Şimdi Ara

Pes 2012 mi Fifa 2012 mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
12.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yeni bi Ps3 aldım ve oyun alıcam.. Ama Fifa mı Pes mi arada kaldım hangisi daha tatmin edici ve güzel sizce? Oynuyanlar bi tavsiye verirse çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkür ederim

• fifa
  • pesçiler pes fifacılar fifa der. o yüzden demoları indir oyna buna öyle karar ver bence.
  • valla fifanın demosunu beğendim ama fulünü hiç beğenmedim, pes 12 ye gelicek olursak hatalar var ama patclarla düzelir ama şuan en iyisi pes 11

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bartınoğlu -- 5 Ekim 2011; 12:45:56 >
  • Ikiside var bende pes 2012 de FIFA 2012 de sonuna kadar FIFA diyorum AMA pes 2011 igrençti AMA pes 2012 fena degil...
  • beklenen konu...
  • Maddi sıkıntın yoksa al 2sini de. 2sinin de ayrı keyfi var.
  • pes 2012 turkce spikermi var ? ps3 cafedeydim baya tr spiker hatta ntv spordaki adamdı sanırım ses
  • orjinal türkçe spiker yok ama orjinal türkçe dil var buda güzel başlangıç. Grafik olarak pes , ses fizik ve oynanış olarak fifa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ikisinin de demosunu indirmelisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: MehmetBaba07gs

orjinal türkçe spiker yok ama orjinal türkçe dil var buda güzel başlangıç. Grafik olarak pes , ses fizik ve oynanış olarak fifa

KESİN ÖYLEDİR
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_Meto

quote:

orjinal türkçe spiker yok ama orjinal türkçe dil var buda güzel başlangıç. Grafik olarak pes , ses fizik ve oynanış olarak fifa

KESİN ÖYLEDİR

PES İn Türkçe spikerini sadece Tür***spi***.com yapıyor onuda extreme içinde veriyor hem pes hem de extreme türkçe oluyor yalnız extreme nin oluştululması 3-4 ay dan daha fazla oluyor. tek spiker ile uğraşmıyorlar.
  • not yıldızları ben yaptım
  • İkisinide al..
    Bazen formsuz olursun yürüyerek gol atmak istersen pesi açarsın, ama yok oyun kurayım akıllı paslarla rakip defansı çözmeye çalışayım dersende fifa oynarsın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ch0sen

İkisinide al..
    Bazen formsuz olursun yürüyerek gol atmak istersen pesi açarsın, ama yok oyun kurayım akıllı paslarla rakip defansı çözmeye çalışayım dersende fifa oynarsın..

Vaay inceden tık tık diyosun yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ch0sen

İkisinide al..

• Her şeyin son çıkanı güzel olmuyor, ben FIFA 11 derim hem daha ucuz.
  • Fifa 12 devrim olmuş ben bile bu kadarını beklemiyordum ayrıca yıl içinde patchle STSL'ninde ekleneceği haberi alınca bu sene Fifa rakipsiz dedim ve öyle oldu.
  • Çatışma başlasın FIGHT
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_Meto

quote:

KESİN ÖYLEDİR

pes ve fifa nın yüz detaylarına baktığımızda pes daha başarılı ondan öyle dedim ama bu sene fifa nın üstüne tanımam
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.