Şimdi Ara

Perento'da oynayanlar bir baksın (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
2.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Albide burdan yakmak lazım bu arkadasta produr deli sorcdur ayık gezerse benim gibi cooooob sui

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzsoylu

Arkadaşa katılıyorum dedigim gibi bak tek giriolar instancelere hep legiona ihtiyacıda yok kendisinin legionu var bu arada forevertürk ve yılda 5 tane minimum 5 star hesap satar ve hepsi de + 15 armorludur dediği gibi legiona ihtiyac olmaz eğer aion script varsa...

güldüm 5 tane 5 star dediğin benden başka char satan olmadı legionda 1 ranger 1 sm 1 cleric sattım 5star .. ha bide zampaktou vardı o satıldı. başka charını satan arkadaş yoktur legionda. +15 elbise görmedim ömrümde hiç bi charımda üstüm açık yolda denk geldiğindede tıkla bak bi zahmet saygılar. türk halkı olarak abartmaya bayırlıyoruz valla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufujk -- 8 Ağustos 2013; 23:34:07 >

• Gökhan şanı değer Coban :D bir oyuncu bu kadar iyi player olup bu kadar berbat bir nick kullanır :D gene bundan 1.5 sene önce kadar Panzehir isimli cleriğim ile öldüğüm tek sorc karakterdi oda üstümde toplamda belki 100 saati bulan duel tecrübesi ile oldu :p ah gökhan benle duel ata ata nasıl cleric kesilir öğrendin olm sonra pro sorcum die gezmeye başladın. şaka bi yana dönmicen neden formu geziosun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuwobe -- 8 Ağustos 2013; 23:31:58 >
  • Abartmıyorum öyle olduğu için söylüyorum kardeş alınma ama senin ne yaptıgını bilen biliyor insanlık olarak demiyorum oyun olarak alınma ama daha altı ay önce. İlk yüzün 99 hiledir diye konulara yazan sattığın hesaplar Full + gearlı eğer eski konulara space basmadıysanız bulup çıkartırım ki coktan basmıştındır yada degiştirmişssindir senin hile yaptığını gözümle gördüm bu arada ufukj ranger idi 55 level soteryada helal olsun sna inkar et de daha da dökeyim ortalara o sattığın clericide biliyorum sunayakanın üstünde az geZmedi fukara güldürme beni daha abartmamı istermisin kusura bakmasın konusunu baltaladıgım arkadas iyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzsoylu -- 9 Ağustos 2013; 0:17:32 >
  • Ben zate hileyle ilgili bişey demedim ki.. sunayakanın üstünde gezen cleric kimmiş varsa bi iddanız atarsınız SSnizi Videonuzu banlatırsınız. halada aynı şeyi söylüyorum ilk 100 içinde en az 90 kişi hileci, bu oyunun verdiği bi töleransmıdır ilgisizlikmidir bişey diyemem herkes kendi charından sorumludur.

Sattığım ranger :http://www.youtube.com/watch?v=4TIXZgRFOIU
    diğerlerini silmişim videodan 3-5 gün sonra sattım zaten. +15 leri görürsen banada ses et :D oguzsoylu arkadaşa katılıyorum konuyu baltaladık özür dilerim aynen son mesajım zaten bu konuya sayıglar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: grafmaster

Gökhan şanı değer Coban :D bir oyuncu bu kadar iyi player olup bu kadar berbat bir nick kullanır :D gene bundan 1.5 sene önce kadar Panzehir isimli cleriğim ile öldüğüm tek sorc karakterdi oda üstümde toplamda belki 100 saati bulan duel tecrübesi ile oldu :p ah gökhan benle duel ata ata nasıl cleric kesilir öğrendin olm sonra pro sorcum die gezmeye başladın. şaka bi yana dönmicen neden formu geziosun

olm sen türksün biliosn anlamını :D dışardan ii isim o :D gerçi cobain yazcaktında yanlış yazdın heralde die düşünen çoktu. volkan dönerdim de abi sürekli oynucan ki itemler güncel kalsın. 4.0 gelir ıkınır kasarız itemleri sona 4.5 gelir yalan olur. sürekli oynamakta istemiyorum lol oynuyorum arada işte daha ii :D

• quote:

Orijinalden alıntı: gantepli

quote:

Gökhan şanı değer Coban :D bir oyuncu bu kadar iyi player olup bu kadar berbat bir nick kullanır :D gene bundan 1.5 sene önce kadar Panzehir isimli cleriğim ile öldüğüm tek sorc karakterdi oda üstümde toplamda belki 100 saati bulan duel tecrübesi ile oldu :p ah gökhan benle duel ata ata nasıl cleric kesilir öğrendin olm sonra pro sorcum die gezmeye başladın. şaka bi yana dönmicen neden formu geziosun

olm sen türksün biliosn anlamını :D dışardan ii isim o :D gerçi cobain yazcaktında yanlış yazdın heralde die düşünen çoktu. volkan dönerdim de abi sürekli oynucan ki itemler güncel kalsın. 4.0 gelir ıkınır kasarız itemleri sona 4.5 gelir yalan olur. sürekli oynamakta istemiyorum lol oynuyorum arada işte daha ii :D

Bende aion bıraktık sonra 1 senedir lol oynuyordum ama oda baydı artık sonra diablo 3 başladım onada 1 hafta dayanabildim berbat ötesi boş bir oyun. Tekrardan aion bekliyorum :/ aion sürekli kasman gereken bir oyun ama takılırız ya öle zaten çok hardcore oynayamam ben malum iş güç eş

• quote:

quote:

quote:

Bende aion bıraktık sonra 1 senedir lol oynuyordum ama oda baydı artık sonra diablo 3 başladım onada 1 hafta dayanabildim berbat ötesi boş bir oyun. Tekrardan aion bekliyorum :/ aion sürekli kasman gereken bir oyun ama takılırız ya öle zaten çok hardcore oynayamam ben malum iş güç eş

eşini de başlat volki :D

• quote:

eşini de başlat volki :D

Hehe hayalden öteye gitmez :p olsa iyi olurdu ama benim hanım tam bir bilgisayar düşmanı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuwobe -- 9 Ağustos 2013; 11:44:34 >

• maşallah gene troller doluşmuş post kasma yerine çevirmişler konuyu sonra DH neden öldü diye geyik geyik konular açarsınız.
  • oguzsoylu O kullanıcısına yanıt
    dediğin kişilerle iletişim halindeyim zaten sonosmanli havalı değil bence adam eziq görevimize yardıma geldi mesafede bayağı uzundu havalı adam salla der daha cvp yazmaz. Hürrem pek konuşkan birisi değil şunu yap bunu yap diyor direk . Sorun bu kadar çok Türk oyuncu var hepsi ayrı telden çalıyor o tuhaf geliyor bana ya arkadaşın dediği gibi Türklerde legal adam yok g*t korkusundan ban yememek için kimseyle muhattab olmak istemiyorlar yada oyun deneyimleri çok iyi yardımlaşmayı falan gereksiz buluyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turkhes -- 10 Ağustos 2013; 16:03:55 >
  • ufujk kullanıcısına yanıt
    Kimseyi karşıma almak istemem oyunda arkadaş kazanmaya çalışıyorum şimdi yazıpta milletle papaz olmak istemiyorum. Benim gözümde çizdiği imajları yazdım Türk lejyonlarının belkide yanlış tanı koymuşta olabilirim. Belkide bizim kafa yapısı lejyon olayı için farklı kalıyor KO'dan gelme oyuncular olduğumuz için orada serverın parmakla gösterilen clanlarındaydık hep , clansız bir icraatlarımız etkinliklerimiz olmazdı AioN için geçerli değil bu herhalde.
    FT güzel clanda içinde çürük yumurta çok 14 lük bebeler için adam gibi oyuncuları çok rahat harcıyabiliyorlar
    . Clana aldıkları kişileri belirli testlerden geçirmeleri lazım bence birde clanda aşırı şakşakçı fazlalılığı var sürekli spam yapıyorlar. Yoruyorlar adamı görüntü kirliliği tamamen.
  • Biraz yaş ortalaması düşük orda evet ama instancelere girersin en azından hürremsultanı boş bırakma her şeyi sor arkadaşın bana yazabılır soruları için bu arada ben son Osmanlı'yı önerdim çünkü bi bildigim var zaten havası sana olmaz onun ama iyidir hiç yoktan çevirenin olması iyidir rank questlerinde Star'a kadar yardım edebilirim

• hımmm konuyu azcık hortlatayım hürremsultan (volkan aslında çok konuskandır :) )sonosmanlı nezaman yardım istediysem hic kırmadı saolsun geri kalan arkadaşlarımız da foreverTürk teler iyi bir legiondur girip orda herşeyi ögrenebilirsin Xanti (sabri abi ) legion başkanı kendisi eylenceli abimizdir onla pvp yapmak gerçekten gırgır şamata :)) yani perento da cok Türk var ,,
    Ama senin derdin seni kasmalarıysa işte orada duracaksın benim bu görevevim var yardım et benim şu görevim var yardım edin dediğin anda 60 lvl birisi zaten günlük - haftalık quest + pot sc craftla + pvp guesti + dungeon derken sabah başlasan gece anca bitiriyorsun bide bu arada sen su görevim var yardım edin diye cıkınca zaman yetmiyor aslında yardım istemenede gerek yok LFG den arayabilirsin -görevi bulamadıysan internet aleminin bilgesi amcama sor Google , youtube bak o görevi o lvl de yapmanada lüzüm yok başka mavi görevleri yap 1-2 lvl sonra yap görev kalmadı die bahanede bulmazsın 7200 görev yaptım 4 senede (tekrar q lar haric ) daha 1 ton var ve nerdeyse bütün ama bütün görevler çok kolaylaştı ve e şimdi yeni rokie server var butun serverların birlesimi yani artık party yok bahaneside kalmadı yeni bir oyuncu gelir oyunu ögretirsin 3- 5 itemini yaparsın tam yavas yaas adam olmaya başlayınca karakter ondan sonra ya oyunu bırakır ( zor gelir oyun) yada ee ben başka legion gecicem der eee seninde yaptıkları puff bosa girder onun icin aionda pek q lara yardıma gitmezler onun icin legiona 60 + adam bakarlar ve iteleri ( Ap itemleri) hic olmazsa %80 yapmış adam bakarlar legiona çünkü hayal kırıklığına uğramaktan bıktık....

bu arada Çoban millete habire laf atmışın da seninde çok gördük volgatremin önünde jnk ile beraber çekirge gibi telepport olduğunu :) saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forceslove -- 20 Ağustos 2013; 13:27:04 >

• Kim olduğunu bilmiyorum ama Sabri abinle pvp yaptığın için kesin senide çok tokatlamışımdır hep birlikte Sabri Abi'ne söyle hayatında tek başına pvp alanına çıkmışmı ve bikere bile suieli kesmişmi 6 kişi full ap + 10 gearlı adamlar tek kişiye wipe yiyorsa konuşmasın bence bu arada çoban hepineze takar basar öttürür jnk da zaten 15 kişiden az gezmiyorsunuz ezikler ona rağmen ölüyorsunuz.1 kişiye 30 kişi dalıyorsunuz tabi teleport olur

• forceslove F kullanıcısına yanıt
    LFG demişsin ben o zmaanlar eziqtim bilmiyorum Gold pack gerekliymiş meğer LFG için onu çok geç öğrendim birde premium 60 tan önce almayın demişlerdi bana 55 + bir lvl da aldım görev olayına gelinde site var anlatan videolar var yani legiona ne gerek var o zaman ben burdan bunu çıkarırm AioN da legion görevleri dışında hiçbir işe yaramıyor anladığım kadarıyla yabancı clanların isimleri ve logoları genel olarak çok aptalca geliyor bana zaten.
    Sabri başgan o clanın direği o giderse o clan cortlar benim 1 aylık gördüğüm tablo bu. Oyuna ara verdim bıraktım diyemem çok sıktı sürekli aynı şeyler knighta geri döndüm ordaki tayfam daha sağlam onunda etkisi var ara sırada dota 2 oynuyorum konuyu açtım meraktan pek bir işe yaramadı açıkçası en azından olan bitenden haberdar olduk. Genede sağol oturup yorum yazmışsın takdir ettim bazıları gibi trollük yapmaman beni sevindirdi. sorum olursa gene sorarım çekinmeden senelerce ben yardım ettim KO genel bölümünde azıcıkta yardım almak hakkım

Ama AioN takım oyunu moruk acı gerçek sololuk bir durum yok tek solo atabilecek karater bana göre görünmezliği olanlardır.
    Görevlerde , boss kesimlerinde oyun hep grupla dayanışma yapmaya teşvik ediyor yani burada 1 e 30 geldiler demen komik olmuş yeri gelince aynı hareketi sende yaparsın eminim oyunda Alliance ve League olayını boşa koymamışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzsoylu

Kim olduğunu bilmiyorum ama Sabri abinle pvp yaptığın için kesin senide çok tokatlamışımdır hep birlikte Sabri Abi'ne söyle hayatında tek başına pvp alanına çıkmışmı ve bikere bile suieli kesmişmi 6 kişi full ap + 10 gearlı adamlar tek kişiye wipe yiyorsa konuşmasın bence bu arada çoban hepineze takar basar öttürür jnk da zaten 15 kişiden az gezmiyorsunuz ezikler ona rağmen ölüyorsunuz.1 kişiye 30 kişi dalıyorsunuz tabi teleport olur

Jnk. 4-5 kere ban ama gene devam..
    40 kişini için de kırılmayan Sorc kalkanı Cloth armorla.
    Gelk VC önünde 6-7 kere blind.

Oyuna Biri Başlar Girer legion'a Oyunu bizden öğrenir sonra Satar gider Ben Yabancı geliyonda Oynayacam . Ama bir şey oldumu Bize Pm Bunu çözemedim.
    Oyunu bizden öğrenirler Bize gider yaparlar.
    Sonra niye Düşük lvl li adam almiyorsunuz 3 yıldır aion oynuyorum. 3 yılda legion girenlerin %50 si bunu yapdi gitti niye alalım?

Aion da Solo pvp alanı yok. Solo pvp yapmak istiyorsani gidin Düel atın He ondada ağlayın Pot basmak Dp atmak yok. Sol o pvp ler de Sm ve Sorclar cok avantaz lı.
    Ben akarkterin Statlarını oluştururken Group pvp sine göre hazırlıyorum çünkü Arkadaşlarimla Beraber pvp cikmak daha zevkli 1 Group Olup 20 tane salak elyoyu kovalamak bana cok zevkli geliyor. Dönseler keserler ama Dönmüyorlar.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.