Şimdi Ara

PeP Kart İlk Alışverişte Geçerli 50₺ Bakiye (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
771
Cevap
33
Favori
54.181
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lolorosso

Hocam karta 200 yüklediniz ve 250 harcadınız değil mi?
    Evet.
  • Bu ne saçma bir kart . 10 eylülde başvurdum , "başvurunuz değerlendirme aşamasında" yazıyor!

Sanırım firma kafayı sıyırmış, altı üstü ön ödemeli dandik bir kart göndereceksin , bizde içindeki 50tl yi tokatlayıp işimize bakacağız. Hepsi bu.

Çiklet alır gibi Inınal, papara, tosla, paycell kart alıyoruz. Bunlar ise bizi değerlendirip öyle verecekmiş :-D
  • Aklıma şöyle birşey geldi pep uygulamsından ücretsiz kart başvurusunda bilgilerinizi verip başvurursanız premium üye olunuyormuş ve premium üye olunca içine para yükleme limitleri çok yüksek geldi bana desem kardeşim ben senden borç para almıyorum ki kendi paramı yüklüyorum senin hiçbir zararın yok yine neyin incelemesi bu
  • Ay başında yaptığım başvuruda ilerleme olmuş, dün acenteye verilmiş, sanırım dağıtıcıya verilecek. Öyle ise 2-3 gün içinde gelir sanıyorum. Umarım içinde 50TL si olur. Yoksa hiçbir anlamı yok.
  • Kredi kartiyla yukleme ve transfer 2 tl ucretli
  • Ben de başvurdum bakalım
  • Çok başvuru geldi de ondan bunlar.
  • Marjinal01 kullanıcısına yanıt
    Hocam cok umutlanmayin bence. Benim kart 9 gundur dagiticida ama kart daha gelmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marjinal01

Ay başında yaptığım başvuruda ilerleme olmuş, dün acenteye verilmiş, sanırım dağıtıcıya verilecek. Öyle ise 2-3 gün içinde gelir sanıyorum. Umarım içinde 50TL si olur. Yoksa hiçbir anlamı yok.
    3 eylülde başvurduk dün getirdiler kart aktif et yükleniyor 50tl
  • Teslim alırken herhangi bir sözleşme falan imzalanıyor mu bu katta? Teslim alanlar cevaplayabilir mı?
  • Eylülün başında başvurduk. sözde dağıtıcıya teslim edildi ama 10 günü geçti hala kart yok ortada. Hangi firma olduğunu bilen var mı arayıp soralım. 50TL uçup gitmesin
  • Kota doldu mu acaba?Bilgisi olan var mıdır?
  • bmözdemir16 kullanıcısına yanıt
    Kuryenet getiriyor diye biliyorum
  • 3 eylül'de başvurdum

8 eylül kuryeye verildi
    16 eylül acenteye sevk edildi

bunlara güvenip karta 200 lira atacaz birde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 17 Eylül 2020; 12:30:5 >
  • Uykuluydum imzaladığım şeye dikkat edemedim ama sözleşme gibi değildi tek bir sayfa kağıt ve kurye kimlik bilgilerimi doldurdu bende bir tane imza ona bir tane de teslim tutanağına imza attım o kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7ADF8CF23 -- 17 Eylül 2020; 12:32:13 >
  • Bugün kart geldi kartı onayladım uygulamadan ama herhangi bir 50tl belirtisi olmadı.Dedim 250tl'lik alışvveriş yapmak lazım onu da denedim 250tl yükleyip 250tl'lik alışveriş yaptım 50tl yine gelmedi veya 200tl benden kesilip 250'lik alışveriş de yapılmadı?Tek yaşayan ben miyim bunu?
  • Kartı teslim eden kurye kimlik bilgilerini ve imza istiyor Hocam. Sizin imzalamaniz gerekiyor
  • creed73 kullanıcısına yanıt
    Kart geldi aktif ettim ama 50 Lir yok.
    Halbuki 3 ya da 4 ünde başvurmuştum yani öyle hatırlıyorum
  • Yoksa iptal ederiz olur biter. Daha ilk seferde kazık atacak bir firma ile işim olmaz.
  • Kotanın dolup dolmadığını nereden bileceğiz.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.