Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.326
Cevap
73
Favori
1.069.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: trustburak

10 maça yakın yaptım oyunda oyun hoşuma gitti evet saçmalıkları ve abartılmış özellikleri bugları her oyun gibi var ama genel manada online böyle iyi olursa keyifle oynanır. Küçük bir videoda paylaşiyim özellikle neymarın topukla indirişi çok tatlıydı

yine mi sen yaa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

quote:

Orijinalden alıntı: mustafa323

quote:

quote:

quote:

quote:

Kotasi dolup her mac lag yasayan varmi arkadaslar. Benim modemde bi sikinti vardi duzeltmistim simdi ayni sikinti var her mac lagli onceden kotam dolmamisti simdi kotam dolu acaba modemden mi yoksa kotadan mi kaynakli bilen biri varsa cok sevinirim . Ona gore modeme hard reset atcam gene .

tarife ne hocam? yani hız kaça düşüyor AKN dolunca?

16 mbt ustad suan olcum yapinca6.5- 7.5 mb arasi degisiyor

16 mbps akn sonrası 5e düşmesi lazım 6,5-7,5 iyi lag hızdan kaynaklı değildir bence modemi restle hocam düzelmez ise arıza kaydı bırak bi baksınlar. dün gece bağlantı 4sv de rakip aratarak çok akıcı maçlar yaptım. turk telekom seninki herhalde ben kablonetten turknete geçtim 75mbit 150gb akn akn sonrası 24 düşecek. turkneti bi düşün sitesinden bak adrese göre hız ve kota gösteriyor. alt yapının desteklediği en yüksek hızı veriyolar. tahhüt cayma bedeliniin 120tlsini de ödüyolar.

Dogrudur ustad cok saol eywallah benimki modemle alakali sanirim .

eyvallah hocam. bir de ping değerlerin de artış veya upload değerlerinde düşüş varsa ondan da olabilir. adsl de upload değerleri sorun yaratabiliyor.

Benimki modemle ilgili superonline i aramistim modemde ip cakismasi yasanabiliyor bazen dedi hard reset attim duzeldi iki gun gayet guzeldi ucuncu gun bozuldu . Tekrar reset atcam olmadi Airtesi aricam onlar daha once boyle bir problemle karsilastilarsa belki cozebilirler .

• quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

Varane paso maçlara formsuz başlıyor.Bakim form durumuna dedim...3 müş meğerse form durumu :))

Bu arada!!Bana gelenler ya fifacı?yada 17 deki orta kafacı tayfası!cuma günün den beri yenilmiyorum neredeyse belki 1 yada. 2 maç yenilmiş olabilirim ama.

Benim maclarda adama pres yapamıyorum rakip fut yanaşmıyor top kapma kolayda ok bnm adami yonlendiriyorum sanki kaçıyor lagla ilgili olabilirmi diger herşey on numara olmuş

• Superonline 25mb akk olmayan tarife kullaniyorum. Ps4 kablo ile internete bagli. Su ana kadar 25-30 mac oynadim. Sadece iki defa lagliydi. Birinde baglanti koptu, digerinde hafif sorunlu devam etti.

Us psn uzerinden oynuyorum.

Fikir vermesi adina yazdim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ****ler şu oyunu 90 liradan çıkarsada rahat rahat alsak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOadvance

quote:

Orijinalden alıntı: kılass

bu da benim ilk maçtaki gollerimin 3 tanesi :) 5-0 bitirince tabii :) daha önce de paylaştım ama yorum gelmedi. özellikle 1. seçtiğim gol çok göze hoş geliyor bence :)

Son golun dogalligi ve gelisi cok güzel harika olmus gercekten oyun

Hani direkt gerçek maçtan alıp koymuşsun gibi duruyor uzaktan bakılınca :)

yalnız lag olayı hala var

• Pes sonunda pasa dayalı bir oyun mu yapmış yoksa benim kafam mı güzel 😁 Bildiğin paslaşıp uzun ortayla kanat değiştirip oynanıyor yani. Valla ben çok beğenim. Zaten 2 gündür oynuyorum yeni haberim oldu. O kadar uzaklaşmışım konsoldan. Ben güzel olmuş oyun. Umarım batırmazlar.

• tekli maçlar daha akıcıyken 3v 3 modunda çok donmalar oluyor sizde de öyle mi??
  • Kimsede çimleri eleştirmiyor. Sanırsın hiçbir sıkıntı yok. Benden başka bahseden de yok. Diğer sahalarıda gördükten sonra 17'ye devam edip etmeyeceğim belli olacak. Özellikle çimlerde rengi açık olan kareler can sıkıcı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Helal82 -- 24 Temmuz 2017; 15:36:28 >
  • Helal82 H kullanıcısına yanıt
    Oyun o kadar guzel olmus ki kimse cimleri aglari takmiyor. Gecen senelerde olsa bunlara takilirdik.

• Yeni oyunda GS fb BJK olucak değilmi

• quote:

Orijinalden alıntı: berbuğ

Yeni oyunda GS fb BJK olucak değilmi

resmi değil ama olacağı bazı sitelerde yazıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kacanga -- 24 Temmuz 2017; 16:38:52 >
  • Arkadaşlar şu pozisyonlar'dan sonra ağzım açık kaldı resmen kaleciler on numara beş yıldız olmuş inanılmaz,!

https://youtu.be/DO7xuLBmmQI

• Bu oyun olmuş. Oynanış çok başarılı.

Yalnız çimler uzaktan güzel yakından fena değil freekickler de bildiğin çöp... free kick atarken bir çimlere dikkat edin bildiğim dümdüz ps2 den kalma

Formaların renkleri fena değil ama salınımları PS 3 PRO olsaydı o konsola yakışırdı.

Uzaktan çekimde saha ve futbolcular ve hareketleri davranışları hoş duruyor.

Diğer eksik yanı ise seyirciler ve stadyum hala bu nesile yakışmıyor.

Ama oynanış işi kotarıyor.

• online betada myclub ve bütün takımlar var mı?şimdi ps4den sipariş versem online oynayabilir miyim çünkü önsipariş vermemiştim
  • Oyunu hiziyla oynamazlarsa cok iyi oyun geliyor bu sefer

• Oyunda şu an arkadaşımla online hızlı maç yapıyoruz.Hem de çılgın Japon spiker eşliğinde .Doromitoooo şutooooo ,Neymaroo 😀😀 Ps2 deki Winning eleven dönemindeyim sanki.Oyun da iyi olunca,spiker de japon olunca ,artık sahada şov yapma zamanı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 24 Temmuz 2017; 18:18:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: neo23

Oyunda şu an arkadaşımla online hızlı maç yapıyoruz.Hem de çılgın Japon spiker eşliğinde .Doromitoooo şutooooo ,Neymaroo 😀😀 Ps2 deki Winning eleven dönemindeyim sanki.Oyun da iyi olunca,spiker de japon olunca ,artık sahada şov yapma zamanı...

Aynı makinada karşılıklımı yapıyorsunuz?

Tam sürümde japon spiker olacak mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim için oynayıştan çok grafik ve detaylar önemli. Oynayış bir şekilde gelişir. 6 yıllık fifa serüvenimi bir anda bitirdim neden mi? Çünkü asla adı futbol oyunu olan bir oyunda hentbol topu boyutlarındaki topla oynamayacağım için. İşin garibi hiçbir fifa oyuncusundan buna benzer bir şikayet duymadım. Birisi Ea spor'a detay demek sadece saha kenarına ambulans yapmak demek değil desin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Helal82 -- 24 Temmuz 2017; 18:44:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: neo23

Oyunda şu an arkadaşımla online hızlı maç yapıyoruz.Hem de çılgın Japon spiker eşliğinde .Doromitoooo şutooooo ,Neymaroo 😀😀 Ps2 deki Winning eleven dönemindeyim sanki.Oyun da iyi olunca,spiker de japon olunca ,artık sahada şov yapma zamanı...

Nerden indirdin Japon spiker oldu

• 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.