Şimdi Ara

PeS 2013 19BJK03 OF - v7.1 Transfer Güncellemesi ÇIKTI !! |[02.09.2016] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.088
Cevap
23
Favori
257.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mehmetyusuf

quote:

Orijinalden alıntı: ForceHawk_7z

quote:

bişey sorucam kırılmış ps3 te bu dlc ve patch i nasıl güncelliycem. internete bağlanılmıyor diye biliyorum

Kırılmış PS3' te eğer ban yemediysen oyun için bağlanıp indirebilirsin. Onun dışında bazı forumlarda PC' den indirebiliceğin linkler var ama onlarında kurulumunu yaptığında çalışmayabiliyor.

peki teşekkürler pc den usbye atıp onları hallettim. peki benim peste sizinkinden başka bir yama var bunu atmam için birşey silmem gerek mi

Daha önce herhangi bir yama kurduysanız bütün dosyaları silmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde yamada karışıklıklar olacaktır. (Tekrar görüntüleri, ML, Efsane ol hariç.. bunları silmenize gerek yok.)

-----

PES 2013 Transfer Güncellemesi v2.7.1 güncellemesi çıkmıştır. v2.7 üzerine kurulacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ForceHawk_7z -- 12 Ağustos 2013; 19:16:58 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

bişey sorucam kırılmış ps3 te bu dlc ve patch i nasıl güncelliycem. internete bağlanılmıyor diye biliyorum

Kırılmış PS3' te eğer ban yemediysen oyun için bağlanıp indirebilirsin. Onun dışında bazı forumlarda PC' den indirebiliceğin linkler var ama onlarında kurulumunu yaptığında çalışmayabiliyor.

peki teşekkürler pc den usbye atıp onları hallettim. peki benim peste sizinkinden başka bir yama var bunu atmam için birşey silmem gerek mi

Daha önce herhangi bir yama kurduysanız bütün dosyaları silmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde yamada karışıklıklar olacaktır. (Tekrar görüntüleri, ML, Efsane ol hariç.. bunları silmenize gerek yok.)

-----

PES 2013 Transfer Güncellemesi v2.7.1 güncellemesi çıkmıştır. v2.7 üzerine kurulacaktır.

Tamam hallettim çok teşekkürler.güzel olmuş elinize sağlık. Bundesliga ekiplerinin logoları hepsi yok henüz galiba

• quote:

Tamam hallettim çok teşekkürler.güzel olmuş elinize sağlık. Bundesliga ekiplerinin logoları hepsi yok henüz galiba

Oyunda logo için yeterli slot olmadığı için eklenemiyor maalesef..

EDİT: PES 2013 Transfer Güncellemesi v.2.7.2 Çıkmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ForceHawk_7z -- 18 Ağustos 2013; 14:12:52 >
  • MikeEhrmantraut kullanıcısına yanıt
    Merhaba.Bu oluşturulan Süper Ligi ve Türkiye kupasını nasıl aktif edip oynayabiliriz.yardımcı olursanız sevinirim.
    kupa bölümüde olusturulan kupalar gözükmüyor.sadece orjınalınde olan kupalar bulunuyor.

Lakin edit te bu kupalar var bunları nasıl aktif edipte oynarız
  • @Doğa Can gel kardeş burada bize yardımcı olurlar.

Kendimi tam anlatamamışım. Bende + Doğa Can'la beraber mehmetyusuf nickli arkadaşın yaptığı gibi konsolu kırdırdık şimdi yamasız bir şekilde kullanıyoruz. Ben 3.55 ofw kullanıyorum bazı sitelerden nasıl yapıldığına baktım , denedim ama beceremedim. Nasıl yapıldığını anlatırsanız çok iyi olur. Çünkü forma , logo vs olmadan tadı olmuyor. Yardımlarınızı bekliyorum. @mehmetyusuf

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cheetos24

Merhaba.Bu oluşturulan Süper Ligi ve Türkiye kupasını nasıl aktif edip oynayabiliriz.yardımcı olursanız sevinirim.
    kupa bölümüde olusturulan kupalar gözükmüyor.sadece orjınalınde olan kupalar bulunuyor.

valla hocam ben o dosyaları aynen arkadaşın belirttiği klasöre attığım zaman etkinleşmişti.Ayriyetten bir etkinleştirme olayı varsa onu arkadaş bilir heralde
  • arkadaşlar balıkesirsporun tüm transferleri bittimi oyunda? karikari, lalawela, ilhan depe gibi isimler yer aliyor mu oyunda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MikeEhrmantraut

quote:

valla hocam ben o dosyaları aynen arkadaşın belirttiği klasöre attığım zaman etkinleşmişti.Ayriyetten bir etkinleştirme olayı varsa onu arkadaş bilir heralde

hocam Editte cıkıyo ona lafım yok ama mesela süper lig veya Türkiye kupası yapmak istiyorum.ama kupalarda bunlar yok.sadece edit bölümünde var.

bu kupaları nasıl aktif edebilirim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MikeEhrmantraut

quote:

hocam Editte cıkıyo ona lafım yok ama mesela süper lig veya Türkiye kupası yapmak istiyorum.ama kupalarda bunlar yok.sadece edit bölümünde var.

bu kupaları nasıl aktif edebilirim

Oyunun yapısında o kupayı veya yeni lig oluşturma modu yok maalesef. PES 2014 'te dediğin modların geleceği söylendi ama PES 2013 için yok.nda

quote:

Orijinalden alıntı: ivenrec

arkadaşlar balıkesirsporun tüm transferleri bittimi oyunda? karikari, lalawela, ilhan depe gibi isimler yer aliyor mu oyunda?

Oyunda varsa o oyuncular eklenmiştir. Var mı tam bilmiyorum, yoksa bir dahaki güncellemede eklemeye çalışacağım :)

quote:

Orijinalden alıntı: Zendo

@Doğa Can gel kardeş burada bize yardımcı olurlar.

Kendimi tam anlatamamışım. Bende + Doğa Can'la beraber mehmetyusuf nickli arkadaşın yaptığı gibi konsolu kırdırdık şimdi yamasız bir şekilde kullanıyoruz. Ben 3.55 ofw kullanıyorum bazı sitelerden nasıl yapıldığına baktım , denedim ama beceremedim. Nasıl yapıldığını anlatırsanız çok iyi olur. Çünkü forma , logo vs olmadan tadı olmuyor. Yardımlarınızı bekliyorum. @mehmetyusuf

Anladım demek istediğinizi fakat ben oyunun menüsünden indirmeyi tercih ediyorum. PS3 için sitelerde var DP 6.00 güncellemesi fakat kurulmuyor yani hata veriyor. Bunu güncellemeden de bu yamayı kuramıyorsunuz maalesef..

http://www.mcpsp.com/ps3-gelistirme-eboot-fix-patch/66855-pes-2013-data-pack-6-00-original.html Bu DP 6.00 için,

Bunu İnstall package files 'tan kur USB'ye atıp ---http://b0.ww.np.dl.playstation.net/tppkg/np/BLES01709/BLES01709_T3/28fbc899ed5d63be/EP0101-BLES01709_00-PES2013EUPATCH04-A0104-V0100-PE.pkg

1.04 ün 3.55 FİX i bu da aynı şekilde ----http://tr.rghost.net/45557573

• Hocam şimdi ps3 kırılmış olduğundan oyun menüsünden indirme olmuyo herhalde.Oluyo mu yoksa
    Videolu anlatım yapabilir misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doğa Can

Hocam şimdi ps3 kırılmış olduğundan oyun menüsünden indirme olmuyo herhalde.Oluyo mu yoksa

Kardeşim benimde kırılmış versiyon 4.46 CFW yükle o zaman oyun içinden gir PSN' e bağlan indir en iyisi o :) 4.46 CFW kurmasını bilmiyor musun ?
  • quote:

quote:

Hocam şimdi ps3 kırılmış olduğundan oyun menüsünden indirme olmuyo herhalde.Oluyo mu yoksa

Kardeşim benimde kırılmış versiyon 4.46 CFW yükle o zaman oyun içinden gir PSN' e bağlan indir en iyisi o :) 4.46 CFW kurmasını bilmiyor musun ?

Hayır hocam yalnız o cwf sayesinde psn kullanılabilir olcaksa çok iyi olur.
    Mesela nba2k13 var onları da update edebilir miyiz bu sayede?
  • ForceHawk_7z kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.Yamaları yükledim ama oyuncular biraz değişik ya. 1-) bazı oyuncuların seviyelerini değiştirmişsin galiba mesela baroni-sow-burakyılmaz.... gibi 2-) oyuncular normalde olduklarından değişik oynuyorlar yani mesela olmayacak hatalar yapıyorlar çalım atılmıcak yerde atıyorum,pas hataları...vb neden acaba düzeltebiliyormuyuz ?
  • quote:

quote:

quote:

Online oyun oynamadığın sürece trophylerini senkronize edebilir, oyun güncellemelerini yapabilirsin sıkıntı olmuyor.

quote:

Orijinalden alıntı: alpr94

Teşekkürler.Yamaları yükledim ama oyuncular biraz değişik ya. 1-) bazı oyuncuların seviyelerini değiştirmişsin galiba mesela baroni-sow-burakyılmaz.... gibi 2-) oyuncular normalde olduklarından değişik oynuyorlar yani mesela olmayacak hatalar yapıyorlar çalım atılmıcak yerde atıyorum,pas hataları...vb neden acaba düzeltebiliyormuyuz ?

Bazı oyuncuların güçlerinde oynama yaptım evet. İkinci dediğini anlamdım onun yamayla bi alakası yok bence.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Online oyun oynamadığın sürece trophylerini senkronize edebilir, oyun güncellemelerini yapabilirsin sıkıntı olmuyor.

quote:

Orijinalden alıntı: alpr94

Bazı oyuncuların güçlerinde oynama yaptım evet. İkinci dediğini anlamdım onun yamayla bi alakası yok bence.

Online oynayabilir miyiz peki ?
    Ban mı yeriz yoksa

• quote:

Online oynayabilir miyiz peki ?
    Ban mı yeriz yoksa

Oynarsın da ban riski var tavsiye etmem ..
  • arkadaşlar bunu pc için ayarlayamaz mısınız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ivenrec

arkadaşlar bunu pc için ayarlayamaz mısınız ?

Maalesef dosyalar farklı, Pc için yapılan yamalar var onları tavsiye ederim. (exTReme 13 vs.)
  • yamalar güzel beğendim ama formalar hiç olmamış türkiye ligi - almanya ligi formalarda amblem yok reklam yok bunu nasıl yapabiliriz ? Şimdiden teşekkürler
  • Bilgisayar için uyumlumudur bu yama ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.