Şimdi Ara

Person of Interest (2011 - 2016) (284. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.503
Cevap
106
Favori
320.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mantık hataları barındıran bir bölüm olmasındansa 1 hafta beklerim daha iyi. Acele etmeyin beyler, bu tarz diziler altyapı istediğinden acele edilirse mantık hataları çok olur.

Şu anki gidişat çok iyi.Allah nazardan saklasın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sihnizinir

yine mi yeni bölüm yok ya

Maleseef
  • quote:

Orijinalden alıntı: daikataNa~

quote:

Orijinalden alıntı: goncerivoo

müthiş bir bölümdü ama gözlerde fuscoyu aramadı değil.Sezon finalini iple çekiyorum kesinlikle olağanüstü bir bölüm olacak

shaw'ın
    bacağından vurulduğu sırada donup kaldım bir an ölecek sandım seviyorum ne yapayım

bu arada bi elias vardı ne oldu ona

bu samaritan işini çözerse ancak root çözer

abi bunu yazmışın 2 saattir beri yeni bölüm arıyorum. sonradan dank etti yeni bölüm olmadığı :D

16'sına alındığını bilmiyordum ben yeni bölümün o yüzden geç izledim normaldir öyle anlaman

• bu sezon da mı 22 bölüm olacak ?
    en son 19 yayınlandı değil mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: user name

bu sezon da mı 22 bölüm olacak ?
    en son 19 yayınlandı değil mi

Bu sezon 23 bölüm,en son 20. bölüm yayınlandı.
  • Beyler selamlar.Ben diziye ara vermek zorunda kaldım çok sıkı takipçisiydim çıktığından beri güncel takip ediyordum.Ablam hala izlemeye devam ediyormuş kendisi bir soru sordu,geçen bölümlerde "Aydınlanma çağındaki iki Türk gibisiniz" şeklinde bir ibare geçmiş dizide.Hangi bölüm olduğunu bilmiyorum.Bunun ne anlama geldiği takılmış aklına.Açıklarsanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Recep Kalenderoglu

Beyler selamlar.Ben diziye ara vermek zorunda kaldım çok sıkı takipçisiydim çıktığından beri güncel takip ediyordum.Ablam hala izlemeye devam ediyormuş kendisi bir soru sordu,geçen bölümlerde "Aydınlanma çağındaki iki Türk gibisiniz" şeklinde bir ibare geçmiş dizide.Hangi bölüm olduğunu bilmiyorum.Bunun ne anlama geldiği takılmış aklına.Açıklarsanız sevinirim

18. bölüm olması lazım hocam. Ama dizi zırt pırt ara verdiği için neyin,ne olduğunu hatırlamak zor biraz :D
  • quote:

quote:

Beyler selamlar.Ben diziye ara vermek zorunda kaldım çok sıkı takipçisiydim çıktığından beri güncel takip ediyordum.Ablam hala izlemeye devam ediyormuş kendisi bir soru sordu,geçen bölümlerde "Aydınlanma çağındaki iki Türk gibisiniz" şeklinde bir ibare geçmiş dizide.Hangi bölüm olduğunu bilmiyorum.Bunun ne anlama geldiği takılmış aklına.Açıklarsanız sevinirim

18. bölüm olması lazım hocam. Ama dizi zırt pırt ara verdiği için neyin,ne olduğunu hatırlamak zor biraz :D

Evet seri çok ara veriyordu ben izlerken,şimdi çok iyi olacak hepsini birden izleyeceğimEminim iyi takip eden birileri vardır.Ben araştırdım biraz ancak bulamadım,kuramadım bağlantıyı.

• quote:

quote:

quote:

Evet seri çok ara veriyordu ben izlerken,şimdi çok iyi olacak hepsini birden izleyeceğimEminim iyi takip eden birileri vardır.Ben araştırdım biraz ancak bulamadım,kuramadım bağlantıyı.

hocam 12. bölümdü o haroldun eski bir arkadası utunup duruyordu bazı şeyleri hanımefendi denen şişkoyu tanıdığımız bölüm fena bölümdü aydınlanma çağındaki 2 türk gibiyiz lafı sanki çok heycanlıyız hızlıyız gibi bi anlamda kullanılmıştı tam silahlardan kaçarken samaritanı yapan adam söylemişti.Bu türk lafına çok takmamak lazım amerikalılarda laf olsun diye söylenen bişeye dönüşmüş durumda türk gibi sigara içiyorsun,türk gibi koltuk altı kılım var falanda sıkca kullanıyor puştlarayrıca izlemediysen ağır spoiler aldın bölümü hatırladım sen diyince bu sezonun en iyi 3 bölümünden biriydi bence

• quote:

Orijinalden alıntı: mcake±

Mantık hataları barındıran bir bölüm olmasındansa 1 hafta beklerim daha iyi. Acele etmeyin beyler, bu tarz diziler altyapı istediğinden acele edilirse mantık hataları çok olur.

bu sezon çekimleri bitmiştir muhtemelen.Hocam bunlar bizim gibi değilki tüm sezon seneryosu aylar önceden ayarlanıyor.Bu kadar ara CBS ile ilgiliymiş galiba bi ara araştırmıştım diziyi tüm yıla yaymak istiyorlar senaristlerde yılda 15 bölüm yapalım diye diretiyorlarmış.Sendika hakları falan filan diye dizi seti protesto yapıyormuş bazı zamanlar.2-3 ay önce yabancı bir sitede okumuştum bunları nekadar doğrudur bilemem ama bikaç yerde dizinin bir sezondaki bölüm sayısını azaltmak istediklerini CBS in kabul etmediğini okumuştum.

• quote:

Orijinalden alıntı: -Mudvayne-

quote:

quote:

quote:

hocam 12. bölümdü o haroldun eski bir arkadası utunup duruyordu bazı şeyleri hanımefendi denen şişkoyu tanıdığımız bölüm fena bölümdü aydınlanma çağındaki 2 türk gibiyiz lafı sanki çok heycanlıyız hızlıyız gibi bi anlamda kullanılmıştı tam silahlardan kaçarken samaritanı yapan adam söylemişti.Bu türk lafına çok takmamak lazım amerikalılarda laf olsun diye söylenen bişeye dönüşmüş durumda türk gibi sigara içiyorsun,türk gibi koltuk altı kılım var falanda sıkca kullanıyor puştlarayrıca izlemediysen ağır spoiler aldın bölümü hatırladım sen diyince bu sezonun en iyi 3 bölümünden biriydi bence

Evet izlememiştim seni taşlıyorum şu anda.Neyse çok da ağır saylmıaz unuturum ben onu yaza kadarZaten Türk olmasına değil aydınlanma çağındaki demekle ne demek istenmiş ona takılmış.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• o adam makinayı yeni bulduk sanıyor aydınlama çağı bağlantısı ordan geliyor o basit bi cümleydi ya spoiler sayılmaz bu zaten bölümün adı unutkanlıktı galiba ama 12yide izlemişsindir dedim hocam ocak başıydı yayınlandığında kusuru bakma izleyince bi ancan beni
  • 2. sezonu bitirdim şimdi son sahne baya şaşırttı

makinenin root'u arama nedeni bence, onun kendisine olan ilgisini anladı onuda bu insanları kurtarma olayınının içine dahil edicek root'uda işin parçası yapıcak anladığım kadarıyla en azından tahminim bu yönde ama ne olur belli olmaz dizi baya şaşırtıyor
  • 3x21 Beta (preview)

• 21. bölüm fena olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: X@ndeR

21. bölüm fena olacak.

Aynen,merakla bekliyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mcake±

Mantık hataları barındıran bir bölüm olmasındansa 1 hafta beklerim daha iyi. Acele etmeyin beyler, bu tarz diziler altyapı istediğinden acele edilirse mantık hataları çok olur.

bu sezon çekimleri bitmiştir muhtemelen.Hocam bunlar bizim gibi değilki tüm sezon seneryosu aylar önceden ayarlanıyor.Bu kadar ara CBS ile ilgiliymiş galiba bi ara araştırmıştım diziyi tüm yıla yaymak istiyorlar senaristlerde yılda 15 bölüm yapalım diye diretiyorlarmış.Sendika hakları falan filan diye dizi seti protesto yapıyormuş bazı zamanlar.2-3 ay önce yabancı bir sitede okumuştum bunları nekadar doğrudur bilemem ama bikaç yerde dizinin bir sezondaki bölüm sayısını azaltmak istediklerini CBS in kabul etmediğini okumuştum.

Dostum çekimler muhakkak bitmiştir tabii ki çoktan ama kurgu ve efektler çok önemli. Bu tarz dizilerde kamera arkası da çok önemli. Ben onu kastetmiştim...

• Dizinin 4. sezon ilk 3 bölüm senaryosu hazır. Genelde senaryolar Temmuz - Ağustos ayına kadar tamamlanıyor. İlk 5 bölümün senaryosu hazırlandığında çekime başlıyorlar. Muhtemelen Haziran gibi çekimler başlar, 3 hafta da 1 bölüm çekiliyor..

Bu arada 15 bölüm olayından haberim yok, çünkü şu anki sistemden birçok senarist memnun. Her bölümü aynı kişi yazmıyor ki, adam bir sezon hikayesi hazırlıyor isterse birkaç bölüm yazıyor, gerisini yardımcı senaristler o hikayeden yola çıkarak yazıyorlar.
  • mustifb M kullanıcısına yanıt
    Tek senaristler olarak bakma komple dizi seti oyuncularda çalışma şartlarımız ağır bölüm sayısını azaltalım falan diyormuş.Başıda jim caviezel ve dizideki Carter çekiyormuş.Cbs kabul etmiyormuş hatta Nolan ın diziyi bu sezon bitirip devamı niteliğinde başka bir kanalda çekeceğini falan okumuştum diğer kanallardaki 40dk lık diziler 15bölümü zor görüyor yarım yamalak ingilizcemle korkmuştum açıkcası 4.sezon onayı gelene kadarBunları 3 ay kadar önce nerede okuduğumu güvenilir olup olmadığını bile bilmiyorum ama şimdi carter yok artık Reese in de bariz bi şekilde dizideki süresi azaldı yazılanların bi haklılık payı varmış gibi duruyor ama şükür 4.sezon 22 bölüm üzerinden anlaşılmış galiba

• quote:

Tek senaristler olarak bakma komple dizi seti oyuncularda çalışma şartlarımız ağır bölüm sayısını azaltalım falan diyormuş.Başıda jim caviezel ve dizideki Carter çekiyormuş.Cbs kabul etmiyormuş hatta Nolan ın diziyi bu sezon bitirip devamı niteliğinde başka bir kanalda çekeceğini falan okumuştum diğer kanallardaki 40dk lık diziler 15bölümü zor görüyor yarım yamalak ingilizcemle korkmuştum açıkcası 4.sezon onayı gelene kadarBunları 3 ay kadar önce nerede okuduğumu güvenilir olup olmadığını bile bilmiyorum ama şimdi carter yok artık Reese in de bariz bi şekilde dizideki süresi azaldı yazılanların bi haklılık payı varmış gibi duruyor ama şükür 4.sezon 22 bölüm üzerinden anlaşılmış galiba

Hiç haberim yoktu bu olaydan ama bizim Jim'e çok kızdım, la Haziran'da başladığın çekim Ocak - Şubat ayında bitiyor. 40 dakika'yı 3 haftada çekiyorlar. Ama evet 4. sezon 22 bölüm olacak.

Bence o itiraz edenleri ceza olarak Türkiye'ye göndersinler. Haftada 90 - 120 sayfa senaryo, en uzun 1 haftada çekim. Bir sezonda en az 40 bölüm hem de 1.5 saat. Adamlar intihar ederdi herhalde.

• 
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.