Şimdi Ara

PeS 2013 19BJK03 OF - v7.1 Transfer Güncellemesi ÇIKTI !! |[02.09.2016] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.088
Cevap
23
Favori
257.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alisamed12

yamalar güzel beğendim ama formalar hiç olmamış türkiye ligi - almanya ligi formalarda amblem yok reklam yok bunu nasıl yapabiliriz ? Şimdiden teşekkürler

Transfer Dönemi bittiğinde çoğu takımı kapsayan 13/14 Forma Güncellemesiyle beraber yeni bir Güncelleme çıkacaktır. O zamana kadar beklemenizi tavsiye ediyorum.

quote:

Orijinalden alıntı: ryanhardy

Bilgisayar için uyumlumudur bu yama ?

Ps3 için Uyumludur sadece.
  • Teşekkürler en yakın zamanda kuracağım bayadır arıyordum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam orjinal ps3 var cd den oynuyorum ve internetten online musabaka yapıyorum bu yamayı kurarsam ban yeme riski var mı arkadasın biri yazmıs ban riski var diye sorayım dedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan1413

hocam orjinal ps3 var cd den oynuyorum ve internetten online musabaka yapıyorum bu yamayı kurarsam ban yeme riski var mı arkadasın biri yazmıs ban riski var diye sorayım dedim.

Yamanın hiçbir riski yok kardeşim. Sadece Ps3 ' ün kırıksa ban yeme riskin vardır. Yamayla bir alakası olmaz.

PES 2013 Transfer Güncellemesi v2.7.3 Çıkmıştır, İlk sayfadan İndirebilirsiniz !
  • burdaki linki indiriyoruz değil mi kardes

http://www48.zippyshare.com/v/240588/file.html
  • ForceHawk_7z kullanıcısına yanıt
    Kardesim eline sağlık yapabildim ama full yamanın üstüne büyük yazı patchini kurunca bazı transferler ve düzenlemeler gidiyor mesela alper potuk erman gibi ve burak yılmaz sow gibi oyuncularında yükselttiğin gücleri düsüyor bil istedim.

Edit : Hatta kardes sunu diyeyim bir çok transfer gitmiş barcada neymar bile yok :O 1 saattir onlarla ugrasıyorum ama yinede eline sağlık dortmundda adamlar da yoktu aktardım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaan1413 -- 27 Ağustos 2013; 18:36:01 >
  • quote:

Kardesim eline sağlık yapabildim ama full yamanın üstüne büyük yazı patchini kurunca bazı transferler ve düzenlemeler gidiyor mesela alper potuk erman gibi ve burak yılmaz sow gibi oyuncularında yükselttiğin gücleri düsüyor bil istedim.

Edit : Hatta kardes sunu diyeyim bir çok transfer gitmiş barcada neymar bile yok :O 1 saattir onlarla ugrasıyorum ama yinede eline sağlık dortmundda adamlar da yoktu aktardım.

Büyük yazı Patchini kurarsan karışır tabiki. O editin üstüne yapmadım ben. Küçük harfli olanlardan devam ettim.

quote:

burdaki linki indiriyoruz değil mi kardes

http://www48.zippyshare.com/v/240588/file.html

Aynen kardeşim.

• Bnde pes 2013 essentials bles1709/e var pes 2013 u 1.04 yaptim data pack i bilgi den indirdim dosyalari attim ama takimlar bir turlu guzukmuyor gostwri macinda :( acil yardimm lutfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dostum bu orjinal ps3 te yani kırılmamışta çalışıyor mu denedim olmuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: DesertEagle67

dostum bu orjinal ps3 te yani kırılmamışta çalışıyor mu denedim olmuyor

Olur kardeşim oyununuz eu sürümse ilk sayfadaki kurulumu ve gerekli resmi güncellemeleri yükleyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ForceHawk_7z

quote:

Orijinalden alıntı: DesertEagle67

dostum bu orjinal ps3 te yani kırılmamışta çalışıyor mu denedim olmuyor

Olur kardeşim oyununuz eu sürümse ilk sayfadaki kurulumu ve gerekli resmi güncellemeleri yükleyin.

Tmm dir dostum hallettim cok saol mukemmel olmus supersin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

yamalar güzel beğendim ama formalar hiç olmamış türkiye ligi - almanya ligi formalarda amblem yok reklam yok bunu nasıl yapabiliriz ? Şimdiden teşekkürler

Transfer Dönemi bittiğinde çoğu takımı kapsayan 13/14 Forma Güncellemesiyle beraber yeni bir Güncelleme çıkacaktır. O zamana kadar beklemenizi tavsiye ediyorum.

quote:

hocam merhaba.yenı transfer yaması ne zaman cıkıcak

• quote:

Orijinalden alıntı: cheetos24

quote:

quote:

quote:

Bugün içerisinde çıkacak kardeşim

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bugün içerisinde çıkacak kardeşim

yama bugune yetısmedı sanırım kardesım

• geç olsun daha iyi olur son transferler filanda hatasız olur bari.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xyro

geç olsun daha iyi olur son transferler filanda hatasız olur bari.

Şuanda upload işlemi yapılıyor. Beklemede kalın
  • quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xyro

geç olsun daha iyi olur son transferler filanda hatasız olur bari.

Şuanda upload işlemi yapılıyor. Beklemede kalın

pekı :)
  •  PeS 2013 19BJK03 OF - v7.1 Transfer Güncellemesi ÇIKTI !! |[02.09.2016]

PeS 2013 19BJK03 OF - v3.0 FİNAL YAMASI ÇIKTI !! İlk sayfadan İndirebilirsiniz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ForceHawk_7z -- 8 Eylül 2013; 1:07:06 >
  • 19BJK03 OF - v3.0 FİNAL YAMASI İndirenler, Alttaki EK DOSYA Yamasını da İndirip Kursunlar

19BJK03 OF - v3.0 FİNAL YAMASI - EK DOSYA !! İNDİRMEK İÇİN TIKLA ;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ForceHawk_7z -- 8 Eylül 2013; 18:20:12 >
  • Eline Sağlık, sadece 2.7 den 3 e güncelleme dosyasıda eklemen mümkünmü, silip tekrar hepsini kurmak çok uzun sürüyor ya da hangi dosyalar değişti yada eklendi söyleyebilirsen kendim seçip yapayım.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.