Şimdi Ara

PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI! (496. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.635
Cevap
73
Favori
54.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 494495496497498
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Karma takımlar alıyorlar..
    Takımlarına ait bir sanal bütçeleri oluyor..
    Maç , Tur ve Kupa kazandıkça para kazanıyorlar..
    Bu para ile transferler yapabiliyorlar..
    Yeni genç yetenekler keşfediyorlar ve takımlarına kazandırıyorlar..
    Takımlarının yıllık giderlerini ( Maaş vb. ) ödüyorlar..
    Ve Tamamen gerçeğe yakın bir lig , menajerlik deneyimi yaşıyorlar..
    Herşeyden önce..
    Kuralları olan,
    Bağlantı sorunu bulunmayan,
    Kastırma , koparma dertleri olmayan,
    Herkesin birbirini tanıdığı,
    Saatlerce transfer konuştuğu,
    Tanımadığın adamlarla oynamak yerine tanıdığın , tanıştığın adamlarla oyun oynadığın bir yer burası..
    Tüm pes datasının içerisinde olduğu..
    Tüm Futbolcu özelliklerini görüp inceyeleyebildiğin ve hatta haftalık güncellemelerin bile bulunduğu bir yer..
    Yani anlayacağınız MyClup gibi klasman gibi sinir bozucu ortamın yerine kendi takımınızı kurup yıllarca keyifle oynayacağınız bir platform.

KATILMAK İSTEYENLERİ BEKLERİZ.

• quote:

Orijinalden alıntı: evren377

kardeşim kadronda mbappe ve abomeyang var hala şikayet ediyosun. yenebilmen için formları illa yukarı mı gelmesi lazım :)) zaten C deyken bile vurdukları gol oluyo adamların.

Alıntıları Göster
    Yahu sadece ben de mi var benim oynadığım tüm rakiplerde var aşağı yukarı. Form bu oyunda çok önemli. Ben A formlu oyunculara göre kadroyu düzenliyorum. Formu A olanlar da C gelecekse hiç uğraşmayacağım karışık koyacağım. Oyuncu formlarının bir mantığı var herhalde ona göre vermeyecekse komple kaldırsın. Senin dediğin gibi de olmuyor ayrıca tüm takımın C olarak oyna da yaz sonuçları sonra ne oluyor.

• PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI!

Hade hayirlisi :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hade hayirlisi :))

PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI!

• Arkadaşlar beceri antrenöründe sadece 1 beceri mi geliyor? İkinci sefer beceri antrenörü yaptığımızda ilki gidiyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Raz Muay

Arkadaşlar beceri antrenöründe sadece 1 beceri mi geliyor? İkinci sefer beceri antrenörü yaptığımızda ilki gidiyor mu?
    evet
  • Online müsabaka kupasında, klasmanlara nazaran çok daha az hile oluyor. En son aylar önce hileye maruz kalmışımdır. Klasmandaki filtreleme olayı (takım gücü,bağlantı v.b.) hilecileri cezbediyor. Hileye maruz kalmak istemeyen klasmanlardan uzak dursun.

Ha bir de yeri gelmişken...Tüm hilecilerin aq

• özrail kullanıcısına yanıt
    3 auba 2 kante var, keşke verebilsem :)

• simde yenilince 780 gelmeye başladı. 1070 falan geliyordu. Ne oldu acaba bilen var mı? aynı antrenor aynı kadroyla giriyorum hep.
  • CyBeRaY C kullanıcısına yanıt
    Hesaplar arası oyuncu transferi yapabilsek güzel olurdu ☺️ Her ne kadar sevmesemde 2 gündür gp kasmaya başladım son noktayı koyup bir daha uğraşmak istemiyorum.Yine siyah top oranı yüksek bir torba gelene kadar top açmayacağım.

• Merhaba,
    Bu lite versiyonun normalden farkı nedir ücretsiz olduğuna göre pek bi numarası yoktur sanıyorum ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batistuta

simde yenilince 780 gelmeye başladı. 1070 falan geliyordu. Ne oldu acaba bilen var mı? aynı antrenor aynı kadroyla giriyorum hep.
    aynı kadro olduğuna eminmisin takımın 3*dan 2* a düşmüş anlaşılan
  • quote:

Orijinalden alıntı: azeroth_

Arkadaşlar bana yüksek yönetim becerisine sahip 3 lü forvet oynayabileceğim menajer lazım. 3 lü forvet sf olacak. Var mı böyle bir td?
    Bu var benim bildiğim sadece.
    PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI!
  • esevetnov kullanıcısına yanıt
    Aynen böyle bir menajer arıyorum. Bugün mü denk geldin?

• quote:

Orijinalden alıntı: KIBRISLI83

Hade hayirlisi :))
    geçen yıl almayacağım diyenlerin arasında sen ve ben kaldık galiba inat ettim almadım,hiç pişman da olmadım açıkçası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sez488 -- 11 Aralık 2018; 16:5:3 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ipliks

Merhaba,
    Bu lite versiyonun normalden farkı nedir ücretsiz olduğuna göre pek bi numarası yoktur sanıyorum ama
    Sadece myclub modunda oynayabilirsin lite ile.

• quote:

Orijinalden alıntı: ExTx

Sadece myclub modunda oynayabilirsin lite ile.

Alıntıları Göster
    pes lig, gösteri maçı, antreman da vardı sanırım geçen sene bu sene düzenle modu da eklemişler
  • KIBRISLI83 kullanıcısına yanıt
    İşte beklenen haber

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Server zaten leşti. Artık hiç oynanmaz 👎🏼

• quote:

Orijinalden alıntı: ExTx

Server zaten leşti. Artık hiç oynanmaz 👎🏼
    Server filan yok zaten çağ dışı bir sistem kullanıyorlar olan bizlere oluyor adam gibi serverin olsa kim senin bağlantını koparıp maçı haksız yere koparıp maçı kazanır

Sado bilmem ne bunun gibi ezikler

Üst sıradaki sözde üst sırada ama çoğu nezaket derecesi b neden bizim ki b değil yazık ya kendilerine nasıl yediriyor böyle yapmaya

Oyun oynarken insanın hedefi olur veya kendi gücünün nereye kadar gidecek onu görmek ister ama bazı ezikleri ve zavallı insanların acizliği

Ben yeri geldi 500 puanlı rakibe yenildim

Dün gece 580 puanlı rakibe yenildim oynuyamadim yendi üstelik 5 de 5 olma şansım varken ne yani hile mi yapalım

Benim kazanamadığım maçı gecersiz mi saydirim o zaman o yaptığım puan benim kendi emeklerim olmuyacak ki oyun da hile yapmak kadar bir saçmalık görmedim ne zevki kalır ki oynamayın kendinize yediremiyorsaniz yenilgiyi

Yanlış anlama böyle yapanlar için dedim şimdi beleş yaptılar hileci sayısı daha da artacak ne diyim pes den başka seçenek yok futbol oyunlarında

Baya kişi oynuyor bu oyunu herkes mi memnun hile lag dan şikayet geliyor mu buraya kadar geldiler bir kişi hile işi ne olacak çözülecek mi diye soran oldu mu sözde youtuber lar 5-10 maç yapıp sadece top açarak nerden bilsin ler ki Hile var mı yok mu ne desem boş düzelmiyor işte aynı yerinde sayıyor 2-3 tane düzelteceği noktalar var onları düzeltmeler yapsalar daha çok satar ama nerde

Myclub da 1vs1 klasman dışında ne var

Perşembe 2-3 tane kupa tarzı birşeyler geliyor 1 günde bitiyor zaten koysana oraya 5 dk lik kupalar 2vs2 kupası filan filan çeşit ne kadar çok olursa oyuna o kadar baglarsin oynayan kişileri anlam veremiyorum bilerek mi yapıyorlar lar nedir hep kendi zararına oluyor farkında değiller

• 
Sayfa: önceki 494495496497498
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.