Şimdi Ara

Perfectionist English Hk. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
18.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

ilk 9 saati, 50 saatlik kurs içerisinde 3 günde alıyorsun. Sonra sınıfın geri kalanı 10. dersten devam ediyor ve 50. derste bitiriyor. (Aslında 48 ders, ne bir eksik ne bir fazla, her derste vereceği örnekler, çevireceği kelimeler belli)

İlk 9 saat giriş kısmı, basit olarak zamanları nasıl çevirebileceğini gösteriyor. 50 saatte ise zor ve uzun cümleleri nasıl çevirmen gerektiğini öğretiyor. Gramer anlamında 50 saatte, türkçe de aklına gelebilecek tüm karmaşık cümleleri çevirebilecek düzeye geliyorsun. (Tabi burada kelime bilgisi şahsın kendine kalmış.)

Evde biraz tekrar yaparsan, Hikaye kitaplarını kelime bilgin de varsa, zamanlara takılmadan rahatça okursun.

Lakin kursun eksiği nedir diyorsan, konuşma kısmı çok yetersiz. Hoca da bunu biliyor ve, arkadaş 50 saatte ancak bu kadar oluyor diyo:)

Biz bir kaç arkadaş 50 saatten sonra hocaya gidip; hocam 15-20 saat bize konuşma dersi verir misin diye sorduk. Vakit ayarlayamadığı için olmadı sanırım.

Ama daha öncede yazdığım gibi, konuşmayı tam öğretemese de istanbul'da bu kadar kaliteli bir ingilizce hocası bulamazsınız.

• Ben kelime bilgime oldukça güveniyorum zaten yeni öğrendiğim bir kelimeyi de kolay kolay unutmamam.
    Benim asıl sorunum bazen öyle cümleler, metinler geliyor ki kelimeleri bilsem bile cümleyi anlayamıyorum ya da
    cümleyi anlamak oldukça zor oluyor.

Yani bu kurs harbiden kelime bilgisini bana bırakıp, bana rahatlıkla gazete, roman, makale okutturabilecekse ben denemeyi düşünüyorum.

Benim bir diğer merak ettiğim husus eğitimde özel bir teknikleri, yöntemleri mi var ki adamlar bilinçaltı kurgulama diyorlar?
  • @acayipman

öncelikle çok çok teşekkr ederim.. şunu sormak istedim..bu kurumun uyurken ingilizce seti var ve sende önceki yazılarında bir işe yaramayacağından bahstmişssin..ben bu set hakkında bilgi almak için aradığımda çok detaylı bilgi veriyorlar her defasında..söyledikleri bana mantıklı geldi ve aldım henüz kullanmadım..sen bizzat o kuruma gitmiş biri olarak konuşma yetersizliği şikayetine uyurken ingilizce setini önermediler mi ??? madem bu set bu kadar iyi ??
  • arkadslar lütfen sunlara yardım edinhttp://www.mediafire.com/view/?creicjbda9qot#w6qijswijaw28q6
  • tabiiki önerdiler:) Satış işini yapan Çağlar diye biri var maşallah ağzı çok güzel laf yapıyor (sanırım sende onunla görüşmüşsündür)

ben kitabın bir işe yaramayacağını söylemedim. Yanlış aksettirdim sanırım. Düzenli ve aksatmadan yapabilirsen tabii ki işine yarar. Sadece pahalı olmasından ötürü tavsiye etmiyorum.

Günde 25-30 sayfa basit diyalogları okuyup, gece okuduğun diyologları uyurken dinliyorsun. bunu 25 gün boyunca aralıksız yapman gerekiyor. bir gün ara versen bile setin sihri kaybolur diyorlar. (Bu da bana inandırıcı gelmedi.) Toplamda 600 sayfalık bir diyalog okumus oluyorsun. Kelime öğretme gibi bir taahüt yok.

benim düşüncem 25 gün boyunca, günde 25 sayfa herhangi bir ingilizce bir kitap okusan benzer katkıyı görürsün.

benim şimdiye kadar gördüğüm en güzel ve garantili ingilizce öğrenme metodu, biraz gramer ve kelime bildikten sonra yabancı arkadaşlar bularak tırmalaya tırmalaya öğrenmek.

• quote:

Orijinalden alıntı: acayipman

tabiiki önerdiler:) Satış işini yapan Çağlar diye biri var maşallah ağzı çok güzel laf yapıyor (sanırım sende onunla görüşmüşsündür)

ben kitabın bir işe yaramayacağını söylemedim. Yanlış aksettirdim sanırım. Düzenli ve aksatmadan yapabilirsen tabii ki işine yarar. Sadece pahalı olmasından ötürü tavsiye etmiyorum.

Günde 25-30 sayfa basit diyalogları okuyup, gece okuduğun diyologları uyurken dinliyorsun. bunu 25 gün boyunca aralıksız yapman gerekiyor. bir gün ara versen bile setin sihri kaybolur diyorlar. (Bu da bana inandırıcı gelmedi.) Toplamda 600 sayfalık bir diyalog okumus oluyorsun. Kelime öğretme gibi bir taahüt yok.

benim düşüncem 25 gün boyunca, günde 25 sayfa herhangi bir ingilizce bir kitap okusan benzer katkıyı görürsün.

benim şimdiye kadar gördüğüm en güzel ve garantili ingilizce öğrenme metodu, biraz gramer ve kelime bildikten sonra yabancı arkadaşlar bularak tırmalaya tırmalaya öğrenmek.

yine çok iyi açıkladın bizlere..çok çok teşekkrler

• aynı firmanın bir de ingilizce kelime öğreten seti var. bu bilinçaltı seti de uyurken dinleniyor. acaba bunu deneyen varmı
  • okaaaaaan O kullanıcısına yanıt

Hocam bu konu hk son level'in nedir? :)

Bana da bir yakınım instagramdan farkedip söyledi, sizce nasıldır, siz gittiniz mi? Mehmet AK diye kendini tanıtıp asıl adının profilde Burhan olduğunu bahsetmişsiniz ki siz daha güvenilir geldiniz, gittiniz mi yada ingilizcenizi nasıl gelirtirdiniz_? Teşekkürler. burayı önerir misiniz BAŞLANGIÇ seviyesi için

• acayipman A kullanıcısına yanıt

Başlangıç düzeyinde biri için nasıldır, önerir misin hocam? Şuan 4 ay online 4950TL diyor. Yorumların öenmli, teekkürler :)

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.