Öncelikli olarak Oyunu kapatıyoruz ve sonrasında Bilgisayarım'a çift tıklayıp Belgeler kısmını sağ tıklıyor ve özellikler diyoruz.

Sonrasında Konum'a gelip (Burada C:\Kullanıcılar\Kullanıcıİsmi\Documents yazacak sizde) Sadece C:\Documents yapıp uygula diyoruz.

Şimdi ise;
    C:\ProgramData\KONAMI\eFootball PES 2020 klasörüne girip save klasörünü tamamen siliyoruz ve ardından;
    C:\Documents\KONAMI\eFootball PES 2020 klasörüne girip mount klasörünü tamamen siliyoruz.

Ve sorunumuz çözüldü. Oyuna girin girer girmez update yapacaktır. İyi oyunlar... :)

• merhaba video kartınız gerekli özellikleri karşılamıyor hatası alıyorum yardımcı olabilir misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Clarkus

merhaba video kartınız gerekli özellikleri karşılamıyor hatası alıyorum yardımcı olabilir misiniz ?
    Marka model belirtirmisin Hocam...Sistem gereksinimlerini karşılamıyor olabilir...
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.