Şimdi Ara

PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI! (575. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.635
Cevap
73
Favori
52.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 573574575576577
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bana da 2 tane ayni gumusten bir tane de 84luk oyuncu verdi. Haftanin oyuncusunda bari ayni oyuncuyu verme sacmaligi olmasa keske.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gevurgıran

Merhaba arkadaşlar hepinize iyi forumlar diliyorum. Allah'ın cezası oyunda 200000 gp top çevirdim en iyi gelen isim ruffier. Yetmedi altın ile haftanın oyuncusu açtım 3 tane 2 marquinhos bı de 79 luk sol bek çıktı sikko. Konamiyi kınıyor Allah'tan belalarını bulmalarını istiyorum. Kazandıkları paraları rahatıyla yiyemesinler. Herkeste Ronaldo Messi hayvan gibi kadro var ekimden beri oynuyorum şu lanet oyunu en iyi oyuncum insigne heung min son duvan zapata. Harcadiğım zamana acıdım bugün. Fifaninda rezillikleri var ama pes borunboku. Fifadan pese geçmiştim ama nereden geçmişim ulan aklıma ziçayim. Oyunu sevenlere de bir şey demiyorum ama bu da benim düşüncem arkadaşlar hepinize iyi Ronaldolar de gealar marcelolar salahlar diliyorum. Bana çıkmadı size çıkmıştır zaten 😂 ama olsun dileyelim olmayanlara gitsin ama benden bu kadar benim yerime de oynayın.
    gpni biriktirip muzayededen alman lazım öyle top cevirem cıksın messiler ronaldolar olmuyor malesef 25bin gplik toptan istedigin adamı bulman cok zor

• Bu hafta cidden bonkör.

Ama suarez i kullanamadım. Adam geçemiyor, yavaş, kafa toplarına çıkamıyor. Pek değerlendiremedim çift forvetli sistemimde. Fernando santos kullanıyorum
  • Bi taktik buldum gibi ama herkesde işe yaramayabilir emin değilim.ronaldoyu bu şekilde aldım.benfica ve Porto temsilcisinden önce benfica olmak üzere sırası ile top çektim.sırası ile jonas otavio jonas otavio Jonas geldi.altıncı hakkı kullanamadım çünkü önceden portodan bir hakkımı kullanmıştım.bu sayede Ronaldo ile takas yapabildim.bug olabilir haftaya tekrar deneyeceğim

• quote:

Orijinalden alıntı: pape

Hocam 88 lik olan mi, düşük olan mi?
    Onu hatirlamiyorum arkadas coop ta kalecimiz olarak aliyordu :)

• quote:

Orijinalden alıntı: pape

Hocam karius a gelene kadar de gea, casillas, Leno , bir de ismini tam hatirlamadigim 85 lik bir kaleci var. Karius 5. Kaleci konumuna düştüğü için mecburen attım :-)
    E tabi gerek yok o zaman :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Koç_hisarlı

Bi taktik buldum gibi ama herkesde işe yaramayabilir emin değilim.ronaldoyu bu şekilde aldım.benfica ve Porto temsilcisinden önce benfica olmak üzere sırası ile top çektim.sırası ile jonas otavio jonas otavio Jonas geldi.altıncı hakkı kullanamadım çünkü önceden portodan bir hakkımı kullanmıştım.bu sayede Ronaldo ile takas yapabildim.bug olabilir haftaya tekrar deneyeceğim
    bu hafta büyük ihtimal bug falan vardı banada 3 kere aynı oyuncu geldi ard arda seri şekilde geçince oldugunu farkettim baktım geliyo gelsin dedim neymarla takasladım :D
  • utku1043 kullanıcısına yanıt
    Bana da haftanın oyuncusundan salah 3 kere gelmişti, ronaldayla takaslamıştım. oluyor böyle şeyler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Pas oyununda Ronaldo çok etkisiz kalıyor, topu ayağından çıkarana kadar kaybediyor veya kötü yere gönderiyor. Bu konuda favorim Callejon geliştirip forvete koyun, sonrasına karışmayın
  • utku1043 kullanıcısına yanıt
    Napayım sabah akşam ps açıp simulasyon oynatıp gp mı kasayım. Kendim oynayarak kasarsam oyuncu kontratlarından dolayı gp kasmak zaten hak getire. Müzayede olayını biliyorum ama ronaldonun maliyeti 600000 bin gp. Top açmadan öncede ruffier geleceğini tahmin edemiyorsun. Eminim ki top açıp Ronaldo çıkartan da vardır. 10 tane 25.000 gp lik top açtım mesela güzel arkadaşım en iyi gelen altın herif oldu sen düşün .Bu oyunun aritmetiğinde bir sorun var ya da bilerek yapıyorlar. Aynı zamanda haftanın oyuncusunda yigınla iyi adam var bana neden 2 marquinhos veriyorsun bide 79 luk sol bek. Ayrıca bana göre gp ile uğraşmak çok saçma neden dersen oyun ilerleyen hafta ve aylarda yağmur gibi oyuncu verecek oyunu oynatabilmek için. Benim gibi düşünen insanlar seyrekte olsa oyuna ara verecek konami yem atacak her zaman yaptığı gibi ve oyununu oynatacak. Bu sorunlar o kadar sinir bozucu ki gameplaye girip daha da sinir olmamam lazım. Ben böyle düşünüyorum sen bolca gp kasıp müzayedeye girip Ronaldo'yu alabilirsin saygım vardır.

• Bedeva pes indirdim yeni oynamaya basladim 😁

Cavani marginhos n.pepe geldi

• nusibet kullanıcısına yanıt
    italya 250-300k
    Topuk hareketi 150-170k
    şut gücü 200k

baya şanslısınız :)
  • Bir arkadaş vardı burada kısayoldan coinle satılan menajerleri açma yöntemi yazmıştı tekrar yazabilir misin dostum bulamadım mesajı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • https://www.youtube.com/watch?v=lzHhCgwHiGQ

Hagi Kare + x ve L1 + Kare = GOOOL ...
  • qkhnk Q kullanıcısına yanıt
    BEN
    baskı agresif 20k
    sıçrama 245000k

geri kaldı
    bakmadan pas
    çapraz bacak dönüşü
    juventus
    üçünden birini alırsam ronaldo reis bende bu sıralar 300k civarı bu yeteneklerden biri bende şuan 180k kaldı alıcam onu vurucam kırbacı :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: qkhnk

italya 250-300k
    Topuk hareketi 150-170k
    şut gücü 200k

baya şanslısınız :)
    Surda 20 gün olmuyor bunlsri 200k alip ronaldo aldim amma ucmus piyasa

• De gea Rafa ve Alex Telles istemiştim bu hafta esas hesabımda biri bile çıkmadı Us hesabımla gireyim bi de buradan deneyeyim dedim tek seferde üçü de geldi ah ulan konami esas hesaba versen nolurdu US'tan devam edicem maalesef.
  • HER HAFTA KONAMİ AÇIKLAR AÇIKLANMAZ PAYLAŞACAĞIZ :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lenskuresi -- 18 Ocak 2019; 16:23:25 >
  • Gelen gp miktarı azalmış mı? Klan maçında 4.7k gelirken şu an 3.3k geliyor aynı kadroyla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

Cok hizlica mac sayisini artirmak istiyorsan eger.benim taktigi soyleyyim sen ve diger arkadaslar yararlansin :)

Çöp oyunculari kadrona al,sonra hizli bil macina gir.rakip bulma sesini duyar duymaz kullanici oturumunu kapat.boylelikle hizlica menulerden beklemeden yine myclub'a girersin :) ilk denemeler sikinti olabilir.elin alisinca daha seri yaparsin :)250 macta yapmisin zaten.dedigim taktikle 2 saattte 400 olur mac sayin xD

burada muhim olan!rakip ararken ps tusuna basip gardini almam hazirda .en ince ve onemli yeri bu cunku :)

Not:mactan kacildigi icin sozlesmeler elbette gidiyor😋
    Hocam buldum mesajını :) hızlı bil maçı dediğin hangisi hocam?
  • 
Sayfa: önceki 573574575576577
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.