Şimdi Ara

pert araç

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba, kasko değeri 252.000 tl olan bir araca nasıl olurda 50.000 tl hasar kaydı ile pert kaydı gelebiliyor.
    Kasko değerinin %50 veya %70 ini geçtiği zaman araç pert olmuyormuydu ?
    şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

• Merhaba ,
    sürüşü tehlikeye atan bir durumda veya sigorta şirketi ticari olarak kendi lehine görüyorsa karşılıklı anlaşarak pert olabilir.
  • spacewolf kullanıcısına yanıt
    merhaba bilginiz olduğunu düşündüğümden aşağıdaki konu hakkında herhangi bir bilgiye sahipseniz yardımcı olurmusunuz

herkese merhabalar,eşim 1 hafta kadar önce aracım ile ciddi kaza yaptı ve tretuvar ve duvara çarptı.Araç çok ciddi hasar aldı.Aracımız kaskolu.Şuanda bize experin çekilen yetkili serviste hasar tutarı çıkartacağı söylendi.Çok büyük ihtimalle pert olacağı söyleniyor.Ancak servisteki birisi şöyle bir durumdan bahsetti.Araç 350000 tl kaskolu.160000 tl civarı hasar olduğunu bunun parçalarının AMERİKA'dan (TÜRKİYEDE'de yok)geleceği için daha fazla tutabileceğini söyledi.Ayrıca perte çıkan aracın satılacağını daha sonra satıldığı fiyatın geri kalan anlaştığımız kısmını ödeyeceklerini;FAKAT !!! benim aracımın pertini kolay kolay kimsenin almayaağını belirtti.
    1-KASKO BENİM PERT ARACIMI SATAMAZSA NE OLUR?
    2-YAPTIRMA YOLUNA GİDERMİ
    3-PİYASADA BENİM ARACIMA BENZEYEN TEK BİR ARAÇ VAR BUNUN RAYİÇ BEDELİNİ NASIL BELİRLEYECEK (benim noterden alış bedelim etkilermi
    4-YAPTIRMA YOLUNA GİDİLDİĞİ TAKDİRDE ARACIM ÇOK DEĞER KAYBEDECEK,BU KONUDA KASKO ŞİRKETİNDEN HAKLARIM NELERDİR?

ŞİMDİDEN HERKEZE TEŞEKKÜRLER

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.