Şimdi Ara

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU] (1319. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
30.158
Cevap
80
Favori
1.515.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13171318131913201321
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Momentum ne deseler anlatamayabilirim fakat fotoğrafını gösterebilirim

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU]
  • Takımı full ileri alıyorum hiçbir stoper 45 dakika ileri çıkmıyor. 2-3 defa yaptı oyun bunu. Ne tesadüf ki momentum olduğunda denk geliyor. Gelişmiş talimatlarda defansif işaretli kimse yok.

Oyunun artık suyu çıktı. Güncellemelerle ırzına geçtiler. 99 luk de ligt baki mercimek gibi oynuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waddey22 -- 4 Temmuz 2020; 2:37:24 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluemoon

Rummenige nerden geldi
    Yanlış yazmışım üstadım. Matheus geldi. Rummenige gelmiş olsa üzülür müydüm hiç:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • waddey22 kullanıcısına yanıt
    Hücuma katılacaklar kısmında stoperleri seçmeniz gerekiyor. Seçimi yaparken bu adamların duran toplarda da ileri gideceğini ve defasın açık vereceğini unutmayın. 1. seçtiğiniz ön direkte, 2. seçtiğiniz ortada 3. seçtiğiniz arka direkte oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcgoktug -- 4 Temmuz 2020; 9:11:12 >
  • Bu hafta pazartesi itibariyle oynanacak hazır matchday kaç gün sürüyordu 4 gün mü :)

• engin_17 kullanıcısına yanıt
    aferin en iyi kararı almışsın. Çünkü oyunu oynarken dostluk maçında her maç 4 5 tane sallıyodum sana ara verip gelirsen oyuna küsecegin sonuçlar çıkabilir

• Şu legends paketini gp ile verseler ne olurdu...Bi iki maç atiyim diyorum rakipler hep full iconic oyuncular,doymadılar coins satışına

• Mevcut paket gerçekten %20 ihtimalle legend veriyor. Hatta 6 kez top çektim, bana 3 legend verdi (1 kahn,2 owen) her ne kadar çok işime yaramasa da, coins i olan bekletmesin çeksin derim.

• aLexmk A kullanıcısına yanıt
    Form olayi duzeldi baslamissin :)

• Gulliti denedin mi birader? Kararsizim is yapar / yapmaz kismina

• burak_YILDIZ kullanıcısına yanıt
    4 senelik pes oyuncusu bu sene geç başlayıp arasında 50 puan fark olan oyuncu konuştu ve sustu
    Kirli çamaşırlarımızı açmayalım utanırsın güzel kardeşim benim

• Önde olduğum maç elektrik kesintisi yüzünden çöpe gitti 😂😂 geçen biri yazmıştı makarasını yapmıştık gerçek oldu ahahah. 825 puandım rakip 709du kesinti yüxünden ekstra puan gitti sanırım 19 puan gitmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackprague -- 4 Temmuz 2020; 19:41:57 >
  • Uzaktan şekilli süzüle süzüle giden şut R2 ile atılmıyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: NESKOR2010

Uzaktan şekilli süzüle süzüle giden şut R2 ile atılmıyor mu?
    Evet r2 ve yön tuşu ile ayarlanıyor, kalecinin biraz önde olması lazım ve uzaktan net şekilde bazı belirli oyuncular atabiliyor.

• Arkadaşlar stoke sity hangi stadyum da oynuyor bakabilecek var mi bende yama olduğu icin stadyum ismi degisik yazıyor bulamadım hangisi olduğunu

• Ben bu oyunu çözdüm abi 2 haftada 109 puan 1200 den geldim. İnternette upload olsa yayın açıp youtuber olur parayı bulurdum.

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU]

• Kalel99 kullanıcısına yanıt
    Çözümü bize de anlat panpa 😬

• Lan bunun üstüne 2 top açtım gullit ve owen geldi, oyunda sevecek abi seni.

• quote:

Orijinalden alıntı: ExTx

Şu göt dayama olayı tam saçmalık. Gerçek futbolda orta saha göbeğinde göt dayayıp top saklayan adam mı var? Futbolcular bunu korner bayrağının orada yapar, veya sırtı dönük oynayabilen forvetler sırtı dayar. Orta saha göbeğindesin, 4 taraf zaten açık. 1 tarafa göt dayasan diğer kalan 3 taraftan topu kaptırırsın. Oyunda öyle mi? Hayır. Saçmalık.
    Onu bilgisayar ölümüne yapıyor..en üst seviyede bilgisayara karşı oynarken anında arkasını dönüyor ve işin tuhafı, ikinci oyuncunu prese çağırdın diyelim, adama değer değmez hakem faul veriyor..asla sırtı dönük top vermiyor sana.

• 
Sayfa: önceki 13171318131913201321
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.