Şimdi Ara

PES 2014 (PS3 ANA KONU) (326. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.363
Cevap
32
Favori
392.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 324325326327328
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bizim psn i güncelliyorlarsa güncellesinler artık

çin işkencesine döndü bu iş
  • spikeri nerden değiştiriyoruz ama seçtiğim spiker online da anlatırmı yosa her zamanki spiker mi anlatır maçı
  • okaneo kullanıcısına yanıt
    Evet tam olarak mükemmel değildi ama 100 maç yaptıysam 6 7 maçta sorun yaşadım.kopma felan diğerlerinde takır takır oynadı bilmiyorum bizim bağlan tı mı çok iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunu oynayamıyorum deli olacam lan
  • quote:

Orijinalden alıntı: evs4evs

quote:

Orijinalden alıntı: Gs_Emre

quote:

Orijinalden alıntı: Kunio Kun

quote:

Orijinalden alıntı: Gs_Emre

quote:

Orijinalden alıntı: ERTAN84

Xbox da oynayan arkadaşlar,sizde de lag var mı?

Hocam yamayı nasıl indirim kurdunuz. Xbox hdd sine 5 kez indirdim kurulurken hata verdi hep %50 de.

Sorun sende değil genel bi sorun..

HDD de 34 gb yer var. Kurulmuyor bir türlü, bir çok kişi yaşıyor bu sorunu kuranlar nasıl kurdu onu anlamıyorum.

valla ben dun oglen kurdum, o zamandan beride oynuyorum

hatta hic lag yok dersem yeridir...

Wenb forumunda biri harici hdd ile sorunsuz kurulduğunu yazmış. Simdi usb bellek ile deniyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Utkuhan

quote:

hocam mloda extra puanlar icin farkli seyler ciktimi?

mesela bende simdi 2 mac ust uste kazanma bonusu cikti, x 1.30

daha once guclu takimi yendigim icin x2.50 cikmisti

sanirsam boyle baya var, ki olmasida lazim

Evet ya çıktı adamı yensem 50 puan ve extra point alacaktım seviniyordum ama rakip süper oynuyordu allah var hakkıyla beni 3 0 yendi valla şu an çok iyi oynamıyorum zaten ard arda galibiyetlerim yok ama extra puanlar hoşuma gitit ya prim gibi bi anda 50 100 puan alabilirsin ve şu an oyundada lag yok bide ayarlardan pas şut ayarlarını temel yaptım daha iyi oldu bende diyiyorum neden tuhaf şeyler oluyor neyse şu an oyun harika

oyun normale döndümü kardeşim ? oynanabiliyomu artık..

• online maçlarda fifadaki gibi momentum var mı? birde maç bitene kadar deli gibi pres olayı varmı ? çok pres yapınca yorguluk oluyormu ? taktik açıdan çok önemli cevap gelmedi utkuhan kardeş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sezerx77 -- 20 Eylül 2013; 15:12:52 >
  • Bir FİFA'cı olarak bu yıl PES'i gerçekten çok beğendim ama FİFA'ya sırtımı dönemem ikisini eş zamanlı götürmeye çalışıcam. Umarım Pes Online sorunları bir an evvel düzeltir
  • yav beyler oyuna girince yeni veri paketi güncellemesi var diyor. Lakin güncelleme yapamıyorum neden acaba ?
  • Online da acayip bir ağırlık var mı sizde de?

• YARDIM EDİN OYUNU ÇÖZEMİYORUM
    PAS YAPAMIYORUM,OTOMATİK TOP KALMAYLA TOPA BAKIYORLAR,DEFANS YAPAMIYORUM,ZAR ZOR GOL ATIYORUM ŞUTLAR DIŞARI,NE ATAK NE DEFANS HİÇ BİRŞEY YAPAMIYORUM,ANTREMANLARIN HEPSİNİ TAMAMLADIM,FUTBOLCULARDA HİÇ BENZEMİYOR
    OYUNU ÇÖZEN VARSA YARDIM ETSİN ÖĞRETSİN LÜTFEN...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr10ur1907

YARDIM EDİN OYUNU ÇÖZEMİYORUM
    PAS YAPAMIYORUM,OTOMATİK TOP KALMAYLA TOPA BAKIYORLAR,DEFANS YAPAMIYORUM,ZAR ZOR GOL ATIYORUM ŞUTLAR DIŞARI,NE ATAK NE DEFANS HİÇ BİRŞEY YAPAMIYORUM,ANTREMANLARIN HEPSİNİ TAMAMLADIM,FUTBOLCULARDA HİÇ BENZEMİYOR

destek ayarlarına bak bende ilk başlarda hiçbirşey yapamıyordum destek ayarlarına giriyorsun orda ara pas türünü temel şut türünüde temel yaptınmı pasların düzgün gider
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

spikeri nerden değiştiriyoruz ama seçtiğim spiker online da anlatırmı yosa her zamanki spiker mi anlatır maçı

cevap verecek kimse yokmu
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockey0005

quote:

quote:

Evet ya çıktı adamı yensem 50 puan ve extra point alacaktım seviniyordum ama rakip süper oynuyordu allah var hakkıyla beni 3 0 yendi valla şu an çok iyi oynamıyorum zaten ard arda galibiyetlerim yok ama extra puanlar hoşuma gitit ya prim gibi bi anda 50 100 puan alabilirsin ve şu an oyundada lag yok bide ayarlardan pas şut ayarlarını temel yaptım daha iyi oldu bende diyiyorum neden tuhaf şeyler oluyor neyse şu an oyun harika

evet 3 maç yaptım kaymak gibiydi hemde ard arda lag yine vardı ama naısl desem öyle önemsenmiyecek kadar bir sinek kanadı gibi,kapattım şimdi tekrar açacam ama böyle giderse çok çok iyi ilk defa zevk aldım oda yenilmeme rağmen

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: rockey0005

quote:

quote:

evet 3 maç yaptım kaymak gibiydi hemde ard arda lag yine vardı ama naısl desem öyle önemsenmiyecek kadar bir sinek kanadı gibi,kapattım şimdi tekrar açacam ama böyle giderse çok çok iyi ilk defa zevk aldım oda yenilmeme rağmen

ii valla yaa. online zevkli, ama lag la oynanmayacak duruma geliyodu.. dün akşam en son kapatığımda bizim ligde ilk 20 deydim 520 puanla bakalım ne oolmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockey0005 -- 20 Eylül 2013; 14:55:50 >

• odyometrifr06 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben denemek derken online kodu kullanılmış mı oyun orijinal mi anlamında demiştim dolandırıcılık olmaması için, sırf oyunu denemek istiyorsanız ps3 kafeye gidin deneyin, yada demoyu indirin demodan biraz daha iyileştirilmiş bir sürüm olacaktır alacağınız, yamalarla daha da iyileştirilecektir
  • quote:

quote:

destek ayarlarına bak bende ilk başlarda hiçbirşey yapamıyordum destek ayarlarına giriyorsun orda ara pas türünü temel şut türünüde temel yaptınmı pasların düzgün gider

Yaptım sen nasıl rahat top kapabiliyosun r1+x pek işe yaramıyo şutlarda genelde dışarı gidiyor benim

• Drogbayla attığım gol ara pası geçti arada da olsa yine iş yarıyor

• quote:

quote:

quote:

Yaptım sen nasıl rahat top kapabiliyosun r1+x pek işe yaramıyo şutlarda genelde dışarı gidiyor benim

Top kapmak için rakibe yaklaşınca 2x yapman gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: sezerx77

online maçlarda fifadaki gibi momentum var mı? birde maç bitene kadar deli gibi pres olayı varmı ? çok pres yapınca yorguluk oluyormu ? taktik açıdan çok önemli cevap gelmedi utkuhan kardeş

online oynayayan arkadaşlar cevap yazabilirmi
  • 
Sayfa: önceki 324325326327328
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.