Şimdi Ara

PeP Kart İlk Alışverişte Geçerli 50₺ Bakiye (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
771
Cevap
33
Favori
54.179
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vahsi Hindi Sürprizi kullanıcısına yanıt

kart hareketlerinde gözükmesi gerekiyor 50 TL'nin, gözükmezse yapamazsın dediğini. son zamanlarda alan çoğu kişiye gelmedi

• UzunEsmer U kullanıcısına yanıt

komisyon masraf ve senin attığın parayı repo vb değerlendirmesi kazandırıyor. kart satışından bile kart edebilirler visa mc bunlara müşteri kazandırdığı için para veriyordur belki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • inexo kullanıcısına yanıt
    Giderleri de yaz hocam tüm banka ATM kullanımı ücretsiz çekime bile para ödüyorlar. EFT yükü reklam yükü kampanya yükü. 1 milyon üyesi olsa ne kadar para toplayabilir ki mevduatını buraya yatıracak değil insanlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

kart hareketlerinde gözükmesi gerekiyor 50 TL'nin, gözükmezse yapamazsın dediğini. son zamanlarda alan çoğu kişiye gelmedi

Hocam bende hesap hareketlerinde gözükmüyordu.

Karti teslim aldim 200TL yükledim, 250TL site aidat ödemesi yaptim onay verdi.

Sonrasinda hesap hareketlerini incedim, 250TL lik ödeme yaptigim onda hesaba sistem 50TL yüklemis. Yani anlik olarak 50TL ek bakiye gözükmüs.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vahsi Hindi Sürprizi

Hocam bende hesap hareketlerinde gözükmüyordu.

Karti teslim aldim 200TL yükledim, 250TL site aidat ödemesi yaptim onay verdi.

Sonrasinda hesap hareketlerini incedim, 250TL lik ödeme yaptigim onda hesaba sistem 50TL yüklemis. Yani anlik olarak 50TL ek bakiye gözükmüs.

Alıntıları Göster
    200 TL yükledim altungold iş Bankası posu kullandım yemedi. Talep oluşturdum. Bana dönüş yapıldı. Lütfen şikayetvar'daki şikayetinizi siler misiniz dedi. Yatmadan silmem dedim. O kadar şikayet var çözüm odaklı olursanız sorun kalmaZ dedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Yeni Dünya düzeni sanal para geçiş dönemi vs vs vs

Arkana yaslan ve izle

• Kampanya şartlarını yerine getirmeme rağmen kartta 50 TL bakiye falan gelmiyor. Diğer harcama kampanyası iadelerinin de (süresi geldiğinde) yapılmayacağına eminim. Bulaşmayın derim. Boşuna bilgileri verdik şirkete.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jean Valjean83

Kampanya şartlarını yerine getirmeme rağmen kartta 50 TL bakiye falan gelmiyor. Diğer harcama kampanyası iadelerinin de (süresi geldiğinde) yapılmayacağına eminim. Bulaşmayın derim. Boşuna bilgileri verdik şirkete.

Bugün konuştum. 250 TL harcama yapın kota dolmadı dedi. Siz 250 mi harcadınız?

250tlyi harcayamiyoruz.

Normalde 200 tl yukleyince 250 tl olarak harcanmasi gerekir.

• Ben de bugun kartimi teslim aldım ve 200 yükledim. Fakat 250lik hiçbir harcama yemedi

• baysbawer B kullanıcısına yanıt
    Nasıl yapmayı düşünüyorsunuz

• Arkadaşlar şu pepi mahkemeye vermek istiyorum. Çünkü açıkça olmayan bir durum var . Kartı dün teslim aldım. İzinleri kartı teslim almadan önce vermiştim. Oysa kendileri aksini iddia etmektedir.

PeP Kart İlk Alışverişte Geçerli 50₺ Bakiye

• Sume kullanıcısına yanıt
    Hayır işte bilgi kirliliği var forumda. Net 250 TL para yatıracaksın ve onu tek seferde harcayacaksın. Sonra sana 50 TL alışverişlerde kullanmak için bakiye veriyormuş

senin söylediğin bilgi kirliliği oluyor, öyle değil kampanya.

Oyle bir uygulamasi yoktu. Normalde karti eklediginiz anda para transferleri bolumunde +50 tl gozukur

• b0Ni kullanıcısına yanıt
    Canlı yardım birebir bu şekilde bilgi verdi.

• Sume kullanıcısına yanıt
    Canlı yardım birebir bunu söyledi.

Senlik bi duruk yok zaten.

Pep kivirmaya basladi. Sikayetvar googleplay ios uzerinden sikayet yagdirinca yukleyelim hemen diye iletisime gecerler

• Ödeme yaparken hata alıyorum ben de. Hadi 50 tl bakiyeyi geçtik, tam sepet tutarı kadar bakiye var içinde ona rağmen ödeme yapamıyorum. Öderken komisyon mu kesiyor?

Edit: sanalkartın aylık harcama limiti 0 tl geliyor açılışta, onu düzeltince oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakandemirsoy -- 17 Kasım 2020; 19:1:36 >

Hocam merhaba. Tecrübeli arkadaşlar daha iyi anlatacaktır ama sorun kota değil. Sorun şu ki PEP kıvırıyor. Canlı yardım, kampanya sayfasındakinden ve forumdaki arkadaşların bizzat deneyimlediğinden farklı bilgi veriyor (bir çok arkadaş 200 TL yükleyip 250 TL'lik alışveriş yapmış zaten). Kampanyada değişiklik varsa ilan edersin, işine gelmeyenler, alışveriş yapmaz. Hasılı, daha kartı alırken taahüdünü yerine getirmiyorlarsa, harcama kampanyalarında da aynı şeyi yaparlar diye düşünüyorum.

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.