Şimdi Ara

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU] (1425. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.158
Cevap
80
Favori
1.515.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14231424142514261427
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Yves Didier Drogba

Benim net sorunluydu biri kullanınca kasıyordu arayuzden girip WiFi kullanımını %20 ile sinirlandirdim evdekiler kullansa da çok etkilemiyor
    O nasıl oluyor bro % 20? Kişi sayısı olarak mı yoksa bağlantı olarak mı? atıyorum 5 kişi bağlanmak istiyor % 20 si mi bağlanıyor? Yoksa sayfanın % 20 sini mi yüklüyor? Biraz açsana şunu ve nasıl yapıldığını.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yves Didier Drogba kullanıcısına yanıt
    hocam 700 maçta %66 yaptıysan çok fazla yükselelebileceğini zannetmiyorum kanımca. yeterli fırsatı bulmuşsun oranını yükseltmek için, olsaymış olurmuş heralde bu zaman kadar :) ayriyetten %66 ile oynayan adamla %80-85 civarı oynayan adamın oyunu da pek aynıdır denemez. arada ciddi ciddi fark var yani.
  • Milan ve inter gitti diye üzülmeyin Sao Paulo var :)

https://www.youtube.com/watch?v=q0eU_Pi-rv4&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aLexmk -- 4 Ağustos 2020; 16:51:46 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • roketrakun R kullanıcısına yanıt
    Hayal de mi kurmak yasak arkadaş :)
  • aLexmk A kullanıcısına yanıt
    Oley be yıllardır bu anı bekliyordum

çok büyük bir eksiklikti ,konami yine çalışıyor geliştiriyor kendini
  • NESKOR2010 kullanıcısına yanıt
    estafurullah, allah gönlüne göre versin :)
  • -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NayirNolamaz -- 4 Ağustos 2020; 17:19:35 >
  • NayirNolamaz N kullanıcısına yanıt
    Online hizmeti 24 eylule kadar uzattilar. Arada oynuyorum keyifli gayet

• Since-8bit S kullanıcısına yanıt
    Ben 2020 ye geçtikten sonra hiç oynamadım. Nasıl 20 ile çok farklı geliyor mu oynanışı...
  • Kalel99 kullanıcısına yanıt
    Bazen iki kişinin birden girdiği oluyor. Boşuna kaybettiğim maçlar dahi olmuştur. 19 ile başladım online oynamaya ama ateri salonunda kick off oynamış nesilden geliyoruz. Basamak basamak ilerliycez:)

• Şu rakibe sırtını dayayınca asla top kapılamaması olayı..

Bende fiziksel teması 99 lukaku ya da koulibaly..ya da bi başkasıyla..şunu asla yapamıyorum..Messi gelip omzu koyup alıp gidebiliyor..çok fazla ayak altı top kaçırmalar..çok fazla kağnı gibi atılan pas..ve imleci en az 1 saniye geç seçiyor.adam ilk dakikadan son dakikaya kadar kırmızıda oyunuyor.. kondisyonunda en ufak bir fark olmuyor..arkada açık vermiyor..benimkiler ölüyor..

Delirmemek elde değil..bunların sebebi nedir.

İnternet??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi superegoid -- 4 Ağustos 2020; 18:10:25 >
  • NESKOR2010 kullanıcısına yanıt
    19 un aslında ne kadar harika bir oyun olduğunu hissettiriyor:) Çok rahat paslaşabiliyorum. 20 den sonra en başta oyun çok hızlı geldi.Orta kafa gol var. Merkezden verkaç yapmak zorunda değilim gol için:) Savunmacıların birbirine girme olayı,ayak altından top kaçırma yok. 10.000 kullanıcı var. Hileci yok. Maçlar yağ gibi ve rakibi 20den daha hızlı buluyor. Tavsiye ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: theKing_90_03

Fırsatım olmadı bayram tatili vs. Olunca atacağım YouTube dan. Haber ederim
    adener3 degilsin degil mi? cok benzer bir mac yayinlamis ki cok kotu sozler de soyluyor. maci izlemedim henuz eger sensen izliycem
  • Maçı yüklemiş muhtemelen sizin maç. Karaktersiz herif attığı başlığa bak. Ah senin yerinde ben olacaktım 2-1den sonra ne diye top çevirmezsin anlamam ki çevir delirsin köpek.

Arkadaşlar şikayet edin bi şey yapın şu başlığı değişsin. İçinde bulunduğumuz dönemi de düşünecek olursak rahatsız edici. Thumbnaile de kız çocuğu koymuş.

https://www.youtube.com/watch?v=-93Pbd4BEHU&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yokboylebısey -- 4 Ağustos 2020; 18:51:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yokboylebısey

Maçı yüklemiş muhtemelen sizin maç. Karaktersiz herif attığı başlığa bak. Ah senin yerinde ben olacaktım 2-1den sonra ne diye top çevirmezsin anlamam ki çevir delirsin köpek.

Arkadaşlar şikayet edin bi şey yapın şu başlığı değişsin. İçinde bulunduğumuz dönemi de düşünecek olursak rahatsız edici. Thumbnaile de kız çocuğu koymuş.

https://www.youtube.com/watch?v=-93Pbd4BEHU&feature=youtu.be
    Eger bu mac o macsa ben arkadasin soyledigi durumu goremedim. Belki de videodan belli olmuyor bilmiyorum. Bu herifin ahlakla ilgili sikintilari var. Normal bir sey zannediyor yaptigi ahlaksizliklari. Basliga ve son zamanda soyledigi seye bak. Ama ben bu mact bir hile olayi yaptigini dusunmuyorum ya da farkedilmiyor dedigim gibi. baska turlu ne yapiyor bilmiyorum. Benden cok cok daha iyi oynuyor herif. ben en fazla 991 puan yapmis adamim o sebeple kendime gore kiyas yaoabilecek durumda da degilim. Iyi arkadaslar biliyorlardir daha net sekilde.

• Arkadaslar bu efsanelerı almak ıcın hangı ajanlara ıhtıyac oldugunu gösteren tabloyu atabılecek var mı?
  • Since-8bit S kullanıcısına yanıt
    Böyle anlatınca bi hoşuma gitti be. Deneyeyim ben de 20 den kanser olacağım yoksa :)

Sao Paulo ve diğer tüm Brezilya ligi takımları vardı zaten oyunda, bunun için YouTube'da yayın açmışlar bir de, Konami neyin peşinde anlamadım 😐

• 
Sayfa: önceki 14231424142514261427
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.