Şimdi Ara

pes 12 hangi joystick kullanıyorsunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet arkadaşlar herkes hangi marka joystick ile oynuyorsa yazarsa sevinirim ben snoopy marka ile oynuyordum dağıldı ve yeni bi joystick alma arefesinde herkes en çok hangi joystigi tercih ediyorsa o modeli almaya karar verdim herkes hangi modeli kullanıyorsa lütfen yazsın

• en çok kullanılan logitech f710

buda benim kullandığım

buda xbox tarzı gamepad yeni çıktı tr de henüz yok

logitech f710 pc uyumlu kablosuz ve pillidir. diğer ikisi pc ve ps3 uyumlu kablosuz ve şarjlıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deta53 -- 5 Mart 2012; 14:22:50 >

• İmzamda yazdığımı kullanıyorum. SONY DUALSHOCK-2 =50TL bulunuyor. SNOPY PS2-USB converter =10TL bulunuyor.

Bu şekilde yıllarca kullanılabilecek, en rahat gamepad'i temin etmek mümkün. Diğer 20TL'liklere para vermeye değmez; çünkü bir sene içinde 5-6 tane değiştirdiğimi 8-10 sene kadar önce kendimden bilirim; şu sıralar da çevremde oynayanlardan bilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kiss-of-Death -- 5 Mart 2012; 17:39:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kiss-of-Death

İmzamda yazdığımı kullanıyorum. SONY DUALSHOCK-2 =50TL bulunuyor. SNOPY PS2-USB converter =10TL bulunuyor.

Bu şekilde yıllarca kullanılabilecek, en rahat gamepad'i temin etmek mümkün. Diğer 20TL'liklere para vermeye değmez; çünkü bir sene içinde 5-6 tane değiştirdiğimi 8-10 sene kadar önce kendimden bilirim; şu sıralar da çevremde oynayanlardan bilirim.

hocam aynı ikiliden bendede var bimeksten 45 liraya orjinal ps2 dual shock aldım ve pc ye cevirici konvertör kablo aldım ama verim alamadım ben çok hantal kalıyor snoopyi hiç beğenmiyorum ama çok atik tepki veriyor hele online de hiç hantallasma yapmıyor açıkçası zamanında benim gibi playstation ile büyümüş birisi için bu hayal kırıklığı oldu sizde durum nasıl playstation kolunu takınca oflinede güzel ama onlinede geç tepki veriyor ama snoppyi takiyorum ofline kalitesinde oynanıyor bunu bi türlü çözemedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: the show must go on

quote:

Orijinalden alıntı: Kiss-of-Death

İmzamda yazdığımı kullanıyorum. SONY DUALSHOCK-2 =50TL bulunuyor. SNOPY PS2-USB converter =10TL bulunuyor.

hocam aynı ikiliden bendede var bimeksten 45 liraya orjinal ps2 dual shock aldım ve pc ye cevirici konvertör kablo aldım ama verim alamadım ben çok hantal kalıyor snoopyi hiç beğenmiyorum ama çok atik tepki veriyor hele online de hiç hantallasma yapmıyor açıkçası zamanında benim gibi playstation ile büyümüş birisi için bu hayal kırıklığı oldu sizde durum nasıl playstation kolunu takınca oflinede güzel ama onlinede geç tepki veriyor ama snoppyi takiyorum ofline kalitesinde oynanıyor bunu bi türlü çözemedim

Şöyle cevap vereyim; ben her sene bu yazdığım 2'li ile online'da hep üst sıralara oynadım; arkadaşlarım arasında oynadığımız tüm turnuvalarda şampiyon oldum.
    Sende neden gecikme oluyor bilemiyorum tabi, tahminim dönüştürücüde hata olabilir, bilgisayar tam tanıyamıyor olabilir.(sürücü eksikliği vs.)

Bu arada offline'da sorun yok ama online'da gecikme oluyor demişsin; online'daki gecikme bağlantı kaynaklı olabilir, lag'dan dolayı olabilir; snopy taktığında şansına lag'sız maç gelmiştir vs...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kiss-of-Death -- 6 Mart 2012; 10:00:41 >

• Ya arkadaşlar herkes bi yazsinda bi fikir sahibi olalım en çok hangi marka tercih ediliyor çok yararı dokunacak bana
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.