Şimdi Ara

PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI! (594. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17.636
Cevap
73
Favori
52.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 592593594595596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Müzayede için gp biriksin bakalım biraz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackprague

En iyisi cech 🤔
    En iyisi cech degil bana gelmisti hormonlu olmasina ragmen kotu

En iyi 3 kaleci neuer de gea ter stegen bana gore tabi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Hocam onu demedim bendeki en iyi kaleci şu an :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

Eskisini yenisine bas en mantiklisi

Alıntıları Göster
    Eskisi tam orta saha yenisi orkestra sefi olunca tam uymadi anca 2 seviye yükseltti.

• quote:

Orijinalden alıntı: özrail

İkincisini bularak 😊
    O da zor be hocam

• Beyler ne diyorsunuz bu duruma, ne eksik kaldı sizce bi M. Bappe gider mi :)

• Tam12 T kullanıcısına yanıt
    Kardeş yanlış anlamazsan, densizin biri kardeşimize hoş olmayan şeyler yazmıştı, ne oldu o mevzu? İstersen yazmayabilirsin, özel bir durum sonuçta.

• XY_SCORPION X kullanıcısına yanıt
    Dostum savcılığa suç duyurusunda bulunup ifademizi verdik.Kişisel olarak ta ulaşmaya çalışıyorum kendim.Bulursam ek delil olarak sunacağım.Sonuna kadar götüreceğim yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tam12

Dostum savcılığa suç duyurusunda bulunup ifademizi verdik.Kişisel olarak ta ulaşmaya çalışıyorum kendim.Bulursam ek delil olarak sunacağım.Sonuna kadar götüreceğim yani
    Hapis cezası olmasa bile, terbiyesize şöyle 10,15 bin TL para cezası verilse çok güzel olurdu, büyük ihtimalle çocuk yaşda biridir diye düşünüyorum. O yüzden ailesi tarafından senin intikamın alınır kendisinden, sende plusibop u yenmiş gibi sevinirsin :) şaka bi yana geçmiş olsun tekrar. (plusibop imla :)

• quote:

Orijinalden alıntı: XY_SCORPION

Hapis cezası olmasa bile, terbiyesize şöyle 10,15 bin TL para cezası verilse çok güzel olurdu, büyük ihtimalle çocuk yaşda biridir diye düşünüyorum. O yüzden ailesi tarafından senin intikamın alınır kendisinden, sende plusibop u yenmiş gibi sevinirsin :) şaka bi yana geçmiş olsun tekrar. (plusibop imla :)

Alıntıları Göster
    Valla hocam normalde kufurlere takmam basarım engeli uğraşmam ama o küfür küfür değildi çok ağırdı.Gördüğüm an elim ayağım titredi.Para cezası olur zaten de benim amacım sosyal meydayı özgürlük adına sağa sola küfür eden insanlara bir ders vermek.Umarım dersini alacak.

• “nzm1905gs” delikanlısı forumdan mı acaba 695 puanı vardı az önce oynadım 3-3 ken 4-3 öne geçti 10 dk top çevirdi delikanlı adam gibi oynayın şu oyunu karaktersizliğin lüzumu yokki türklerde var bu i*nelik sadece

• Arkadaşlar kadrom nasıl sizce;

Kaleci:De Gea

Defans:Marcelo,,van dıjk,chiellini,sidibe

Defansif orta saha:Vidal,Henderson

Kanatlar:Neymar,salah

Forvet:Ronaldo ve messi

Yedekler:mbappe,beckham,d.godin,azpilicueta,lukaku,özil,iniesta ve hector bellerin.

• quote:

Orijinalden alıntı: ManyetikRenozans

Arkadaşlar kadrom nasıl sizce;

Kaleci:De Gea

Defans:Marcelo,,van dıjk,chiellini,sidibe

Defansif orta saha:Vidal,Henderson

Kanatlar:Neymar,salah

Forvet:Ronaldo ve messi

Yedekler:mbappe,beckham,d.godin,azpilicueta,lukaku,özil,iniesta ve hector bellerin.
    Sidibe yerine Azpilicueta daha uygun sanki. Beklerin biri defansif özelliği daha yüksek biri olmalı bence. Ayrıca da hızlı.

Henderson kötü. Yerine Kante, Fernandinho, Barrios veya Toure (gümüş olan) al, geliştir. Henderson'a 5 basar. Vidal DOS değil, OS. Yokedici kartı olan birini koy o mevkiye.

Gerisi gayet iyi.

• Beyler, PS4 Pro makinamı ve PSN hesabımı satıyorum. Makina 2 3 ay önce servis değişiminden sıfırı ile değişerek geldi, yani makine 2 3 aylık. İki kol var.

PES2019 hesabımda şu anda elimde olmayan 10-15 siyah top var, onlar da çöp olanlar. Ayrıca en az 7-8 tane 3 siyah top var, elimde olmayan oyuncularla takas edilebilir yani.

Efsanelerden elimde olanlar: Maradona, Gullit (2 tane, 89 ve 86 OV), Maldini, Adriano, Nedved, Viera, Gerrard, Dalglish, Keegan, Cambiasso, Samuel, Bebeto, Toldo ve birkaç tane daha altın top efsane var.

Haftanın oyuncularından Messi (full 98 ve 97 OV), Salah, Simeone, Aubameyang, Ziyech, Mbappe, Suarez ve daha bir çoğu var, en dikkat çekenleri bunlar. Bu hafta çevirmedim, 1600 küsür coin var.

En iyi menajerlerin hepsi var.

Hesaba çok para ve zaman harcadım, şu an dünyada 57. sırada, 1414 puanda.

İlgilenen varsa PM atsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CyBeRaY -- 25 Ocak 2019; 1:6:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CyBeRaY

Sidibe yerine Azpilicueta daha uygun sanki. Beklerin biri defansif özelliği daha yüksek biri olmalı bence. Ayrıca da hızlı.

Henderson kötü. Yerine Kante, Fernandinho, Barrios veya Toure (gümüş olan) al, geliştir. Henderson'a 5 basar. Vidal DOS değil, OS. Yokedici kartı olan birini koy o mevkiye.

Gerisi gayet iyi.

Alıntıları Göster
    Saol hocaö henderson bazen iyi şut çekiyor cidden:)) forvet messi ronaldomu sence yoksa ronaldo mbappemi yapsam messi ile oynamakta bazen keyif veriyor plaseleri süper

Henderson bu kadroda yetersiz doğrı vanaken var onumu koysam acaba oda güçlü bi oyuncu bu arada cidden vidal muhteşem bi oyuncu her takıma lazım adam heryerde güçlü şutları iyi ileriye dönük geriye dönük heryerde oynar:)

• Tayfun77 denen annesi belirsiz hileci burdamı dk 90da gol yiyince baglantıyı kopartıp maçı hükümsüz saydı.Son 5 macımın 3ü top bana geçince lag yaptılar 1i bağlantıyı kesti.Sizede bukadar denk geliyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi utku1043 -- 25 Ocak 2019; 2:37:7 >
  • ManyetikRenozans M kullanıcısına yanıt
    Ronaldo - Lukaku daha etkili olur .Bende genelde ikisiyle başlıyorum.

• utku1043 kullanıcısına yanıt
    “nzm1905gs” buna denk gelirsen dikkat et hocam top çeviriyo karaktersiz...
  • utku1043 kullanıcısına yanıt
    Gelmiyor. Klasman mı oynuyorsun? Klasman oynuyorsan, online müsabaka kupası oynamanı tavsiye ederim. Orada daha az hileci var...Klasman oynadığın zaman, hileciler kendilerine göre filtreliyorlar nezaket derecesidir şudur budur. Belki onlarla aynı kriterleri seçiyorsun veya o dilime düşüyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ExTx -- 25 Ocak 2019; 10:3:12 >
  • BU HAFTANIN ETKİNLİKLERİ FUTBOLCULARI İZLEYEBİLİRSİNİZ
  • 
Sayfa: önceki 592593594595596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.