Şimdi Ara

PES 2014 Satışları yerlerde...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar gerçekten çok şaşırdım PES neredeyse bitme noktasına gelmiş...

PES 2014 Satışları yerlerde...

• Pes 06'yı hatırlıyorumda nerden nereye..onun üstüne koysalardı harika olurdu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En çok japonyada satmamasına şaşırdım açıkcası ana vatanında bile satmıyor oyun. Pes 2006 ve 2005 en iyi serilerdi. Ama devamını getiremedi ve gittikçe dibe doğru boyladı. Fifa ise okadar kötü oyunlar yapmasına rağamen 2007 yaptığı çıkış ile şimdi gerçek bir simülasyona dönüştü.
  • O satışlarda kesin bizim internet kafedeki bebelerdir.

• normalde satardı. fakat herkes oyunun kötü olduğunu söylediği için satışlar düşmüş olabilir.

ve zaten PES 2014 kötü...
  • Niye şaşıralım? Oyun mu yapıyorlar? 5-6 senedir cepten yiyorlar. Sonucun böyle olması çok normal.

• - Oynanışta Devrim
    - Futbol Oyunlarında Çığır Açıcak Özellik
    - Yeni Top Kontrol Sistemi
    Pes 2015 yine böyle başlıklar atılacak sonuç yine 1 sene önceki satışlara göre düşüş
    Sadasdssd
    Pes futbol oyunu yapamaz
    Birkere Futbolun Beşiği olan İngiltere deki takımlardan lisans alsın önce
    Ea nın Bpl ile sıkı anlaşması var
    Pes in sonu yaklaşıyor

• Satılmaz tabii ki. Spotçu fiyatlarıma filan bakıyorum 99 tl ye satan adam var, fifa ise 150. Herkes fifaya yöneliyor bende 1 sene önce geçtim.

• Bu sene pes ettik pes oynmaktan.Eski gunlerde hatirlancak guzel bi oyundu kendisi.Her sene fifaya benzetme cabalari sonuc verdi.fifanin ucuz bi kopyasina donuyor yavas yavas

• Her sene geriye giden bir oyun oldu PES 2010'dan sonra. Yakında dükkanı kaparlarsa şaşırmam. Çünkü olmuyor artık ve çoğu PES oyuncusu FIFA'ya yöneliyor.
  • Batmaz ama artık oynayışın grafiklerden iyi olduğunu bilmeleri lazım, grafiklerde sıkıntı yok

• PES 13'ü ben beğeniyordum 13'ten sonra onu geliştirerek daha iyi bişeyler bekliyodum ama şaşırttılar

edit: ve oyun çıkmadan önce çok güveniyorlardı yeni motor böyle olacak devrim olacak filan sonuç:tırt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rodzina -- 30 Ekim 2013; 11:13:03 >
  • Şaşırmadım.PES 15'te hic satamaz duruma gelirler artık.Dusunsenize bilmem ne kadar PES 15 konami'nin elinde kaldı alan yok diye haber oluyormuş.Esantiyon dağıtırlar artık :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowsluck007 -- 30 Ekim 2013; 11:15:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fast_Tortuga

En çok japonyada satmamasına şaşırdım açıkcası ana vatanında bile satmıyor oyun. Pes 2006 ve 2005 en iyi serilerdi. Ama devamını getiremedi ve gittikçe dibe doğru boyladı. Fifa ise okadar kötü oyunlar yapmasına rağamen 2007 yaptığı çıkış ile şimdi gerçek bir simülasyona dönüştü.

Yanlış hatırlamıyorsam FIFA, 2010'dan sonra patlama yaşadı. Çünkü hatırlıyorum bi ara satışları o kadar düşmüştü ki, insanlara mail atıp yeni bir kadro kurmak için ekip üyesi alıyorlardı. PES bu sene yalan oldu. Seneye inanıyorum ki bu oyunun üzerine çok şey katarak büyük bir başarı yakalayacaktır. Ama bu sene bu oyun vasat. PES 3'ten beri seriyi takip eden biri olarak ben bile bu sene oynamayı bıraktım. FIFA Ultimate Team falan oynuyorum artık.

• Kendi kendilerine mahvettiler oyunu gelistricez die fox engine motorunu alsinlar simdi ..... Kac senedir pes oynarim ilk defa bu sene en yeni oyunu almayacagim. Pes 13 uzerine 14 de yaptiklari mesale tezahurat vb efektleri ekleyerek piyasaya surselerdi o bile daha cok satardi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fernandao -- 30 Ekim 2013; 11:21:44 >
  • Kendileri etti, kendileri buldu. Pes6'dan beri aynı motorla 2013'e kadar geldiler, 2014'te motor değişti ama kafalar değişmedi.
  •  PES 2014 Satışları yerlerde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gol mü ofsayt

PES 13'ü ben beğeniyordum 13'ten sonra onu geliştirerek daha iyi bişeyler bekliyodum ama şaşırttılar

edit: ve oyun çıkmadan önce çok güveniyorlardı yeni motor böyle olacak devrim olacak filan sonuç:tırt

Grafikler bahsettikleri kadar muhteşem zaten, fakat oynayış çok kötü

• quote:

Orijinalden alıntı: Masdera

quote:

Orijinalden alıntı: Fast_Tortuga

En çok japonyada satmamasına şaşırdım açıkcası ana vatanında bile satmıyor oyun. Pes 2006 ve 2005 en iyi serilerdi. Ama devamını getiremedi ve gittikçe dibe doğru boyladı. Fifa ise okadar kötü oyunlar yapmasına rağamen 2007 yaptığı çıkış ile şimdi gerçek bir simülasyona dönüştü.

Yanlış hatırlamıyorsam FIFA, 2010'dan sonra patlama yaşadı. Çünkü hatırlıyorum bi ara satışları o kadar düşmüştü ki, insanlara mail atıp yeni bir kadro kurmak için ekip üyesi alıyorlardı. PES bu sene yalan oldu. Seneye inanıyorum ki bu oyunun üzerine çok şey katarak büyük bir başarı yakalayacaktır. Ama bu sene bu oyun vasat. PES 3'ten beri seriyi takip eden biri olarak ben bile bu sene oynamayı bıraktım. FIFA Ultimate Team falan oynuyorum artık.

Ben 2007 den beri biliyorum hatta 2008 yada 2009 da tr ligi vs gelmişti millet havaya uçmuştu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Pes diye atari oyunu çıkardılar çünkü

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.