Şimdi Ara

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU] (1332. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
30.158
Cevap
80
Favori
1.515.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13301331133213331334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kacanga

van dijkin fiziği, pasları,fiziksel teması, beceri kartları daha iyi skirinniarın da kafa top kaznması agresiliği daha iyi bi de vandijk form 8 . yakın kartlar gibi ama oynayıp örmek lazım
    8 form iyi değil ki c geliyor devamlı, 6 daha çok A geliyor. Ama tabii burda önemli olan takıma ne uyacağı. Van dijk biraz daha pasör ama bana ısırganlık lazım agresiflik yani. Pasör olarak 100 overall de ligt var zaten oyun kurucu. Benim için agresiflik daha önemli o yüzden zaten koulibaly kovalıyordum 6 aydır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gullit'i 5 yıldız 'OOS' ve 'Sıçrama' yetenek avcılarıyla birlikte ayın 20 sinde verilecek özel oyuncular temsilcisiyle üçünü birleştirip garanti alabiliyoruz değilmi ?
    Verdiğiniz linklerde vs. öyle gözüküyordu ,kendim sağlamasını yapamadım özel oyuncuları ekleyemedim simülasyondan ,son paramı otomatik teklif verdim bu ajanlara , elimde patlarsa yıkılırım :D
  • Kalel99 kullanıcısına yanıt
    RashFord'dan hiç verim alamadım ya.
    Ronaldo Messi SF oynuyor normalde.
    Dedim Rash'i fulleyeyim. Messi'yi OOS oynatayım.
    Ama yok hiç verim alamadım.
  • tkdblack6134 kullanıcısına yanıt
    20 temmuzda DP 9.0 ile yeni efsane eklense bile o yetenek avcısına koymadıkça ki ilk önce coinsle vermeden koymazlar. oyundaki sarı efsaneleri bile o yetenek avcısına dahil etseler o kombinasyonla alırsın. pesdbnetten arama kısmında bacağımsız oyuncuları - oos ve sıçrama seçip tüm oyuncuları göster deyip kontrol edebilirsin . zateen oos olup en iyi özelliği sıçrama olan başka bi oyuncu da yoktur :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kacanga -- 8 Temmuz 2020; 12:39:54 >
  • kacanga kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam
  • bluemoon kullanıcısına yanıt
    Ben de verim alamadım rashford'dan, bazı adamlar kesinlikle overall'ınin adamı değil, 96-97 overall gibi oynamiyorlar

• tkdblack6134 kullanıcısına yanıt
    Gullit max levelde dayanıklılık 84 te kalıyor, kontra verseniz bile 90 zor tamamlar maci. Ben ikinci devre messi yerine oyuna alıyorum, defansif ozellikleri de iyi olduğundan skoru tutmada çok ise yarıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • wardaddy58 W kullanıcısına yanıt
    3 gündür bende acayip hissediyorum. Artık iyici pro oldum. Hissettiğim an kapatıyorum. Ohh miss.

• Şu oyunda en basit gol yeme bugu defansın durup kale önünde topu rakibe hediye etmesi
  • ata_han kullanıcısına yanıt
    Hocam bu adam tank gibi ya sağlam , dayanıklılık sorunu olduğunu bilmiyordum ama sorun değil vieranın yanında Gö oynatmayı düşünüyorum genel olarak.Yorulunca değiştiririz yedekleri var.
    Beni cezbeden de aslında defansif özellikleri :)

• Şimdi yarın ne veriyor bize Konami? Ayın 9'unda bir şey vereceklerdi, yanlış mı hatırlıyorum:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: NESKOR2010

Keşke bu kadar masum olsa Konami :) Keyif alalım istiyorum ama momentumu dayayınca soğuk su molası veriyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: roketrakun

belki de sen haklısındır hocam, bilgisayara karşı frkik golü atıp kalkıp keyif çayı demleyip içecek kadar iyimser olmak lazım belki de. malesef insanlar küçük şeylerle mutlu olmayı çoktandır unuttu :))
    Stres olmuyor en azından.
  • LEGENDS: EUROPEAN NATIANOLS TEAMS den bedava 3 kere açma hakkı verecek .
  • kacanga kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim üstadım cevabınız için. Sağ olun.
  • rica ederim iconlardaki kampanyada bedava 9 hakta bi O. kahn bulmuştum bakalım bu sefer bişey bulabilecek miyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

rica ederim iconlardaki kampanyada bedava 9 hakta bi O. kahn bulmuştum bakalım bu sefer bişey bulabilecek miyiz?
    İnşallah iyi bir şeyler denk gelir yine:)
  • bozcaadalı kullanıcısına yanıt
  • Dismoor kullanıcısına yanıt
    Sene sonu hep aynısı olur düşük puanlı lar bir anda elit falan olmaya başlar.

Son güncellemede hakemler faul vermemeye başladı x e abaniyorlar kötü oyunculara yaradı iğrenç maçlar çıkıyor ortaya

• Yves Didier Drogba kullanıcısına yanıt
    İnan 5 6 attığım adamlar. İstatistiklerine göre konuşuyorum.

Şuan top alamıyorum ve hepsi pro oyuncu gibi oynuyor.

Adım gibi eminim bu son 2 güncelleme düşük puanlıları oyunda tutmak için yapıldı. Düzeltme filan yok.

Bazı maçlarda top alamadan maçlarım bitiyor neredeyse.

Sanki oyuna yeni başlamışım gibi.
  • 
Sayfa: önceki 13301331133213331334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.