Şimdi Ara

Pes 2013 Online Hileciler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar mağlup olunca bağlantıyı kastırıp düşüren ve puan alamamamıza neden olan hilecileri bu linke şikayet edelim ..

https://www.konami-pes2013.com/en/2013/01/cheating-report-faq/ Fair Play

• yıl 2013 hala bu olaya çözüm bulamadılar yada bulmak istemiyorlar ve bizde bu adamlardan adam gibi oyun yapmasını bekliyoruz.
  • evet bulamadılar gitti ama sikayet etmek lazım herkez etsin .. baska türlü temizlenmeyecekler cunku ...
  • walla bıktım ya 2-0 yeniyom dakka 80de pat kastırırıyorlar artık bende yapcam downloadmı yapıyorlar ne yapıyorlar anlamadım gitti bune ya önüne gelen çakal çukul olmuış yete bee
  • 2014'dede bulamayacaklar.
  • arkadaşlar hilecileri şikayet edicez de nicknamelerini nerden bulucaz. konaminin öncelikle oynanan tüm oyunların geçmişlerini kullanıcılara göstermesi lazım. ben maça başlarken adamın adına bakmıyorum. yada not almıyorum. sonra da maç içinde öndeyken kasıla kasıla kopuyo ve maçın sonlandığını söylüyo. rakip kullanıcının bilgisini vermiyor.

bi de 826 puanlı bir rakiple oynadım. adamın galibiyet yüzdesi 25 ti. no oranla nasıl o kadar puanda bilen var mı??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lion Boy

2012yi online oynardım bunlar yüzünden tövbeliyim bu oyuna anca arkadaşlarla playstationa giderim o kadar

en iyisini yapmışsın kardeşim bende ilk bu sene aldım şu hilecilee yüzünden tövbe olsun almam yüklerim arkadaşlarla oynarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oynadıgın adamın ısmını not alıcan.ben ole yapıorum.yoksa bulmaz zor.
  • yaa arkadaşlar çıldırmak üzereyim yaa. artık iyice boku çıktı bu işin.. bilmeyenler de öğrenmiş galiba bu taktiği eskiden 10 maçımın 1 inde maç geçersiz sayılıyodu rakibin bağlantıyı kastırmasından. 3-4 ü de kendi kalesine gol atmasından yada maçı terketmesinden hükmen bitiyodu. şimdi artık oynadığım son 10 maçın 7 si geçersiz maç 2 si hükmen 1 inde de yenildim. bu nasıl bir iştir çıldırıcam artık. şikayet de ediyoruz konamiye ne oluyoki daha da artımış online kahpeler.. var mı bi çözümü olan korkuyorum maçlarda fark atmaya adamlar 2 fark olunca hemen kastırıyo bağlantıyı maç geçersiz oluyo. bari diyorum kaçmasın diye berbaere götürüyüm yada tek fark önde kalıyım atmıyım bu sefer de son dklarda sçma sapan gol yiyorum 5 fark atacağım maçta puan kaybediyorum.
  • online oyun oynamak ücretlimi acaba..
  • quote:

Orijinalden alıntı: _u_Ğ_u_R_

online oyun oynamak ücretlimi acaba..

orjinal oyunun olması lazım yada key alman lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ViperStrikes23

quote:

Orijinalden alıntı: _u_Ğ_u_R_

online oyun oynamak ücretlimi acaba..

orjinal oyunun olması lazım yada key alman lazım

teşekkürler yanıt için..bana bi arkadaş yüklemişti..oynayamayacağız ozaman..biz kendi aramızda kapışmaya devam..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.