Şimdi Ara

*PERİLİ KÖŞE -Yaşanmış Olaylar - EFSANE Topic (106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.146
Cevap
150
Favori
131.924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ZZOOOOAAARRTTT

• UP

• UP

• Canlansın şu konu be

• Canlansın konu

• Bana bakan kimdi. 2018 29 mayıs gece tuvalete uyandım hiç unutmam 3.30 civarı. Benim yatağın yanında ayna var kapkara bir yüz bana bakıyor sadece karanlık öyle bir korktum ki Yusuf Yusuf etti. Tuvalete gitmeden tekrar yatağa geçtim ışığı açtık zaten yaz olduğu için kapılarda açık gittim sabaha kadar balkonda oturdum gün ışıyınca uyudum.

• vay be ben 2008 de öğrendim okuma yazmayı ne kadar eski konu

• Al beni kardeş lütfen kulübe

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Russian kullanıcısına yanıt
    Hocam şuan fotoğraflar gözükmüyor malum 14 sene olmuş hala elinizdemi o fotolar merak ettim

• Konu tekrar canlansa be keşke

• quote:

Orijinalden alıntı: Nikopoll

evi daha yeni boyattık koridordaki çekyat kanepeyi çöpe attık gece gür bir sesle bir osurdum koridor boş olunca feci yankılandı kendi osuruk sesime uyandım çok korktum

Ulan adam 5 yıl önce bile osuruk muhabbeti yapıyormuş

• quote:

Orijinalden alıntı: dsaewq

Ulan adam 5 yıl önce bile osuruk muhabbeti yapıyormuş

Alıntıları Göster

Zuahahahah unutnuşum bunu yazduğımı @Üfler

• inonu88 kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba iki yıl olmuş hikayenizi yazmamışsınız, zevkle bekliyoruz bende yeni gördüm konuyu harbiden çok zevkli

• Up

• Updullah

• Gece yatıyorum sanrım 2016 temmuz dışarıdan acaip bir köpek sesi havlama değil resmen garip bir uluma garip bir sıkıntılı hava. Gece 3 gibi sıkıntıdan uyuyamadım balkona çıktım zifiri karanlık sokak lambaları da çalışmıyor burası çok sapa ıssız bir yerdir oturduğum yer. Baktım 5 kişi sanırım koşa koşa birşey den kaçıyor gibi bireylere koşuyorlar. Anlamadım acaba hırsız mı dedim. Durmadan sokakta hep aynı yere koşuyorlar. Polisi aradım durumu bildirdim. Polis tamam bakarız dedi. Sonra birden uyandım meğer ki gördüğüm rüyaymış. Donup kaldım.

• Up

• Updullah

• Benim kuzenim tıpı kazandığı sene yurtta kaldı ve ilk kez ailesinden uzakta yaşıyordu. Bir gün odada tam yatmaya hazırlanırken iki tane adam silüeti görmüş. Hemen annesini aradı. Annesi inanmamazlık yapmadı ve bir doktora gittiler. Herhangi bir sorun çıkmayınca dönmek zorunda kaldılar. Olaylar devam edince doktor ilaç yazmıştı.

Aradaki olayları tam bilmiyorum ailem korkmamam için her şeyi anlatmamakta ısrarlılar. Sonrasında kuzenim intihar etmeye çalıştı, bir sürü hap içti, hastaneye kaldırıldı, okulu askıya aldı. Bir süre tedavi gördü ama sağlık açısından hiçbir problemi yokmuş raporlara göre.

Her neyse sonrasında nasıl baş etti bilmiyorum ama alışmaya başladı. Geçen yaz gelmişlerdi anneannemlere. Çok rahat görünüyordu. Başından geçen olayları normalmiş gibi anlatıyordu. Birkaç tanesini yazayım buraya:

İntihar girişimi hakkında pek konuşmak istemiyor. Anlattığına göre o gün yine görmüş insan dışı varlıkları. Ona eğer bu ilaçları içerse iyileşeceğini, bu olayların son bulacağını söylemişler o varlıklar. Bunalmış olacak ki yapmış bir hata.

Bir gün gündüz vakti yurttayken kadın kılığında biri gelmiş, çocuğuma göz kulak olur musun demiş. Kuzenim de "evet desem başka demesem başka" dedi anlatırken, kabul etmiş kısaca. O gün hiçbir şey olmadı dedi. Tam yatacakları vakit bir kız çocuğu girmiş odaya. Arkadaşları uyuyormuş o sırada. 3 kişi kalıyorlarmış odada. "Küçük çocuk geldi arkadaşlarımın birinin yanına yattı, bir şey de diyemedim kızlara korkmasınlar diye" dedi. İlk duyduğumda tüylerim ürperdi resmen ama dedim ya alışmış artık o. "Sabah olduğunda da kalktı gitti konuşmadan" dedi.

Bir de "bu eve ilk geldiğimde, valizleri içeri taşırken koridorda köşede birisi vardı" dedi. Epey korkmuştum açıkçası çünkü ben de o evde kaldım onlarla birkaç gün boyunca. Daha fazla dinleyemedim, yatmaya gittim. Gece de uyuyamadım bir türlü. Psikolojik midir bilmem ama onun yanındayken negatif dalgayı hissedebiliyorsunuz, özellikle geceleri.

Benden bu kadar baya uzun oldu bu :l

• 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.