Şimdi Ara

PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI! (592. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17.635
Cevap
73
Favori
52.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 590591592593594
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu haftanın kampanyası kanalım da arkadaslar iyi seyirler.https://www.youtube.com/watch?v=Axk5Lh9cnhw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alexalexalex86 -- 24 Ocak 2019; 12:37:10 >
  • Banada yoga pickacu cikti bu nedir ya :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bundan sonra formu c gelecek neymar gelmezse üzülmem :(

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ziyechle lozanoyu denedim baya iyi
  • utku1043 kullanıcısına yanıt
    Lozano super adam ozellikle fulleyebilirsen ucak olur ucak de light ve de jong ta oyle bu heriflerin seviyeleri muazam yukseliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mathematiche

her gün ve simle saatlerce açık duruyor.2m go var şu an

Alıntıları Göster
    İşte onun için sistem sana kayda değer bir futbolcu vermiyor. Hafta bir gir. Gp kasmaya çalışma ve az sayıda maç yap bak sana neler neler verecek :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa323 -- 24 Ocak 2019; 13:30:22 >
  • Neden hiç legend gelmiyor. Sadece beckham var bende. 18 efsaneden geçilmiyordu.kadronun yarısı legend olurdu çoğu rakipte ama Bu oyunda nerdeyse hiç olmuyor rakiplerde.

• Ben oyuna dün başladım Beckham versiyonunu aldım

haftanın topçularından cavani gelmişti

quaresma,xavi,payet,rashford da cabası
  • mustafa323 kullanıcısına yanıt
    Oyunun algoritmasinda var bu. Oyuna yeni basladigimda Ronaldo, bir sure sonra da hediye toptan Messi cikti. Son zamanlarda duzenli oynuyordum haftanin oyuncularinda bile gumusler gelmeye basladi. Simdi 1-2 hafta oynamayacagim. Bakalim sonra neler olacak. Gerci level 3-4 oynayacagim icin kadro kurma isini bitirdim.

• sec pri çift hak fark etmez satan varmı arkadaşlar.
  • tonntini T kullanıcısına yanıt
    Hocam sec hesap var bende pm den haberleselim

• Bence alakası yok bende hergun kasıyorum geliyor cayır cuyur

• quote:

Orijinalden alıntı: J. Seinfeld

Neden hiç legend gelmiyor. Sadece beckham var bende. 18 efsaneden geçilmiyordu.kadronun yarısı legend olurdu çoğu rakipte ama Bu oyunda nerdeyse hiç olmuyor rakiplerde.
    Merhaba, dostum ben Xbox'da oynuyorum. Bahsettiğin legend'lardan bana denk geliyor. Hatta 11/4'den aşağı olmuyor kadrolarda. R.Carlos, Maradona, Jillet, Maldini, Adriano neredeyse fiks Backham ise çok nadir çıkıyor karşıma. Açılan pack'lerden yahut özel etkinliklerden falan da gelebiliyor. Online sezonlarda Ps tarafında rakip bulma süresi ne alemde? Xbox'da ortalama 2-3 dakika falan.
  • Nwankwo kullanıcısına yanıt
    Aynen canavar oluyormuş

• PES 2019 MYCLUB 24-31 OCAK YENİLİKLERİ!
  • quote:

Orijinalden alıntı: klasizm

yapar. hormonlusu harika

Alıntıları Göster
    Bu hormonlu hormonsuz olayi nedir..

• utku1043 kullanıcısına yanıt
    Gunde kac kez top actiriyorsun? Ben 1 toptan fazla sadece hediye GP verdikleri zaman actirdim. Az oynamama ragmen ilk zamanlarda cok daha fazla siyah top veriyordu. Son zamanlarda ise gumusleri yigmaya basladi. Sonucta oyunda amac coin satmak. Cok normal bu tarz yazilimlarin olmasi. Hatta bana kalirsa Konami fazla bile bonkor. Herkes kisa surede uzay kadro sahibi oluyor.

• mrbaronx kullanıcısına yanıt
    Coin ile acilan haftanin oyuncularina diyorlar. Fifadaki gibi ozellikleri arttirilmis geliyorlar.

• Ben her persembe açıyorum 2 kere 450 oyunculudan açıyorum gp ile bide haftanın oyunvusu begendigim takım oyuncuları olursa gold alıp onlarıda açıyorum.bugun bale geldi mesela 450 oyuncusan

• quote:

Orijinalden alıntı: J. Seinfeld

Neden hiç legend gelmiyor. Sadece beckham var bende. 18 efsaneden geçilmiyordu.kadronun yarısı legend olurdu çoğu rakipte ama Bu oyunda nerdeyse hiç olmuyor rakiplerde.
    Kadron 5yıldızlı değildir, 10 maç yaptığımda 8'i legendli rakipler geliyor.
  • 
Sayfa: önceki 590591592593594
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.