Şimdi Ara

Pepsi Digiturk (Eutelsat) Fırsatı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
2
Favori
10.425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sn SENOL; Isleminiz gerceklesemedi. Sifre gecersizdir. (DIGITURK)
    Şifrelerin kullanimi bittimi bana neden boyle dedi acaba :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: [-ShaD-]

Sn SENOL; Isleminiz gerceklesemedi. Sifre gecersizdir. (DIGITURK)
    Şifrelerin kullanimi bittimi bana neden boyle dedi acaba :(

Banada gecersizdir mesaji geliyor halbuki 1 hafta film paketi izlemistim

• Musteri hizmetlerini aradim kampanya bitmis...

• quote:

Orijinalden alıntı: azaz06

Musteri hizmetlerini aradim kampanya bitmis...

Pepsi nin sitesinde kampanyalar bolumunde hala gozukuyor ama digiturk kampanyasi ne iş anlamadim.

• Bende digiturk Mh ile gorustum gorustugum kiz yardımcı olamadı yeni kayıt oluşturdu bakalim ne zaman arayacaklar. Biraz bu olaya uyuz oldugum icin ustunde duracagim

• 3 gün önce 2. Lig tv'yi aldım

• Digiturk Mh den aradilar sifrenin zamani geçmiş :) sonra musteri memnuniyeti için 1 hafta ucretsiz actilar lig tv yi :) sms ile ugrasmayin Mh arayin onlar acsin

• quote:

Digiturk Mh den aradilar sifrenin zamani geçmiş :) sonra musteri memnuniyeti için 1 hafta ucretsiz actilar lig tv yi :) sms ile ugrasmayin Mh arayin onlar acsin

Leyla bunlar yav sabah online işlemlerden şifreyi tanımlattım tamam açılmıştır dediler şimdi maça bakayım dedim kanal açılmamış m.t aradım 2 kere sordum kampanya devam ediyor şifrenizde bir sorun oluşmuş geri dönüş yapılacak dediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakç

quote:

Digiturk Mh den aradilar sifrenin zamani geçmiş :) sonra musteri memnuniyeti için 1 hafta ucretsiz actilar lig tv yi :) sms ile ugrasmayin Mh arayin onlar acsin

Leyla bunlar yav sabah online işlemlerden şifreyi tanımlattım tamam açılmıştır dediler şimdi maça bakayım dedim kanal açılmamış m.t aradım 2 kere sordum kampanya devam ediyor şifrenizde bir sorun oluşmuş geri dönüş yapılacak dediler.

Bende geldim az once eve hemen actim acilmis mi diye baktim yok açılmamış hemen içimden saydım digiturk é. Sonra dur dedim uyduyu fıse takıp cekeyim dedim belki aktif olmamıştır dıye yaptım açıldı sımdı antalya-kasimpasa maçı var :)

• ben de pazartesi günü lig tv yi kaptım. besiktasin maçını seyrettim.

• Kampanya devam ediyor. Bugun mesaj yolladim onaylandi. Ligtv hemen acildi. Karabuk macinin ikinci yarisini izledim

• Evet sabah 10 gibi arayıp kanalları açtılar.
  • MH nin söylediği hiç bir şeye inanmayın, bilgisiz insanları koymuşlar oraya....
  • Xbox 360 yazılı kutu Pepsi lerde oldu,diğer litreliklerde olmadı.İletim raporu bile gelmeden kanallar açıldı.

Alacaklar Xbox 360 kampanyalı kutu Pepsi alsın,garanti oluyor
  • problemsiz, yolda bulduğum kutu kola kapağının arkasındaki şifre ile süper lig paketini 1 hafta aktif ettirdim... iyi oldu bu iş..
  • sporextrayı açmıyorlar ona göre, sadece türkiye ligi açılıyor
  • An itibariyle 2 litrelik pepsi kapağındaki (gümüş renk) kodu vodafone aracılığıyla gönderdim.
    İletim raporunu okurken pepsiden mesaj geldi, digitürk şifrenizi 3555 gönderiniz ve digitürk mh'ni arayınız diye.
    Şifre dursun yarın onaylatırım. Haftaya cuma olan maçlarıda izleriz :D
  • arkadaşlar gecen sene Digiturk Play uyelıgım ıle lıg maçlarını ızledım ama bu sene almadım acaba kampanyadan yararlanabılıyormuyuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: saameet_06

arkadaşlar gecen sene Digiturk Play uyelıgım ıle lıg maçlarını ızledım ama bu sene almadım acaba kampanyadan yararlanabılıyormuyuz ?

Eutelsat uydusuna bağlı geçerli bir üyeliğinizin olması gerekmekte...

• 3. LİG TV mide aldım 4.YE digi izin vermiyor

artık bu kampanyaya

Teşekkürler pepsi
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.