Şimdi Ara

Performans canavarı yeni 'Razer Blade Pro' oyuncu notebook'u duyuruldu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: gurkanse

quote:

Orijinalden alıntı: QarekTyphon

quote:

Orijinalden alıntı: gurkanse

monster varken yüzüne bakmam tulpar t7 gtx1060 lı 17.3" modeilini kullanıyorum.kesinlikle tavsiye ederim.servis kalitesi de harika.ilk defa gaming notebook aldım ve iyiki de monster dan almışım.almak isteyen arkadaşlara fikir olması açısından tavsiye ederim hemde fiyatı 5800tl

Monster ıps ekranlarda ışık sızma sorunu var diyor herkes

ben odamda karanlıkta oturuyorum şu anda ve zerre ışık sızması göremiyorum.benim kullandığım model için böyle.ama ışık sızması olsa bile adamların muazzam bir teknik servis hizmeti var.mesela ben ilk gtx 950 olan modelini almıştım beğenmedim ve değiştirmek istediğimi söyledim(5 gün kullandım cihazı)adamlar getirin değiştirelim dediler ve gittiğimde alıp baktılar ve hemen değiştirdiler gtx 1060 lı modelle.hiç soru bile sormadılar hiç uğraştırmadılar.kadıköy mağaza müdür bizzat bana bir çok şey anlattı bu servis konusunda.gerçekten çitayı çok yükseltmişler.

eğerki ben başka bir tekno marketten bir notebook alsaydım bırak yeni modelle değiştirmeyi şu anda saç baş yoluyodum çünkü bütün teknoloji marketleri aldığın ürünü hiç bir şekilde değişim yapmıyor.sattımı sattı tamam olay bitti geçmiş olsun.bir sıkıntı bile olursa eğerki 15 gün içerisinde de olsa "servise gönderelim" diye adamı parasıyla rezil ediyolar.

kısacası iyiki monster tercih etmişim.bu kadar para verince insan karşılığını bekliyor.ben şiddetle tavsiye ederim.

Server iyi olabilir daha önce tecrübe etmediğimden bilmiyorum ama geçen haftalarda Türkiye'ye Asus'un bir modeli geldi ismi GL502VS içerisinde 1070 16 gb gibi yüksek donanım var içerisindeki ssd o kadar hızlıki pc 2-3 saniyelerde açılıyor samsung 950 pro ya da 960 olması lazım yani uzun lafın kısası bu kadar özellikli bir global marka asus tavsiye edilen satış fiyatı olarak 7000 tl olarak çıkarken monster hantal bilgisayarları 7.500 tl civarı satışta bunun düzeltmeleri lazım monster f/p oranı yüksek pc ler satmalı yoksa benim gibi asus msi hatta uygun fiyatlı olsa razer tercih edecek insanlar azınlıkta değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: seckinim

2100$'a 4K IGZO-IPS ekranlı 1070 GTX - 16GB ramli Alienware aldim 17'' hemde.. Razer ürünlerini gereksiz pahalı buluyorum.

Hocam dell amerika sitesinden mi aldınız ? Trye geliyor mu? Sorular sorular

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gurkanse kullanıcısına yanıt
    1060a 5700tl verecek adam .... cidden garipsiniz 3500 3600e bulunur gidp almayin monsterdan serviside iyi degil sacma sapan bi marka monster etiketi basma altinda probook yazisi var

• quote:

Orijinalden alıntı: ProVival

1060a 5700tl verecek adam .... cidden garipsiniz 3500 3600e bulunur gidp almayin monsterdan serviside iyi degil sacma sapan bi marka monster etiketi basma altinda probook yazisi var

Dediğiniz fiyatlara marka önerileriniz nedir hocam

• premiumbeyin kullanıcısına yanıt
    Asus msi lenovo alabilirsn ben gtx950m i74720hq 12gb (8gb kendim ekledim) asus x550jx 171d yi 2500 e aldim .1060 icin oyle paraya gerek yok .amazona bakarsan 3500 e gumruk dahil 970m var. ilerde 1070 msi asuslarda ucuzlqr 3700 4000 civari max olur diye dusunuyorum

• quote:

Asus msi lenovo alabilirsn ben gtx950m i74720hq 12gb (8gb kendim ekledim) asus x550jx 171d yi 2500 e aldim .1060 icin oyle paraya gerek yok .amazona bakarsan 3500 e gumruk dahil 970m var. ilerde 1070 msi asuslarda ucuzlqr 3700 4000 civari max olur diye dusunuyorum

2500 e çok iyi almışınız hocam
    Ben fena tırtıklandım

• premiumbeyin kullanıcısına yanıt
    :( istanbul bilisim ucuz satiyo baya bak istersen

• quote:

gtx 1000 serisi şu anda hangi marka notebooklarda var? varsa tavsiye edin onu alayım bu cihazi iade edip
    Msi ge72 apache pro vardi 970m le yeni modeli 1070li amazonda 1300 dolar civari olucak yakinda eger gelirse ucuza 3700 3800 e gelmis olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Aliminati

Param olsa da ben alsam :D

+1

• quote:

Msi ge72 apache pro vardi 970m le yeni modeli 1070li amazonda 1300 dolar civari olucak yakinda eger gelirse ucuza 3700 3800 e gelmis olur

garantisiz mala o parayı verilmez.bir sıkıntı oldumu al başına belayı.ayrıca monster gtx 1000 serisi çıkalı aylar oldu.üzerine kaç ay daha geçecek te amazonda msi 1070 li çıkaracak.yani hala türkiye ye gelen bir gtx 1000 serili notebook yok.amazondan para verdikten sonra msi a elimi sürmem gider Asus Rog alırım.hatta alıyodum 1500$ verip ama garantisiz olduğunu öğrenince mecbur monster a yöneldim çünkü hala 5000 6000 7000tl lerde 960m 970m li notebooklar satılıyor.amacım güzel bir notebook aldım çok şükür bir sıkıntım olmadı hatta ilk 950m li bitane aldım ve 5 gün sonra İADE EDİP(sorgusuz sualsiz 15 gün içinde iade alıyolar.bir bakın bakalım hangi tekno market yapar bunu türkiyede) 1060 lı olanını aldım.

şimdi kalkıpta media markt teknosa dahil türkiye de hiç bir firma sattığı malın arkasında durmuyorken bu adamlar bunu sağlıyorsa

servise makineni verdiğinde en fazla 4 iş gününde yapmayı sana vaad ediyorsa

kusura bakmayın ama ben bu firmayı seçerimde seçtimde.

ya teknosa yada başka bir tekno marketten gtx950m li bir notebook alsaydım 5 gün sonra götürüm bu bana yetmedi ben bunu verip gtx1060 lı almak istesem(ki hiç bir markada yok şu anda) bırakın benim isteğimi yerine getirmeyi alır notebook u servise gönderirler ve bende verdiğim parayla kalırım.sözüm size değil genel olarak yazıyorum.

• 6. nesil Intel Core i7-6700HQ yerine 6.nesil Intel® Core™ i7-6820HK (2.7GHz-3.6GHz) olmalıydı diye düşünüyorum.

Aorus X7 DT v6 almayı düşünüyorum keşke Razerdeki igzo panel Aorus'da olsaydı.

O teknomarket dedigin turkiye icinde yapmaz zaten acgozlu hepsi kaziklamaya yonelik satarlar monster garanti bittimi bi sorunun olursa oda sana kazik atar hayatinda goremicegin bi kazik hemde yeni pc al daha ucuza gelir ben laptopun tamirini kendim yaparim bu yuzden guvenilir bi yerden aldiysam garanti umrumda degil zaten turkiyede garanti basli basina bela

• merhaba arkadaşlar bende amazondan razer blade pro almaya karar verdim.Yalnız aklıma takılan tek birşey var.monitörün ekran yenıleme hızı 60hz.g-sync ile bu oyunlarda değişkenlik gösterirmi? Sadece ekran yenileme hızından dolayı kararsız kaldım.Bilgi sahibi olan arkadaslar bu konuda bana yardım edebilirse sevinirim.

Suan Alienware M17 3D ekranlı modelini kullanıyorum ve ekran yenileme hızı 120hz. 1920x1080 Full HD.Razer alma sebebim tamamiyle 4K olması sebebiyledir.Böyle üstün özellikli bir laptopta neden 60hz tercih edilmiş anlayamadım..
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.