Şimdi Ara

PES 2013 TAKTİK PAYLAŞIM ALANI (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
111
Cevap
6
Favori
275.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşla iddaaya girdim kullanayım bunları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eser.

quote:

Orijinalden alıntı: Grimmjow Jaegerjaquez

Sorunum güncel cevap verebilecek bir PES bilgini yok mu ?

iyi zaten milan da arsenal de madride göre çok zayıf kalıyor. madridi çok güçlü yapmışlar. man. city ile oynamanı tavsiye ederim. bence agüero ronaldodan daha iyi oynamaya alışırsan. dzekoyu ise kullanmayı bilirsen( uygun açılardan müthiş şutlar çıkarıyor overaline bakma) orta sahada yaya toure çok iyi. barry yine kendinden beklenmeyecek şutlar atıyor. kompanyi anlatmaya gerek yok. ccity ile kompakt oyun oyna yenersin madridi arkadaşından daha iyi oyuncu isen

top karşı rakipteyken r2 ye basılı ise rakibin karşısına dikilirsin bırakırsın x basarsın topu rahat bi şekilde alırsın ama r2+x+kare yaparsan iki adamın topu almaya çalışır kare olan kendi kendine otomatik alır x ile olan r2 olandır

• peki adam sürekli, ara pas yapıyorsa ne yapmamız gerekir
  • Pes 13 Ana Lig Kadrom
     PES 2013 TAKTİK PAYLAŞIM ALANI
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasanuz43

peki adam sürekli, ara pas yapıyorsa ne yapmamız gerekir

Pres yaparsan sf boş kalır çıkar alır topu markaj yap ve fazla pres yapma sf nin önüne doğru koş
  • Arkadaşlar merhaba,

N11.com dan 500 GB Ps3 aldım ve ardından 1 adette Pes 2013 aldım CD ile oynuyorum.

Ama ciddi anlamda bir sorunum var oyun hızı +2 de iken futbolcular o kadar ağır hareket ediyor ki anlatamam.
    topu alıp dönmesi, pas tuşuna basıyorum hemen cevap vermiyor gibi gibi..
    Dışarıda herhangi bir ps cafede oynadığımda çok hızlı müthiş, istediğim hareketleri yapabiliyorum ama kendi ps3 ümde bunları yapamıyorum.
    Sizce sorun oyundanmı kaynaklanıyor yoksa makinadanmıdır?
  • quote:

Beyler benim sıkıntım şöyle arkadaşım Real Madrid'i alıyor sürekli ama sürekli hiçbir maçta bırakmıyor. Ne yaptım ettim Real Madrid'den başka takımla oynamıyor. Yaptığı tek şey sol kanattan Ronaldo'yu alıp çalım atıp içeri orta veya ara pası. Bazen yeniyorum da Real'i devirmek çok zor. Fizik,güçleri ve hızları muhteşem. Barcelona'yı alsam eziyor.Fizik gücü harika takımın... Hangi takımı alsam Ronaldo ile rahat çalım atıyor. Defansı sağlam ne yapıp edip yenemiyorum. Benden iyi oynayamıyor ama Real'i alınca iş bitiyor. Milan'ı alıyorum Balotelli ile hiçbir şey yapamıyorum adam ağır bir de hızı B görünüyor. Ama nasıl desem dönemiyorum rahat çalım atamıyorum adam ağır yaa :S Arsenal'ı alınca da uzun boylu oyuncu yok yapacağım tek şey ara pası o da kolay kolay geçmiyor. Milan ve Arsenal taktiğim şöyle resimlerde ki gibi Bu Balotelli'yi ne yapayım ya ben :S Real'i nasıl deviricem ya :S

Bu arada transferlerin hespi günceldir.

MİLAN TAKTİĞİM

ARSENAL TAKTİĞİM

BARCELONA TAKTİĞİM

ARKADAŞIMIN REAL MADRİD İLE TAKTİĞİ

PES 2013 TAKTİK PAYLAŞIM ALANI PES 2013 TAKTİK PAYLAŞIM ALANI PES 2013 TAKTİK PAYLAŞIM ALANI PES 2013 TAKTİK PAYLAŞIM ALANI

İsterseniz real madrid yenme taktiğini ve ronaldoyu ağüeroyu v.s durdurma taktiğini pm atarım hocam iyi günler

• quote:

Orijinalden alıntı: üstadgs

quote:

Beyler benim sıkıntım şöyle arkadaşım Real Madrid'i alıyor sürekli ama sürekli hiçbir maçta bırakmıyor. Ne yaptım ettim Real Madrid'den başka takımla oynamıyor. Yaptığı tek şey sol kanattan Ronaldo'yu alıp çalım atıp içeri orta veya ara pası. Bazen yeniyorum da Real'i devirmek çok zor. Fizik,güçleri ve hızları muhteşem. Barcelona'yı alsam eziyor.Fizik gücü harika takımın... Hangi takımı alsam Ronaldo ile rahat çalım atıyor. Defansı sağlam ne yapıp edip yenemiyorum. Benden iyi oynayamıyor ama Real'i alınca iş bitiyor. Milan'ı alıyorum Balotelli ile hiçbir şey yapamıyorum adam ağır bir de hızı B görünüyor. Ama nasıl desem dönemiyorum rahat çalım atamıyorum adam ağır yaa :S Arsenal'ı alınca da uzun boylu oyuncu yok yapacağım tek şey ara pası o da kolay kolay geçmiyor. Milan ve Arsenal taktiğim şöyle resimlerde ki gibi Bu Balotelli'yi ne yapayım ya ben :S Real'i nasıl deviricem ya :S

MİLAN TAKTİĞİM

ARSENAL TAKTİĞİM

BARCELONA TAKTİĞİM

PES 2013 TAKTİK PAYLAŞIM ALANI PES 2013 TAKTİK PAYLAŞIM ALANI PES 2013 TAKTİK PAYLAŞIM ALANI PES 2013 TAKTİK PAYLAŞIM ALANI

İsterseniz real madrid yenme taktiğini ve ronaldoyu ağüeroyu v.s durdurma taktiğini pm atarım hocam iyi günler

Bayağı bir geliştirdim hocam kendimi. Romayı bile alsam beni RealMadrid ile yenen arkadaşı yenebiliyorum.Biraz zor oluyor ama 1-2 fark açıyorum. M.City'i alınca zaten çok rahat yeniyorum.Aguero ile defansı katlediyorum.Yine de sağolun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: üstadgs

quote:

MİLAN TAKTİĞİM

ARSENAL TAKTİĞİM

BARCELONA TAKTİĞİM

Bayağı bir geliştirdim hocam kendimi. Romayı bile alsam beni RealMadrid ile yenen arkadaşı yenebiliyorum.Biraz zor oluyor ama 1-2 fark açıyorum. M.City'i alınca zaten çok rahat yeniyorum.Aguero ile defansı katlediyorum.Yine de sağolun.

bana anlat hocam pm den.

• öncelikle oynadığın takımdaki tüm futbolcuların özellikerini bilmen gerek.yani kontraatak futbolcusu mudur,topla oynamayı seven mi falan ve oyuncu kartlarına bakman gerek.misalen göbeğe bir savaşçı şart,kanatlara hızlı koşucu ve dönüş becerili futbolcuları koymalısın.bekler için oyuncunun yeteneklerinde defansla ofansı çok farklı olmamalı ve stoper mevkileri için tepkisi yüksek olmalı.
  • Real Madrid üçgen kare gol

• Arkadaslar bana pesde stratejilerin anlami lazim lutfen yardim edin
  • oynadığın takımları iyi bilicen kim nerde nasıl oynuyo kim iyi çalım atıyo kim aralardan iyi kaçabiliyo bunları biliceksin oynaya oynaya öğrenirsin + maç başlamadan pres olsun markaj olsun diziliş olsun ayarları iyi yapman lazım hocam bütün bu söylediklerimi çok güzel bi şekilde yapıldıktan sonra skor sihirli parmaklara kalır

• Bu neyin kafası güzel kardeşim?
  • Beyler Psg ile en iyi taktik aşagıda oynamayı biliyorsanız kesin alırsınız.

(SF) Cavani
    (SF)İbrahimoviç

(Sla)Lavezzi
    (OOS)Pastore

(GÖ)Thiago Motta
    (Dos)Matuıdı

(SLb)MAxwell (Sğb)Wan Der Wiel
    (STP)D. Luiz (Stp)T.Silva

(KL)Sirigu

Oyuncu Des:20
    Destek Aralığı:20
    Pozisyon Değişikliği:0
    Ofansif Stil:0
    Pres:10
    Defans Çiz:3
    Yogunluk:10

Bu kadro ile maç yapınız sonuçlarını da buradan söyleyiniz.
  • Defansı birbirine yapışık yapın bekleri stoper olarak oynatın üçgen kare oynayanlar 2 maç sonra sövüp terk edecekler maçı.
  • Defansınızdan öyle üçgenle falan ara pas olayıyla geçmeleri zordur.
    Kazandığınız topu oyalanmadan direkt ileri oynayın, genelde forvete havadan ara pas atın.
    Kaleye kadar gitmeye müsaitseniz deneyin, yoksa topu tutup biraz bekleyip kanatlara aktarın ileri de az daha çoğalmış olursunuz.
    Bu taktikte forvetinizi çok iyi kullanmalısınız. Kazandığınız topu hemen ara pasla forveti kaleci ile karşı karşıya bırakmak 2. taktiğiniz olsun.
    1. taktiğiniz gol yememek. rakibin ara paslarına dikkat ederseniz zaten geçmesi bir hayli zor bu defanstan
    bir de duran toplarda 3 stoperinizi de gönderin. ciddi bir boy avantajı var!

• ronaldoya arapası ver gol atsın.

%100 benim buluşum kesinlikle işe yarıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Le Lion

Defansınızdan öyle üçgenle falan ara pas olayıyla geçmeleri zordur.
    Kazandığınız topu oyalanmadan direkt ileri oynayın, genelde forvete havadan ara pas atın.
    Kaleye kadar gitmeye müsaitseniz deneyin, yoksa topu tutup biraz bekleyip kanatlara aktarın ileri de az daha çoğalmış olursunuz.
    Bu taktikte forvetinizi çok iyi kullanmalısınız. Kazandığınız topu hemen ara pasla forveti kaleci ile karşı karşıya bırakmak 2. taktiğiniz olsun.
    1. taktiğiniz gol yememek. rakibin ara paslarına dikkat ederseniz zaten geçmesi bir hayli zor bu defanstan
    bir de duran toplarda 3 stoperinizi de gönderin. ciddi bir boy avantajı var!

Bu taktiği yapan ve 5li savunma oynayıp bırakın ara pas atmayı adamları boşa çıkarmayan kişilere karşı hangi taktiği önerirsiniz adam deli etti beni ara pas yapamıorum adamlarım boşa çıkmıor ama adam bi pas atıo hop benim savunma yerlerde önerilerinizi bekliyorum

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.