Şimdi Ara

PES 2013'ten 8 Yeni Ekran Görüntüsü (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
5.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Heryer ölü gibi duruyor bu ne böyle. Stadyumu,seyircileri,oyuncuları biraz daha canlı gibi göstermek lazım. Texture kalitesini arttırınca yeni oyun çıkarmaya hazır olmuş olunmuyor malesef.
  • Pes' te görüntülerden anladığım kadarıyla seyircilerde iyileştirme yapsalar maç atmosferi tam olarak sağlanacak gibi . Ama hala o kambur oyuncu duruşları ve saçma sapan durduk yere fazlalık yaratan fazla parlaklık ve daha birçok şey söylenebilir ama bu sene biraz da olsa güveniyorum ''KONAMİ'' ye ...
  • Aynı tas aynı hamam..

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • ya çoğunluk takmış grafikler aynı diye zaten grafik hep yeterliydi bize oynanış lazım atmosfer lazım animasyonlar lazım lisanslara gerek yok zaten lisans hertürlü hallediliyor yanılıyormuyum vede iyi bir spiker lazım gol olduğunda biyerlerini yırtan bol cümleli her anı kaçırmayan anlık tepki veren her pozisyonda bunlar lazım bize grafik zaten çok iyi. bu oyunada aynı diyenler oynamadan yporum yapmalılar demosu zaten yayınlanacak yargısız infazı bırakıp demoyu bekleyelim bakalım neler göreceğiz...

• fifa benim için 2008'den sonra bitmişti fıfaya hep ön yargılı oldum ama bu hafta sonu fıfa 12'yi denim dedim ve pesteki görüntü kalitesi yok ama oynanabilirlik ve fizik motoru sayesinde pesten 10 kat daha iyi
  • bence pes 12 yeterliydi abi ben fifa oynuyamıyorum herkesin şahsi görüşü başka tabi benim tek istedigin top fiziği onu geliştirsinler ole uzaya giden top olmasın saçma sapan şutlar olmasın fifa'nın bu yanı güzel fizik motoru iyi çalışıyo

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.