Şimdi Ara

PEPSİ'DEN HER KAPAĞA 20 MİL (MİLES&SMİLES) (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
928
Cevap
30
Favori
50.282
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ikinci uçuşlardaki extra millerin yüklenmemesini site üzerinden yazdım, dönüş yapacaklar mı bakalım...daha önce telefonla müşteri hizmetlerini aradım 10 dk. bekledim bağlanamadım, bugün yine denedim yine 10 dk. bekletti, bütün elemanlar dolu diyerek yine bağlamadı...

para verip hayatta bilet almam bunlardan...ancak böyle ucuza kapatırsak işim olur yoksa israil/yunan havayollarına binerim bunlara binmem...öyle sinir oldum

pepsiden alınabilecek mil max 7500 sanırım...kod başına 20 mil ise kelle başı 375 kod almak gerekir değil mi?
  • yeni açılan 2 hesabıma mil yüklendi

ve evet 375 kapak gerekiyor
    kapak almak için çek satış bölümüne bakabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: aksoft

yeni açılan 2 hesabıma mil yüklendi

ve evet 375 kapak gerekiyor
    kapak almak için çek satış bölümüne bakabilirsiniz

teşekkür ederim hocam saolun cevabınız için
  • quote:

Orijinalden alıntı: Müdür42

yeni açılan thy hesaplarına pepsi milleri yüklenmiyormuş diyen kişiler var arkadaşlar doğrumudur yoksa hurafe mi

hurafe değil doğruydu...... 15 haziran gibi yazılımı değiştirdiler.... artık her türlü yeni , eski kartlara mil yukleniyor artıkk

mil kart numarası hatali ise baştan hata mesajı veriyor...
  • ertanizmir E kullanıcısına yanıt
    saolun hocam teşkkürler

tebrikelr diyor 1 haftadayuklenecek diyorkodalrı giridkten sonra 5 gun oldu ses yok 2 günüzmüz kaldı hayırlısı artık :)
  • belli bir yükleme günü var sanırım o gün yükleniyor herkese

benim farklı günlerde giriş yaptığım 2 hesabımada aynı gün yüklendi puanlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aksoft -- 16 Temmuz 2014; 23:01:24 >
  • akrok A kullanıcısına yanıt
    Hocam bende ulaşamadım mh ye gelişme olursa bildirirseniz makbule geçer yarın tekrar arıyacağım zaten
  • aksoft kullanıcısına yanıt
    hangi gün yüklendi hocam size?
  • ScriptKidie kullanıcısına yanıt
    miles smiles üye girişi yaparak mil harcama bölümünü kurcalayın
  • Eylül deki uçuşları yeni açılan hesaba ekleyebilir miyim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: axeleon

Eylül deki uçuşları yeni açılan hesaba ekleyebilir miyim?

2013 eylül mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tenahiz

quote:

2013 eylül mu?

2014 Eylül

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tenahiz

quote:

2013 eylül mu?

2014 Eylül

Ucusunuzdan 24 saat sonra isleyebilirsiniz

• arkadaslar basina tk eklicek miyiz? yoksa direk mi yazcaz? bide daha surem var mi bende kapak alip islesem. arkadas en fazla 1000 mil kazanabikirsin demisti ugrasmamistim bende.

• quote:

Orijinalden alıntı: harunctl

ADRES TC TELEFON İLETİŞİM TERCİHİNDEKİ TİKLERİ TEK TEK DEĞİŞ YİNE YAZ TC VATANDAŞI DEĞİLİM DE SONRA BİDAHA GİT TC Nİ YAZ 1000 MİL ALIRSIN TOPLAMDA

arkadaşım çok teşekkürler. 1 aydan beri uğraşıp duruyorum şu son 250 için, bir tek sen düzgün cevap verdim. aileden 3 kişiye hemen son 250'yi de kaptık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nabiaga

hangi gün yüklendi hocam size?

11 Temmuz Cuma girdiğim kodlar, 18 Temmuz Perşembe günü yatmış şimdi kontrol ettim.
  • 1000 Mil yüklemeyi biraz detaylandırayım yapamayanlar yapsın.
    kişisel bilgileri değiştirden dedğim şeyleri değiştirin sonra eski haline getirin.
    *tc kimlik no yazan yerde tc vatandaşı değilimi seçin
    *adresi değiştirin
    *telefonu değiştir dikkat edin başka bir miles and smiles üyesi kullanmasın sallayın bi numara
    *iletişim tercihleri diye bişey var 5 tik alt alta o tikleri kaldırın en altta güncelle mi değiştir mi artık neyse onayla

Sonra yine kişisel bilgileri değiştire girin.Tc vatandaşıyım deyin tc nizi yazın düzeltin adresinizi düzeltin telefonununuzu düzeltin,iletişim tercihlerindeki 5 tiki de tıklayın onaylayın 1000 mil gelecek.
  • Merhaba,
    Pepsi kapak kodu ile mil yükleme devam ediyor mu hala? Ediyorsa kaç kapak almak gerekir? Kaç mil yapar?
  • hocam eski üyliklerde yapabiliyor mu bu işlemi yoksa yani üyelikler mi yapacak ?
  • Müdür42 kullanıcısına yanıt
    hocam bana 6. gün sonunda yattı =) dün gene kod girdim baya.

Ayrıca ekteki kampanyada var ;

Arkadaşınızı Miles&Smiles’a davet edin, arkadaşınız Miles&Smiles’a üye olup ilk uçuşunu gerçekleştirdikten sonra 500 bonus mil hesabınıza geçsin. Daha fazla arkadaşınıza önerin, 2500’e kadar bonus mil kazanın.Yeni üyelik açacak arkadaşlar olursa eski üyelerden burdan referans isterse bizde 500 mil kazanırız

Birde yeni üyelik açıpta 2 yurt dışı seyahat işledikten sonra hediye mil gelmez ise THY müşteri hizmetlerini arasınlar 6000 Bonus mil vermesi lazım normalde.
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.