Şimdi Ara

PES 2013'ün Demo Tarihi ve Sistem Özellikleri (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
24.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nvidia Geforce 6300 veya ATI Radeon x1200 veya Intel HD graphics 3000. yıne aynı grafık motoru yıne aynı tas aynı hamam .
  • Güzel, ama demoyu pek ne tavsiye ederim nede kullanırım.. Ronaldo çok agresif geldi ya ayrıca vücud ebadları küçülmüş sanki:))
  • Grafik motoru değişmeli, oyuncu animasyonları değişmeli, atmosfer geliştirilmeli.PESin özündeki özgür oynanış aynen korunmalı. Ama ne yazıkki sistem ihtiyacının 2012 ile aynı olmasından dolayı, bizi bu sene yeni menüler ve yarı lisanslı kadrolardan başka birşey beklemiyor gibi geliyor...
  • abi adamlar hiç bir şey yapmadan azda olsa satış yapıp para kazanıyorlar her sene :)
    devrim yapın kardeşim devrim yazık şu seriyi ne hale getirdiler ben ölürümde pesi bırakamam diyordum ama fifayı oynayınca pese elimi süremiyorum
  • yorumlarda pesin online sorunundan bahsedilmiş ps 3 de fifa online oynuyorum srekli en ufak aksaklık yaşanmıyor belirtmek isterim
  • Pes'teki grafik Fifa'da olucak varyaa. Nyse bu arada Ronaldo bile pesteki hatalardan sonra zayıflamış garibim :D

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi planettbakugan -- 21 Nisan 2012; 18:04:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alemburda34

Klasik soruyu ben sorayım Pes mi Fifa mı :D

PES :D
  • Pes fifayı GE ÇE MEZ bu kadar basit iğrenç bi oyun zor moda alıyorum sağ kanattan gidiyorum son çizgiye indikten sonra geri dönüp orta yapmaya çalışıyorum ben dönmeden geri tuşuna basınca rakip önsezilerini açıp benden önce geri dönüyo topu alıyo var mı böyle bir saçmalık ya adamlar sanki heykel sert dönüşler yapamıyorum hakemler tam bir mal kalecilerde öyle Saçmalık ya resmen saçmalık bıraksın konami bu işi gitsin mario oyunu yapsın :)
  • Kimse kusura bakmasın bu senede bi bok olmaz pesten.Sistem ozellikleri pes 11 ile bile aynı.Yazık valla acıyorum pese.
  • Harbiden iki oyunu da oynayıp PES bence daha güzel daha keyifli diyen var mı?

Cidden merak ediyorum zevkler bence tartışılmamalı pesi seven pes oynasın. Fanboyluk yapacak yaşı geçtik .Ama varsa da kaç kişi merak ediyorum çünkü çevremdeki çoğu arkadaş hala pes oynuyor BSC de kadar kişi var merak ettim.
  • trailer on numara olmuşş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barxxx

Harbiden iki oyunu da oynayıp PES bence daha güzel daha keyifli diyen var mı?

Cidden merak ediyorum zevkler bence tartışılmamalı pesi seven pes oynasın. Fanboyluk yapacak yaşı geçtik .Ama varsa da kaç kişi merak ediyorum çünkü çevremdeki çoğu arkadaş hala pes oynuyor BSC de kadar kişi var merak ettim.

Ben artık ikisini farklı oyun olarak görüyorum.Şirkette arkadaşlar arasında genelde (xbox) pes oynarız ve online takılırız.Bu durum pesi epey tanımama sebep oldu.Fifadan daha çok oynadım.Başkasına karşı oynanan oyunlar her zaman keyif veriyor çünkü karşında bir kişi var ve eşit şartlarda kapışıyorsunuz.(Online'da bağlantı sorunları hariç tabiki) Bu açıdan bakınca pes oynayanların geçmişten beri gelen bir alışkanlığı var ve oynanmasının nispeten daha kolay olması ve ilk planda kişinin gözüne daha güzel gözükmesi de etkiliyor.Bunun gibi faktörler birleşince pes oynanılıyor elbette.Başta dediğim gibi bende biraz arcade havasında gördüğüm için ve arkadaşlar daha çok pes oynadıkları için pesi bir miktar sevip zevk alıyorum doğrusu.Hele online ne kadar saçmalıkları olsada oynarken heyecanlanıyorum :) yenik durumdan galip duruma geçmek son saniyelerde gol atmak yinede keyifli oluyor.Fifa online'ı denemedim ama daha iyi diyorlar pc'de denemek istiyorum aslında.Fiyatlarıda oldukça ucuzlamışken.

Artık fanboyluktan uzaklaşıp ciddi objektif her iki oyunu da anlayacak kadar oynayıp yorum yapacak kişilerden yorumlar bekliyorum.Kendi arkadaşlarım arasında bile oyunu oynamadan pes daha iyi diyenler var :) Ayrıca dinamikleri açısından her iki oyunda sevilebilir bence başta yazdığım gibi.mw3 bf3 vs..

• PES 2013 pişmanlıktır.
  • keşke güzel bir oyun çıkarsalarda fifanın yanında onuda oynasak.ama gene fos çıkacaktır.pesten umudumu keseli 2 sene oldu. 11'den itibaren fifa farkı açtı gidiyor. bu senede aynen öyle olacaktır.
  • bende ati 1600x1600 var iyimi
  • fifa çocuk işi.futboldan uzak. wooooooow dedirtecek iki hareket çıkarmış ea.bizim çocuklarda pek sever tabi. sonra ver eline şekeri.
  • pes 11 dahil en büyük hayal kırıklığı yaşadığım oyun.Bi oyun bu kadar bozulmaz...
  • yıllarca PES oynadım,şimdi dönüp yüzüne bile bakmıyorum,iyi ki varsın FİFA...
  • @clear_ hocam hic girmedin galiba fifaya egerki girseydin o sekilde olmadıgını görürdün bende analogsuz joystick var ve pes halı saha futbolu gibi kalıyor 2snde kaldesin + takım oyunu 000000000000000 resmen fifaya göre
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.