Şimdi Ara

PeP Kart İlk Alışverişte Geçerli 50₺ Bakiye (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
771
Cevap
33
Favori
54.181
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kampanya detayı değişti mi? Şu an okuduğum detaylar 250 HARCA HELE diyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • UzunEsmer U kullanıcısına yanıt

Hayır hocam. Kampanya sayfasında değişiklik yok ama canlı destekte önce 250 TL alışveriş yapın sonra 50 TL gelecek gibi zırvalardan bahsediyorlar. Bilgi kirliliği olsun istemem ama kampanya sayfasında öyle bir şey yazmıyor ve forumdaki arkadaşlar da öyle demiyor zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pep şu an iy gidiyor.MH baya ilgili.Bir sorun olduğunda arayıp yardımcı oluyorlar.Bozmasalar iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: kalender6276

Pep şu an iy gidiyor.MH baya ilgili.Bir sorun olduğunda arayıp yardımcı oluyorlar.Bozmasalar iyi.
    50 TL bilmecesi sürüyor bir çok kişi şikayetçi .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerçek86 G kullanıcısına yanıt
    Bende de durum birebir aynı
    İzin olmasına rağmen yok diyorlar
    MH ise siz 250₺ harcarsınız 50₺ gelir diyor.
    Tamamen karmaşa

• Sadece sanal kart olarak açılıp kullanilabiliyor mu . Fiziksel kart istemiyorum kullanmak için onu beklemeyide . Istediğimiz zaman kapatabiliyormuyuz birde ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Gerçek86

50 TL bilmecesi sürüyor bir çok kişi şikayetçi .

Alıntıları Göster

Ben kullandım.Bir sorunla karşılaşmadım.

• Bu 50TL olayı yılan hikayesine döndü arkadaşlar yaklaşık 1-2 saat önce karta 200TL yükledim 250TL harcamayı denedim bakiye yetersiz dedi daha sonra 50TL daha yükledim bari harcama yapayım 50tl bakiyeye gelsin dedim 250TL Trendyol cüzdana yükleme yaptım ne gelen var ne giden var MH'yi aradım cüzdan yüklemelerinde olmuyor cart curt diyor kayıt oluşturalım diyor hani şart felan yazmıyor böyle ne alakası var cüzdan yüklemesiyle diyorum kayıt oluşturdum haklısınız dönüş sağlayalım diyorlar bakalım göreceğiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Berke_NO

Bu 50TL olayı yılan hikayesine döndü arkadaşlar yaklaşık 1-2 saat önce karta 200TL yükledim 250TL harcamayı denedim bakiye yetersiz dedi daha sonra 50TL daha yükledim bari harcama yapayım 50tl bakiyeye gelsin dedim 250TL Trendyol cüzdana yükleme yaptım ne gelen var ne giden var MH'yi aradım cüzdan yüklemelerinde olmuyor cart curt diyor kayıt oluşturalım diyor hani şart felan yazmıyor böyle ne alakası var cüzdan yüklemesiyle diyorum kayıt oluşturdum haklısınız dönüş sağlayalım diyorlar bakalım göreceğiz.

Bugun bende aldım gelmedi 50 tl.
    Ag yap olmadı kayıt açın

• Black Friday için 50TL bakiye gelsin onuda yükleyeyim diyorum bakalım eğer cüzdandan geri aktarım yaparsam kaç günde iade olacak o da meçhul ne yapsam bilemedim hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: AvYusuf

Nasıl yapmayı düşünüyorsunuz

Hiç bir şey yapmadım. MH abuk subuk şeyler söylüyor. Onlara kampanyayi anlatamam bile insanı yoruyor. Ma'lesef bu para kuruluşları bankalar gibi anlayışlı olamıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Berke_NO

Black Friday için 50TL bakiye gelsin onuda yükleyeyim diyorum bakalım eğer cüzdandan geri aktarım yaparsam kaç günde iade olacak o da meçhul ne yapsam bilemedim hocam.

Black friday kampanyası mı var

• çaylaq kullanıcısına yanıt

Yok hocam BF'de alışveriş yapmak için trendyol cüzdana kampanyadan gelmesi gereken 50TL'yi yükleyecektim halen gelmedi. Ayrıca PeP'in Müşteri hizmetleri çok bilgisiz kampanyanın şartlarını kendileri dahi bilmiyor,pazartesi günü de yollamazlarsa tekrar telefon açarım Şikayetvar'a yazdım zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Berke_NO -- 21 Kasım 2020; 12:1:56 >
  • Şu anda kartı teslim aldım. Bu 50 TL lik kampanyadan nasıl faydalanacağım ?

• Kart bugün geldi, kartı aktif ettim. Baktım hala 50₺ yok, müşteri hizmetlerini aradım. Şartları taşımıyor muşum. İletişim izni vermemişim ve şimdiden sonra iletişim izni vermek işe yaramazmış. Üyeliğimi iptal ettim, direk. Zaman kaybından başka birşey değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merhaba_2233 -- 21 Kasım 2020; 16:43:44 >
  • Ben de kart için başvurdum gelmesini bekliyorum da nedir bu iletişim izni nereden veriliyor

• Arkadaşlar kendi deneyimimi paylaşayım;

Kartıma 269 tl yüklememe rağmen hediye 50 tl gelmeyince mh aradım ve sebebini sordum. Kartınız gelmeden iletişim izni vermemişsiniz, ondan dediler. Sağlık olsun diyip 50 tl daha ekleyerek istediğim ürünü aldım.

2 gün sonra 50 tl hediyem geldi. İlk yüklemenizde hediye gelmediyse yine de alışveriş yapın derim. İlk alışverşten sonra da yükleniyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakandemirsoy

Arkadaşlar kendi deneyimimi paylaşayım;

Kartıma 269 tl yüklememe rağmen hediye 50 tl gelmeyince mh aradım ve sebebini sordum. Kartınız gelmeden iletişim izni vermemişsiniz, ondan dediler. Sağlık olsun diyip 50 tl daha ekleyerek istediğim ürünü aldım.

2 gün sonra 50 tl hediyem geldi. İlk yüklemenizde hediye gelmediyse yine de alışveriş yapın derim. İlk alışverşten sonra da yükleniyor.
    Cok degisik olay

• Şu anda 200 TL yükledim karta 50 TL de içinde geldiğini varsayarsak 250 TL lik alışveriş yapacağım bakalım sonucu paylaşırım

• quote:

Orijinalden alıntı: AvYusuf

Şu anda 200 TL yükledim karta 50 TL de içinde geldiğini varsayarsak 250 TL lik alışveriş yapacağım bakalım sonucu paylaşırım
    Sonuc

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.