Şimdi Ara

Pes 2012 Kurulamadı Hatası Çözümü! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
1
Favori
53.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • helal olsun çok işime yaradı teşekkürler , iyi bayramlar.
  • Oyun açıldı teşekkürler
  • arkadaşlar pes 2012 ye girerken oyun takılıyor o mavi şey dönüyor oyuna girmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi izin00 -- 2 Eylül 2012; 17:40:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: izin00

arkadaşlar pes 2012 ye girerken oyun takılıyor o mavi şey dönüyor oyuna girmiyor

Eğer o mavi yer döndükten sonra oyundan atıyorsa sisteminiz oyunu açmak için yeterli olmayabilir.
  • sorunu halletim ama yinede sagol :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi izin00 -- 6 Eylül 2012; 0:55:49 >
  • KARDES VALLAHİ HELAL !

EMEGE SAYGI ARKADAS UGRASMIS !!
  • Sağol kardeş eline sağlık çalıştı oyun
  • En yakın zamanda "PES 2013 Kurulamadı." hatasını çözecek bir kod yazacağım.
  • Yazıldı bile dostum :)
  • Teşekkürler
  • Helal olsun kardes Ben buunun ıcın ugrrastım uzuldum agladım senın sayende oldu allah ınsallah senınde ıstedıgını yapar bende bunun ıcın uye oldum Unutma Rahat uyu allah razı olusn cok tskkkkkkkrrrrrrrrrrrrrrrrrr Mutlu ettın benı Allah ta senı etsın

• quote:

Orijinalden alıntı: Helal123

Helal olsun kardes Ben buunun ıcın ugrrastım uzuldum agladım senın sayende oldu allah ınsallah senınde ıstedıgını yapar bende bunun ıcın uye oldum Unutma Rahat uyu allah razı olusn cok tskkkkkkkrrrrrrrrrrrrrrrrrr Mutlu ettın benı Allah ta senı etsın

Hiç önemli değil kardeşim.Sorununu çözmeyi başardıysam bu bana yeter.

• la teşekkür nasıl ediliyi :D. Buton filan yohsa benden saa teşekkürler :)
  • arkadaşım çalışman için teşekkürler çalıştı . Yalnız dosya aktarımı gereğiyle bilgisayarda yer boşaltmam gerekiyordu ve pes2012 dosyasını usb belleğe aldım ve bilgisayardaki işleri hallettikten sonra tekrar bilgisayara kopyaladım. oyunu başlatmaya çalıştığımda bir sorun ile karşılaştım. Başlangıçta her zamanki siyah ekran geldi ve mavi yuvarlak dönmeye devam ederken bir anda ekran o halde dondu. ve her defasında donuyor. Ancak işlemi sonlandırarak çıkabiliyorum. Regedit i çalıştırıp pes2012 ile ilgili tüm kayıt dosyalarını silip tekrar deniyorum yine olmuyor. acaba sorun bilgisayardaki bir program çakışması vb. gibi sorunlarla mı ilgili yoksa flash ile tekrar taşıdığım dosyalarda orjinal halinden farklılıklar mı var. bilen yada bir fikri olan arkadaşların yardımını bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yildiz_03 -- 10 Ocak 2013; 16:05:25 >

• selam abi bendede pes12 durduruldu sorunu var çözum bula bilir misin
  • kardeşim yediğine gerçekten çok üzüldüm ama senden allah razı olsun bu dosya için üye oldum allah bin razı olsun
  • sizdeki sahte cracktir o yüzden açılmıyo orjinal cracki indirin düzelir
  • allah razı olsun indirdim olacakmı bakacam şimdiden tşk
  • helal oldu
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.