Şimdi Ara

PES 2013 Ana Lig Takım seçtikten sonra oyundan atıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba tam bir sürü yama yükledim ve ne zaman o yama ile ana lig'e girsem hep aynı şeyi veriyor, takımı seçtikten sonra bir sahne var, o sahneden sonra kaydetmek için bir şey vermesi gerek ama o sahneden sonra yüklemede takılıp diren oyundan atıyor ve artık sinir krizi geçirmek üzereyim, eğer bir çözüm yolu varsa lütfen yardımcı olabilir misiniz, sabrım iyice taşmaya başladı

Bu arada kullandığım yama: PESBOX Anatolia 13 ve Windows 10 kullanıyorum

Hatanın videosu

• Yapay Zekanın Yanıtı

PES 2013 Analig Seçiminde Oyundan Atma Sorunu

"PES 2013" veya "PES 13" oyununda Analig modunu seçtikten sonra oyundan atılma sorunu yaşayan kullanıcılar sıklıkla bu hata ile karşılaşmaktadır. Bu sorun, çeşitli faktörlerden kaynaklanabilir.

Olası Çözümler:

• Oyun Dosyalarının Bozukluğunu Kontrol Et: Oyun dosyalarındaki bozulmalar, oyundan atma sorunlarına neden olabilir. Steam veya oyunun fiziksel kopyasını kullanıyorsanız, dosya bütünlüğü doğrulaması yapın.
    • Grafik Sürücülerini Güncelle: Eski veya uyumsuz grafik sürücüleri, oyunda kararlılık sorunlarına yol açabilir. Grafik kartınız için en son sürücüleri üreticinin web sitesinden indirin ve kurun.
    • DirectX Yeniden Yükleyin: DirectX, Windows işletim sisteminde oyunlar için gerekli bir bileşendir. Eksik veya bozuk DirectX bileşenleri, oyundan atma sorunlarına neden olabilir. DirectX'in en son sürümünü Microsoft web sitesinden indirin ve kurun.
    • Oyun Önbelleğini Temizle: Oyun önbelleği, oyunda yükleme sürelerini azaltmak için kullanılan geçici dosyalar içerir. Bozuk önbellek dosyaları, oyundan atma sorunlarına neden olabilir. Oyun önbelleğini oyunun ayarlarından veya kayıtlı oyun dosyalarının bulunduğu dizinden temizleyin.
    • Antivirüs Yazılımını Geçici Olarak Devre Dışı Bırak: Bazı antivirüs yazılımları, "PES 2013" gibi oyunlarla çakışarak oyundan atma sorunlarına neden olabilir. Oyunu oynarken antivirüs yazılımınızı geçici olarak devre dışı bırakmayı deneyin.
    • Oyunu Yönetici Olarak Çalıştır: Oyuna yönetici ayrıcalıklarıyla erişmek, oyundan atma sorunlarını gidermeye yardımcı olabilir. Oyun kısayoluna sağ tıklayın ve "Yönetici olarak çalıştır" seçeneğini belirleyin.

Bu çözümleri denedikten sonra sorun devam ediyorsa, aşağıdaki ek adımları deneyebilirsiniz:

• Oyunu yeniden kurun.
    • Windows işletim sisteminizi güncelleyin.
    • Bilgisayarınızda kötü amaçlı yazılım taraması yapın.

Sorun devam ederse, oyunun geliştiricisi Konami'nin destek ekibiyle iletişime geçin.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Yokmu arkadaşlar bir çözümü bunun lütfen

• Yamadan önce böyle bir sıkıntı var mıydı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DogukanEmre D kullanıcısına yanıt

Hayır. Neden ki.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.