Şimdi Ara

Person of Interest (2011 - 2016) (543. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.503
Cevap
106
Favori
320.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 541542543544545
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güzel bir diziydi. İzlemeyenler için tavsiye ederim.
  • Dizinin devam edeceğine dair bi dedikodu falan var mı?
  • 2 saatliğine dışarı çıkacağım sorum şu: Dizi izlenir mi?

Lost ve Fringe tarzı diye duydum ikisini de izledim.Bu diziye başlamak istiyorum.
  • Emple kullanıcısına yanıt
    İzlenmez hocam bu kadar yorum varsa balon dizidir. Zaten çok bölümü var zaman israfı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Badem Bıyık

İzlenmez hocam bu kadar yorum varsa balon dizidir. Zaten çok bölümü var zaman israfı.

diziyi izlememişsin bile gelmiş yorum yapıyosun ,

@Emple

izle hocam pişman olmazsın ilk sezon özellikle bölümlük senaryolar gibi gidiyo , ama sonradan ana bi senaryo var ona çok iyi şekilde bağlanıyo
  • son sezonu izlemedim beyler lakin 4. sezon çok güzel bitmişti.. dizinin final yaptığını duyunca bir türlü izleyesim gelmiyor konuyu uplayıp duruyonuz zorla izlettireceksiniz
  • Mr. Robot izleyicileri 2x1'i izlemeden açmasın

fsociety'nin hacklediği kadının evi Nathan'ın eviymiş.

Person of Interest (2011 - 2016)
     Person of Interest (2011 - 2016)

• Adam var adam gibi harbiden racon kesen, üşüyoruz reyiz..

• efsane olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

Adam var adam gibi harbiden racon kesen, üşüyoruz reyiz..

1-2 hafta izlememiştim iyi geldi

• Duygulandım efsane olmuş
    Dizinin son bölümlerine gelmişken bu videoyu izlemek tam oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spartacus 34 -- 14 Temmuz 2016; 4:07:11 >
  • 5x10 spoiler

Roota nasıl kıydınız ya hiç öleceğini beklemiyodum sonu çok fena bitti finalde neler oldu kimbilir son 3 bölüm kaldı 1-2 güne bitiririm de izlemeye de kıyamıyorum

• Eski bölümler aklıma geldi, duygulandım....
  • İlk sezonda sarmadığı için bırakmıştım fakat zaman geçirmek için devam edeyim dedim.İkinci sezon Carter ve Fusco'nun daha aktif olması ve Finch'e daha fazla yönelmeleri güzelleştiriyor.İlk sezon 'üff baydı artık' denebilecek çok fazla bölüm varken ikinci sezon arkadan işlenen kurgu kendini belli ettiriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: All Men Must Die

Dizinin devam edeceğine dair bi dedikodu falan var mı?

Spin-off, alt dizi tarzında devam edilebilir deniliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: salih uçan

İlk sezonda sarmadığı için bırakmıştım fakat zaman geçirmek için devam edeyim dedim.İkinci sezon Carter ve Fusco'nun daha aktif olması ve Finch'e daha fazla yönelmeleri güzelleştiriyor.İlk sezon 'üff baydı artık' denebilecek çok fazla bölüm varken ikinci sezon arkadan işlenen kurgu kendini belli ettiriyor.

Hocam dediğiniz gibi kendim ve çoğu tanıdığım ilk sezonun 5. veya 6. bölümlerinde bırakmış. İlk sezon ne kadar sonukse diger sezonlar o kadar iyiydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

Aklıma gelmişken finaldeki söz de ayrı saçmalıktı.

Seni hatırlayan olursa ölümsüz olursun gibi ayrı bir tutarsızlık içeren laftı sanırım. Hatırlayanlar ölünce ne oluyor peki? Koskoca yapay zeka ol. O kadar deneyimden sonra bulduğun söz bir saniyede çürütülsün

Ben asıl Samaritan'ı özleyeceğim. Mantık özürlüsü senaryo uğruna hiç edildi resmen. Interstellar ile beraber Nolan gibi bir adın yanına yakışmadı bu dizi. Bari Westworld'u batırmasalar.

'Hatırlayanlar ölünce noluyor peki?' diyerek sözü çürütügünü dusunmen gerçekten cok komik. Hatirlayanlar demek ne kadar buyuk bir kavram farkında misin? Hatırlayanlarin bir sınırı varmidir ki? O kadar bos konuşmussun ki. Geçmişi atalarini hatirla, bak bakayim onlar unutuluyor mu

• Emple kullanıcısına yanıt
    15 -20 yaş arası, günün çoğunu pc basında geçiren, oturduğun yerden teknoloji falan çok önemli şeyler deyip facebookda mesajlajan bir isen izlenir

Aksi takdirde izlenmez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İzmirliMurat

15 -20 yaş arası, günün çoğunu pc basında geçiren, oturduğun yerden teknoloji falan çok önemli şeyler deyip facebookda mesajlajan bir isen izlenir

Aksi takdirde izlenmez

Dizinin o duygusal havasını kapamayacak kadar az izlemişsin, ne diyeyim ok. Dizi underrated ama izleyicileri dizi hakkında overrated konuşuyor desen kabul ama bu dediğin diziyi sanki Elliot'ın sıkıntıları hariç Mr. Robot'u açıklamak olmuş.
  • Kalite tost makinesi ayarında olsa da gece olduğu için fazla kalitesiz sayılmaz. Dizinin en beğendiğim sahnelerinden biri. Günlük reyizler dozunuz:

• 
Sayfa: önceki 541542543544545
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.