DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
PES 2014 (PS3 ANA KONU)
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
13.364
Cevap
36
Favori
370.122
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> PES 2014 (PS3 ANA KONU)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1305 Mesaj
      20 Eylül 2013 12:16:10
      Sonunda bende 100 liraya oyunu aldım, spotçu kazıkçı arkadaşlar için fiyatı yazdım, TR psn'e gelince 100 liraya vereyim diye insanların peşinde dolaşacaksınız
      Şuan istatistikten güncellemeyi indiriyorum güncellemeden sonra master lige başlarım artık

• Yüzbaşı
      755 Mesaj
      20 Eylül 2013 12:20:23
      quote:

Orijinalden alıntı: Lj.23

Sonunda bende 100 liraya oyunu aldım, spotçu kazıkçı arkadaşlar için fiyatı yazdım, TR psn'e gelince 100 liraya vereyim diye insanların peşinde dolaşacaksınız
      Şuan istatistikten güncellemeyi indiriyorum güncellemeden sonra master lige başlarım artık

nerden aldın bu fiyata dostum ya ankarada aldıysan bnde ordan alıyım . burdakiler 130 diyo her oyuna

• Yüzbaşı
      755 Mesaj
      20 Eylül 2013 12:24:09
      arkadaşlar alışamadınız pesin her seneki sistemi budur en az 2 hafta felan bu şekilde devam eder sonradan herşey düzene girmeye başlar . 2 hafta sonra herşey belli olur . gerçekten hile yapılıyosa bu oyuna yazık olur . geçen sene resmen herkes öğrendiydi ttnet hız testini açıyolar hız testi olurken net kopuyodu maç bitmiş oluyodu . bunu bi deneyin demiycem bu sene konami bağlantısı ilk kopanı yenilmiş sayabilir . aslında konamide rockstar gibi 2 haftalık bi alışma süreci vericek o arada onlinesini düzelticek bizde o ara oyuna adapte olmuş olucaz .
      |
      |

• Binbaşı
      1305 Mesaj
      20 Eylül 2013 12:25:37

Forumun ikinci el bölümünden referansı bol bir arkadaştan aldım hocam, ürünü almış oynamış beğenmemiş satıyordu, Ceyhun YAVUZ nickli arkadaş sağolsun online kodunu falan kullanmamış sıfırdan farksızdı jelatini açılmış sadece, Türkçe oyun, sahibinden'de araştırın 100 liraya satan çok var hocam telefonları yazıyor arayın kapıda ödemeli gönderim isteyin alıp deneyip parasını kapıda verirsiniz
      |
      |
      odyometrifr06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      755 Mesaj
      20 Eylül 2013 12:28:39
      quote:

Orijinalden alıntı: Lj.23

Forumun ikinci el bölümünden referansı bol bir arkadaştan aldım hocam, ürünü almış oynamış beğenmemiş satıyordu, Ceyhun YAVUZ nickli arkadaş sağolsun online kodunu falan kullanmamış sıfırdan farksızdı jelatini açılmış sadece, Türkçe oyun, sahibinden'de araştırın 100 liraya satan çok var hocam telefonları yazıyor arayın kapıda ödemeli gönderim isteyin alıp deneyip parasını kapıda verirsiniz

mantıklı kardeşim sağolasın bunu hiç düşünmemiştim . aynen öyle gireriz oynarız beğenmezsek veririz

• 20 Eylül 2013 12:29:30
      ya beyler online da kamera seçilmiyormu
      |
      |

azizim Çino.Tut ki sen bir sisesin,bir sarap sisesi.
      Ve Aspirin Osman’in elindesin.Aspirinin zulmüne dayanamayip havaya uçtun.Artik benim için ölüsün Çino....

PSN:ERTANTR
    • Yarbay
      4388 Mesaj
      20 Eylül 2013 12:42:40
      quote:

Orijinalden alıntı: Kunio Kun

Alıntıları Göster

Sorun sende değil genel bi sorun..

HDD de 34 gb yer var. Kurulmuyor bir türlü, bir çok kişi yaşıyor bu sorunu kuranlar nasıl kurdu onu anlamıyorum.

TR Psn: EmreeTR & XboxGT:EmreTR
    • Yarbay
      2095 Mesaj
      20 Eylül 2013 12:46:25
      quote:

Orijinalden alıntı: Gs_Emre

Alıntıları Göster

HDD de 34 gb yer var. Kurulmuyor bir türlü, bir çok kişi yaşıyor bu sorunu kuranlar nasıl kurdu onu anlamıyorum.

valla ben dun oglen kurdum, o zamandan beride oynuyorum

hatta hic lag yok dersem yeridir...

PSN: evs4evs

• 20 Eylül 2013 12:51:31
      ya online oynuyorum kamerayı değiştirmek istedim aaa bir baktım kamera seçeneği yokben mecburmuyum o uyuz pilot kamera ile oynamaya

Ve Aspirin Osman’in elindesin.Aspirinin zulmüne dayanamayip havaya uçtun.Artik benim için ölüsün Çino....

• 20 Eylül 2013 12:56:17
      quote:

Orijinalden alıntı: ERTAN84

ya online oynuyorum kamerayı değiştirmek istedim aaa bir baktım kamera seçeneği yokben mecburmuyum o uyuz pilot kamera ile oynamaya

Select tuşu ile değişiyor demişti sanki bir arkadaş.

AMD Phenom II X4 965 Black Edition 3.4 Ghz - Sapphire HD6950 2GB GDDR5 - Gigabayte 990XA-UD3
      - Kingston Hyperx 2x4GB 1600MHz DDR3 - SEAGATE 3,5" 1TB Barracuda - Thermaltake V3 600W

• 20 Eylül 2013 12:57:40
      quote:

Orijinalden alıntı: ibrhmky

Alıntıları Göster

Select tuşu ile değişiyor demişti sanki bir arkadaş.

şuan makinayı kapattım işe gidiyorum.akşama bakarım,inşallah dediğin gibidir kardeşim.
      |
      |

• Yarbay
      2095 Mesaj
      20 Eylül 2013 13:06:24
      benden guclu birini yendigim icin verdigi puan 2.50 la carpti, galibiyete 50 puan aldim

takimi cokta guclu sayilmazdi

anladigim kadariyla bir galibiyetle 200 puan bile alabiliriz ileride, 2 takim arasinda cok fark olursa.
      |
      |

PSN: evs4evs

• Yüzbaşı
      755 Mesaj
      20 Eylül 2013 13:08:27
      arkdaşlar bu lag olayı ps3ten ps3e değişiyo mudur nedir ya . örneğin geçen arkdaş ps3nde gta 5 oynuyodu kasılıyodu . benimkine geldik oynuyoruz bildiğin akıyo ya oyun yalnız tvlerimiz farklı bnmki led onun ki lcd tv . pes 14 demosu içinde aynısı oldu bnmki yağ gibi akıyo . full sürümüde öyledir . bide bu lag olayı için net hızınızın yüksek olması değil ordaki hatın hızıyla aynı olması gerekiyomuş bildiğim kadarıyla . bn 8 mb hızlı net kullanıyorum gayette hızlı bi oyun oynuyorum . geçen sene pes13te karşımdakinin hile yaptğnı çok net anlayablyodum . yada karşmdakinin hızının düştüğünü net anlayablyodum çnkü bnm nette öyle kolay kolay hız düşüşü olmuyo . size tavsiyem ttnet hız limitinden kaç mb hız oldğnuzu öğrenin . bide hattınızın hızını öğrenin. pes14ün lag olayı felan yaknda düzelir dediğim gibi . yine devam edyosa sizin hızdada sorun olablir . bazı arkdaşlarda demiş yağ gibi akıyodu diye .
      |
      |

• Yüzbaşı
      925 Mesaj
      20 Eylül 2013 13:17:36
      pes 2014'ü al çöpe at. yemin ediyorum çöpe yazık olur.

Psn: BayCicik
    • Yüzbaşı
      834 Mesaj
      20 Eylül 2013 13:32:29
      1.01 güncellemesini yaptım ve cra.ckını buldum,veri paketinide indirdim ayrıca takım isimlerini düzelten yamayı uyguladım ama bu oyuna değmez sanırım..
      |
      |

• Yüzbaşı
      279 Mesaj
      20 Eylül 2013 13:34:25

inşallah düzeltirler çünkü bu şekilde kesinlikle oynanmaz
      |
      |
      orkunbjk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      279 Mesaj
      20 Eylül 2013 13:36:05

Dostum sana katılıyorum Pes 2013 kızıyorduk .... o bile çok daha iyiymiş.... rezil etmişler oyunu yaaaa
      |
      |
      MrDissident kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      9841 Mesaj
      20 Eylül 2013 13:44:19

video için teşekkürler hocam

güzel paylaşım keyifle izledim
      |
      |
      tnuviel37 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      3676 Mesaj
      20 Eylül 2013 13:44:32
      Merhaba arkadaşlar online da şu an 3 maç yaptım ve hepsi lagsızdı dün gece cidden deli etmişti beni ama ps3 de oynuyanınız varsa maçlar şu an çok akıcı gifiyor ilk maçta dedim tesadüf olmuştur ama 3 maç ard arda oldu ciddne keyif aldım maçlardan bu sefer.

• Yarbay
      8021 Mesaj
      20 Eylül 2013 13:48:18
      quote:

Orijinalden alıntı: akparpala

Dostum sana katılıyorum Pes 2013 kızıyorduk .... o bile çok daha iyiymiş.... rezil etmişler oyunu yaaaa

ilk oynadıgımda dedim bu nasıl oyun ara paslarım normal paslarım benim atmadıgım yerlere atıyordu şutlar çok yavaş gidiyordu ayarı varmış yaptım şimdi oyun çok güzel oldu destek ayarlarından ara pas türü temel yap şut türününede temel yap birde öyle dene onlineda lag var diyorsan oda düzelir yavaş yavaş ilk başlarda genelde böyle olur
      |
      |

Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
SEO
ses yalıtımı
izmir havalimanı transfer
modasor
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
2,047
1.2.162

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.