Şimdi Ara

eFootball PES 2020 [PC ANA KONU] (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.191
Cevap
14
Favori
111.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 140+ fpsye rağmen çok ufak bir kasma var oyunda. Bu genel bir sorun mu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheNewAtilla

Beyler master lig/ana lig modu güzel mi? Pes 18’e sardım bu aralar, alasım var 20’yi
    Analige geçen senelere göre baya güzel gelişmeler geldi.Tavsiye ederim
  • Arkadaşlar selam;

Oyun için forma ve kulüp yamalarını ekledim sorun yok. Fakat oyunda Liverpool un Anfield Road stadını nasıl ekleyebilirim. Tüm stadlar için veya sadece Anfield için bir yama varmı acaba?

Teşekkürler
  • Defansta Koulibaly,Ramos ikilisi mi ? yoksa Koulibaly, de Ligt ikilisi mi ? karar veremedim.

Ramos, de Ligt kullandım uzun bi süre iyiydi...
  • Sonunda oyunu satın aldım, Fifa'nın kariyer modu adam olucağı yok ! Oyun çok oturaklı,top fiziği mükemmel,kamera açısı çok iyi,futbol oynadığımı hissediyorum sonunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9856402CE -- 29 Ekim 2019; 18:47:20 >
  • data pack 2 sonrası ana lig oynarken oyun hata verip kapanıyor..aynı sorunu yaşayan var mı..
  • analiğ de sorunsuz oynuyorum
    simtem dosyalarını güncelleyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: matrixx61

data pack 2 sonrası ana lig oynarken oyun hata verip kapanıyor..aynı sorunu yaşayan var mı..
    Dostum steamden oyun dosyalarını güncelle olmazsa oyun içinden canlı güncellemeyi tekrar yap
  • teşekkürler arkadaşlar..bugün deneyeceğim..
  • arkadaşlar pes oynayıpta yama konusunda sıkıntı çeken varsa bu kanalda çok kaliteli yamalar var ayrıca pesunuverse yamalarıda kurulumu dahil hepsi mevcuthttps://www.youtube.com/channel/UCzJT4aZDZF7EHq8mhs1jfzQ
  • Analig efsane keyif veriyor :) O kadar pişmanım ki geç aldığıma , fakat Konami güvenemiyor insan, geçen sene de aldım beğenmemiştim fakat bu sene çok keyif alıyorum, kamera açısı,top fiziği oyunun o ağır,oturaklı yapısı futbol simülasyonu hissi veriyor sonuna kadar.
  • Arkadaşlar şu kaleci kontrolü nasıl karşı karşıya kalınca veya frikiklerde
  • https://www.konami.com/wepes/2020/eu/tr/pc/topic/game-wepes2020-4674

burada neyden bahsediyor 1000 coins falan mı verecekler herkese ? yoksa hatayı alanlara mı verecekler sadece?
  • AhmediNesaj A kullanıcısına yanıt
    Konami'nin linkteki yazısına göre hatayı alanlara yani bu güncelleme hatasından dolayı online oynarken sorun yaşayanlara verilecekmiş. 7 kasımda da bu sorunu çözeceklermiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dutch van der Linde

Konami'nin linkteki yazısına göre hatayı alanlara yani bu güncelleme hatasından dolayı online oynarken sorun yaşayanlara verilecekmiş. 7 kasımda da bu sorunu çözeceklermiş.
    hmm bu hatayı almayan kaldı mı ya :D önceleri matchday maçını izlerken çok veriyordu bu hatayı, oynarken hiç almadım bu hatayı
  • AhmediNesaj A kullanıcısına yanıt
    Ben hiç almadım böyle bir hata. Gerçi artık nadir oynuyorum belki bana denk gelmemistir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cok coin aldik diye paket acinca surunduruyo beni gecen hafta 500 bu hafta 200 bin gp ile paket actim 5 6 siyah verdi hepsi 85 86 cop oyuncular

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinan9

Arkadaşlar şu kaleci kontrolü nasıl karşı karşıya kalınca veya frikiklerde
    L3+L1 yani sağ analoğa basıp L1 e basacaksınız
  • pubg + 4000 ustu takima sahip pes 2020 li steam hesabi satılıktir. forumda fazlasiyla referansim var. dukkanimdan ilani gorebilirsiniz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: matrixx61

teşekkürler arkadaşlar..bugün deneyeceğim..
    selam arkadaşlar..bilgisayarı formatladım, oyunu sıfırdan yamasız kurdum ama hala hem normal maçda hem analig de 50-60.dk larda kitlenim kapanıyor..donanımsal bir problem olduğunu düşünmüyorum, çünkü sistemim bayaa güçlü..başka ne sorun olabilir..
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.