Şimdi Ara

PERMA BAN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler bu permaban 2 haftalık bandan sonramı gelıyor mesela 2 hafta ban yedikten sonra bir daha ban yersen bu perma mı oluyor yoksa diğer hareketlerden dolayımı perma ban yenılıyor ?

• perma banı aslında soğumuş muhabbetleri hala kullananlara atalım istersen better nerf iralia mı ne vardı dedem anlatırdı hala kullananlar varmış diye duydum halkımızın çağ atlaması için gerekli bir şey bu geriye değil ileriye bakmak lazım gürcellden böyle bir uygulama bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: CevizYağı

perma banı aslında soğumuş muhabbetleri hala kullananlara atalım istersen better nerf iralia mı ne vardı dedem anlatırdı hala kullananlar varmış diye duydum halkımızın çağ atlaması için gerekli bir şey bu geriye değil ileriye bakmak lazım gürcellden böyle bir uygulama bekliyorum

better nerf irelia
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reqvhio

quote:

perma banı aslında soğumuş muhabbetleri hala kullananlara atalım istersen better nerf iralia mı ne vardı dedem anlatırdı hala kullananlar varmış diye duydum halkımızın çağ atlaması için gerekli bir şey bu geriye değil ileriye bakmak lazım gürcellden böyle bir uygulama bekliyorum

better nerf irelia

netter berf irelia

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawskel

quote:

Orijinalden alıntı: Reqvhio

quote:

better nerf irelia

netter berf irelia

nasty bad saliha
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.