Şimdi Ara

Perento'da oynayanlar bir baksın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
2.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 arkadaş oyuna başladık benim lvl 60 cleric arkadaşımın lvl 60 sorc var Legion sıkıntısı çekiyoruz 3 tane mevcut adam gibi Türk clanı var birisinin yaş ortalaması aşırı yüksek abi abla muhabbeti var bundan dolayı ısınamadık birisi full 60 ap set istiyor ötekininde online playerı yok denecek kadar az eğer 50 -60 lvl arası olan oyun deneyimi ve bilgisi ortahalli olan forumdan arkadaşlar varsa kendi aramızda bir legion kursak birbirimizeden faydalansak oyun gerek görevler gerek instancelar olsun sürekli grup kurmaya teşvik etmeye çalışıyor mağlum 2 kişide bir yere kadar oyuna başlamayı düşünen lvl sıkıntısı gözünde büyüyen arkadaşlarda katılabilir , yeterki istekli bıkmayacak kişiler olsun. Hazır 65 patchinin gelmeside yakın beraber yeni instancelara gireriz değişiklik olur 2 taraf içinde , DH'de eskiden bu konularda dinamik çok üye olurdu hala var gibi gözüküyor. İsteğim 6-12 kişilik bir adam gibi kadro çıkaralım bizbize yetelim en büyük eksikliğini hissettiğimiz Templar bunuda belirtiyim. Ben bıktım çünkü instance partisini alıyorum adamı yol temiz bakarma kesecez diyoruz adama adam yolda ölüyor lvl 60 birde . Bu oyundaki yabancılar Türklerden salak fazla umut beslememek lazm eloğluna sağlamıda çok sağlam onlarda tek tük.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turkhes -- 7 Ağustos 2013; 6:36:32 >

• Way arkadaş iteme göremi adam seçiyorlar artık bana 50 lvl 30 ap setli cleriği verin... 0 seni legiona almayan 60 setli adamları sorc sm haric hepsini yerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turkhes

2 arkadaş oyuna başladık benim lvl 60 cleric arkadaşımın lvl 60 sorc var Legion sıkıntısı çekiyoruz 3 tane mevcut adam gibi Türk clanı var birisinin yaş ortalaması aşırı yüksek abi abla muhabbeti var bundan dolayı ısınamadık birisi full 60 ap set istiyor ötekininde online playerı yok denecek kadar az eğer 50 -60 lvl arası olan oyun deneyimi ve bilgisi ortahalli olan forumdan arkadaşlar varsa kendi aramızda bir legion kursak birbirimizeden faydalansak oyun gerek görevler gerek instancelar olsun sürekli grup kurmaya teşvik etmeye çalışıyor mağlum 2 kişide bir yere kadar oyuna başlamayı düşünen lvl sıkıntısı gözünde büyüyen arkadaşlarda katılabilir , yeterki istekli bıkmayacak kişiler olsun. Hazır 65 patchinin gelmeside yakın beraber yeni instancelara gireriz değişiklik olur 2 taraf içinde , DH'de eskiden bu konularda dinamik çok üye olurdu hala var gibi gözüküyor. İsteğim 6-12 kişilik bir adam gibi kadro çıkaralım bizbize yetelim en büyük eksikliğini hissettiğimiz Templar bunuda belirtiyim. Ben bıktım çünkü instance partisini alıyorum adamı yol temiz bakarma kesecez diyoruz adama adam yolda ölüyor lvl 60 birde . Bu oyundaki yabancılar Türklerden salak fazla umut beslememek lazm eloğluna sağlamıda çok sağlam onlarda tek tük.

Galiba Elyos karakterin. Eğer Asmo isen İtem zorunuluğu yokdu Seni legion almamak için bahenedir.
  • Gir yabancı legiona kafan ağrımasın... Perentodaki çoğu legionlar iyi , oyuna hakim ve anlayışlı playerlara sahip..
    Azcık dilin varsa hiç bi sıkıntı yaşamazsın...
  • Huzur yabancılarda arkadas kesınlıkle katılıyorum kaprıs yok ego yok...Ye kürküm ye yok (legıona alım için)...

Türklerle her zaman oynayabılırsın grup ıcınde savaslarda vs ama legıon ıcınde sıkıntı olabılıyor... Valla benım agzım yandı bır kere tırsıyorum artık.

Ama aynı dılı konusabılmek gibisi de yok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ducklaw41

quote:

Orijinalden alıntı: Turkhes

2 arkadaş oyuna başladık benim lvl 60 cleric arkadaşımın lvl 60 sorc var Legion sıkıntısı çekiyoruz 3 tane mevcut adam gibi Türk clanı var birisinin yaş ortalaması aşırı yüksek abi abla muhabbeti var bundan dolayı ısınamadık birisi full 60 ap set istiyor ötekininde online playerı yok denecek kadar az eğer 50 -60 lvl arası olan oyun deneyimi ve bilgisi ortahalli olan forumdan arkadaşlar varsa kendi aramızda bir legion kursak birbirimizeden faydalansak oyun gerek görevler gerek instancelar olsun sürekli grup kurmaya teşvik etmeye çalışıyor mağlum 2 kişide bir yere kadar oyuna başlamayı düşünen lvl sıkıntısı gözünde büyüyen arkadaşlarda katılabilir , yeterki istekli bıkmayacak kişiler olsun. Hazır 65 patchinin gelmeside yakın beraber yeni instancelara gireriz değişiklik olur 2 taraf içinde , DH'de eskiden bu konularda dinamik çok üye olurdu hala var gibi gözüküyor. İsteğim 6-12 kişilik bir adam gibi kadro çıkaralım bizbize yetelim en büyük eksikliğini hissettiğimiz Templar bunuda belirtiyim. Ben bıktım çünkü instance partisini alıyorum adamı yol temiz bakarma kesecez diyoruz adama adam yolda ölüyor lvl 60 birde . Bu oyundaki yabancılar Türklerden salak fazla umut beslememek lazm eloğluna sağlamıda çok sağlam onlarda tek tük.

Galiba Elyos karakterin. Eğer Asmo isen İtem zorunuluğu yokdu Seni legion almamak için bahenedir.

yazmayı unutmuşum sanırm asmodianız. ben 3 farklı clan için yazdım onları dikkatli okumamışsınız sanırm hepside ayrı telden çalıyor

Bahane değil clandakilerin hepsinin view detail açık full +10 15 60 ap setleri var adam reshantadaki bir görevim için kalktı geldi tank lazımdı 60 llv templar kendisi herşeyi basınca 25 k canı var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turkhes -- 7 Ağustos 2013; 22:40:35 >
  • Dark Cloud kullanıcısına yanıt
    girmesine giriliyorda birader ötesi yok adamlar Full +15 artık işin fantezisindeler full pvp + craft işlerine sarmış durumdalar sürekli Kutu açıyorlar hatta pvp demekte yanlış olur kutuları açmak içinde gene sağlam karakter lazım yabancı clanlarda şu sıkıntı var kendi içlerinde gruplaşmışlar biz yabancı diye genellemeye alıyoruz ama mesela clanda 5-6 tane alman var 4-5 tane ingiliz var kendi aralarında parti kuruyorlar takılıyorlar sözde clandalar işte 65'i bekliyoruz diyip duruyorlar. Biz ise sürekli kendimizi geliştirmeye çalışıyoruz 2 aydan beri adam gibi oynuyorum daha yeni adam gibi pve setim oldu TF ve kahrunlar sayesinde eksiklerim hala mevcut. Ben sıkıntılarımı yazdım verdiğin cevaba bak bu kadar sığ düşünme bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turkhes -- 7 Ağustos 2013; 22:31:55 >
  • cumcumx kullanıcısına yanıt
    ya bende onu anlatmaya çalışıyorum kapris yok ego yok demişsinde bana öylesi pek denk gelmiyor sen şanslıymışsın demekki bana denk gelenler paso makara geçip duruyorlar Rentus kuruyorum adam diyor Ranger varmış ben gelmiyim sonra clandan yazıyor kahrun sembolü lazım bow alcam bana denk gelen yabancılar böyle onun derdi kahrun flan değil drop gelirse benim drobum bölünmesin onun derdi o çok içten pazarlıklı tipler denk geliyor bana her keresinde. Türklerde her zaman oynarsında nasıl bir oyun oynarsın orası tartışılır oyun takım çalışması gerektiriyor. Pve'de oynarsında pvp'de ileriye yönelik verim almak için kemik bir kadro olması lazım birbirmizin oyun tarzını bilmemiz lazım bunlar zaman içinde oluşan şeyler. Türk oyuncuların geneli ezbere oynuyorlar , yabancılardaki oyun mentalitesi oturamamış daha. Benim derdim bu komposizyonu belki bozabilirim.
  • valla cleric kasması sıkıcıda arenada acayip keyif veriyor orasıda öyle el hızlılığı lazım tamamen şuan tek sıkıntım Sorc ile Rangerlar Sm fear attığında öldüremiyorsa ölüyor genelde. Rangerlardan nefret ediyorum şuan en çok şikayet edilen class çok sık stuna sokuyor diye millet LFG den yazı geçiyor sürekli 65 te buna çözüm bulun falan diyorlar :D Remove Shock ta bir işe yaramıo Sorc ile 1v1 arenada çok komik oluyor adam beni kesiyor sonra kendisi zehirden ölüyor servantlara falan
  • rangerın bu kadar stuna sokması sacma stun skıllı kullanmadan normal atakla bıle stun yıyorsun bır pvp de kafadan 10-15 kere stun yıyorum remove shockla bozuyorum ıkıncı chaını basana kadar yıne stun... bır atak speed var aman allahım sesınden psıkolojım bouzuluyor char ayakta ben oldum sanıyorum...bu konuda bır sıkıntı var stundan cıkamazsan nasıl vurucaz adama zaten menzıllı savasıyor yakalamak ayrı sıkıntıyken bıde mutemadıyen stun...
  • cumcumx kullanıcısına yanıt
    aynı sıkıntı bendede var işte dediğimi söylemişsin 4 sayfa skill var hiç birisini basamadan ölüyorsun adama koyuyor açıkçası. Eski bir oyuncuya sordum bundan nasıl kurtuluruz diye full +15 ranger'a karşı tek çare hp nin yüksek olmasıdır tüm skilleri attıktan sonra manası cortlar o zaman tanklama faslı biter dönüp kesersin yada Block basacaksın demişti mana stone slotlarına block olayı garip geldi bana ama şunu gördüm eşit itemlerde templar rangerı top ediyor birde gunner'ı çok metediyorlar rangerın antisi olacak diyorlar bir kaç videosunu izledimde zor gibi duruyor
  • Ranger stun cok atıyor diyorsan Gunner yüzünden oyunu birakırsın. Stun atan skilleri cok.
    Stun birazda olsa engellemenin yolu strike resist yani armorlara + basma . +15 full set olunca .
    Buda sana çare olmuyor. Gene yersin stun . Remove Shock bastinmi 2. skill kullanma o skill sana 5 saniye 1000 stun ve çeşitli resist verir bu arada hemen def skillerini basıp ataga kalk.
  • ya kendı lvlımde ranger kesıyorum sımdı yalan olmasın kesıyorum da ınanılmaz zorluyor... bır keresınde arena da 3 kere adam kestı 2 kere ben zaman bıttı oyle aldı adam oyunu bazende stun furyasına bır yakalanıyorsun aman allahım...patateslık bır durumum yok da ranger geldımı karsıma bır terleme alıyor benı cok ıyı ıtemlıyse baya bı kapısıyoruz ıtemsızse zaten kagıt gıbı oluyorlar.... ama o stun abıcım tek sıkıntı bıtmek bılmeyen stunlar.
  • İki yıldır perontoda elyos olarak oynuyorum bizim türk asmolarda sonosmanlıyla hurrem var orda digerlerine bakma sen o + 15 leri çoğu scrıptle hıleyle kasıyo ondan seni istemiyorlar sen olursan ınstencelerı beraber yapalım dıyecen yani adama ayakbagı olacan sonosmanlı da bıraz havalıdır ama bu ıkı oyuncu ıyı playerlerdır pek sevmezler bu ikisini ama bu arkadaşlardan yardım iste hürremsultan iyi clerictir bu serverde ona takıl öğren clerici derim asmolarda gerçi bizim bi türk cileric vardı elyos form kullanıcı ismi grafmastrmıydı hatırladıgım kasarıyla onada yaz takıldıgın bir şey olursa o da öküz gibi oynardı hell yok bok var :).diye legion kurmustu en son 1 yıl önce gördüm sana pvp pve konusunda yardım edebilir arkadsın sorc içini kafasına takılan her şeyi bana sorabilir pvp konusunda rank questlerinde Star'a kadar yardımcı olabılırım eğer istersen seni Arapların legiona aldırabılırsım sağlam legıondur elyosum ama kırmazlar beni söylerim istersen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzsoylu -- 8 Ağustos 2013; 6:00:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 senedir perentodayım asmo olarak.. Bu oyunda hangi legiona girersen gir yinede kendi grubun olmak zorunda legionun kimseye faydası yok savaşlar dışında instancelere belli adamlarla giriyorsun pvpde bazen extra adam alıyorsun.. legiondaki adamların bir olayı olmuyor şahsım adına söylüyorum :) Merak ettim hangi legionlarmış bu dediklerin onlarıda yazarsan sevinirim. Perento-Chintia
  • Elyos isen ben Zeys deyim katılmak istersen özel mesaj gönder.
  • Arkadaşa katılıyorum dedigim gibi bak tek giriolar instancelere hep legiona ihtiyacıda yok kendisinin legionu var bu arada forevertürk ve yılda 5 tane minimum 5 star hesap satar ve hepsi de + 15 armorludur dediği gibi legiona ihtiyac olmaz eğer aion script varsa...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzsoylu -- 8 Ağustos 2013; 22:14:17 >
  • Merhaba arkadaslar 2 ay once Tactic Rulers olarak EU serverlarina gectik suan gayet iyi online sayimiz var ortamimiz da gayet iyi . Elyos olarak oynuyoruz . Bir tane kale almayi basardik gecen haftalarda yavas yavas legionlarla baglantilarimiz artiyor. Arkadasin yukarda dedigi gibi group ihtiyacin var ve oyuncu cok burda bize katilip kendine instancelar vesaire icin arkadas bulman zor degil. Ayrica tabiki Siege , Ap dungeon turlari vesaire eventlar yapiyoruz. 4 kere Gp cekilisi yaptik . Oyunda iyi olup legion adina biseyler yapan arkadaslara elimizden geldigince destek oluyoruz. Ama tabiki Metin 2 Style ' Abi beni 5 dk kasarmisin ' gibi laflari duymak istemiyoruz :) . Onun disinda herkesi bekliyoruz. Oyundan Mirliva - Godstark - Priel bu arkadaslarla iletisime gecebilirsiniz. Goz atmak isterseniz facebook sayfamiza bakabilirsiniz ' facebook.com/tacticrulers'. Iyi forumlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzsoylu

İki yıldır perontoda elyos olarak oynuyorum bizim türk asmolarda sonosmanlıyla hurrem var orda digerlerine bakma sen o + 15 leri çoğu scrıptle hıleyle kasıyo ondan seni istemiyorlar sen olursan ınstencelerı beraber yapalım dıyecen yani adama ayakbagı olacan sonosmanlı da bıraz havalıdır ama bu ıkı oyuncu ıyı playerlerdır pek sevmezler bu ikisini ama bu arkadaşlardan yardım iste hürremsultan iyi clerictir bu serverde ona takıl öğren clerici derim asmolarda gerçi bizim bi türk cileric vardı elyos form kullanıcı ismi grafmastrmıydı hatırladıgım kasarıyla onada yaz takıldıgın bir şey olursa o da öküz gibi oynardı hell yok bok var :).diye legion kurmustu en son 1 yıl önce gördüm sana pvp pve konusunda yardım edebilir arkadsın sorc içini kafasına takılan her şeyi bana sorabilir pvp konusunda rank questlerinde Star'a kadar yardımcı olabılırım eğer istersen seni Arapların legiona aldırabılırsım sağlam legıondur elyosum ama kırmazlar beni söylerim istersen

Saol kardeşim :D Biraz övmüşsün beni Hayırlısı ile cleric olarak tekrar oyuna dünüyorum türkçe serverda. Ranger konusuna gelince , Karşındaki ranger pingi 20 den aşağı ise simca gibi bir playerliğida var ise ranger a ölebilirsin ama öldürebilirsinde . ranger kesilmeyecek karakter değil. ranger oynamasıda zor bir klastır . iyi bir player ranger ile show yapar sende özenir ranger kasarsın ama herkese ölebilrsn hatta bune kötü çar dps i yok dersin. çünkü ranger level 50 densonra hayvan gibi dps yapan karakter. vede kağıt gibidir çok defansif skilleri yoktur. bir sorc veya sm rangera göre daha çok kendini ölmeden koruyabilir. Hava atmak için sölemiyorum ama cleric olarak oynadığım zamanlar beni kesebilen tek ranger simcaydı onun dışında hiçbir rangerada ölmüyordum o yzden bana çok basit bir class gelmiştir. karşımdaki simca değilse sıkıntı yoktu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuwobe -- 8 Ağustos 2013; 21:46:42 >
  • Vay kardeşim benim :) gene legion aynımı olacak yeni serverde hell yok bok var bu arada iyi clericikim diyen arkadaşlar bu arkadaşı izlemeli kendisini hiç tanımam ve hiç muhabbetimde yoktur yani arkadaşım pofpofluyorum diye sanmayın sadece oyunu bırakan ve tekrar başlayıp tekrar bırakan biri olarak biliyorum itemiz bir clericle duel atarken izledim bizim serverde ne clericler var arkadaş ilk beştedir iki yıldır sorc oynadım ve bıraktım umarım yeni serverde arkadaşla yine aynı ırk olarak oynarız ben bu sefer asmo olarak denemeyi düşünüyorum sen kardeş hangi ırk olacaksın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzsoylu -- 8 Ağustos 2013; 22:35:42 >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.