Şimdi Ara

@@@@ PENTAX DSLR İnceleme ve Paylaşım Merkezi @@@@ (1646. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
33.162
Cevap
58
Favori
1.363.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16441645164616471648
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada arkadaşlar, manuel 20 - 24 - 28 mm civarı satılık lensiniz varsa değerlendirebilirim.
    Tekliflere açığım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurs@tz

@@@@ PENTAX DSLR İnceleme ve Paylaşım Merkezi @@@@
    Aegean coast -II- by Kürşat ZORLUSOY, on Flickr

Böyle resimlere bakınca tatil kaçamağı yapasım geliyor. Elinize sağlık.

• AKINLASINN A kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

Close up test by Kürşat ZORLUSOY, on Flickr
  • K20D - Sahil Kasabasında kış.
  •  @@@@ PENTAX DSLR İnceleme ve Paylaşım Merkezi @@@@
    +6266 by mehmet demirtaş, on Flickr

7_15 by mehmet demirtaş, on Flickr
  • Arkadaşlar, merhabalar. Sizlere bi sorum olacaktı. Pentax k5 kullanıyorum, alalı 8 ay falan oldu. Aldığımdan beri hiç video çekmeyi denememiştim. Geçen haftasonu bi akrabamın işi için lazım oldu ve kullanmayı denedim ancak videoyu çekip pc ye attığımda videodan ses çok az geliyor (neredeyse hiç gelmiyor). Makinanın ayarlarını kurcaladım ancak bi değişiklik olmadı. Bir de 16gb lık sd kart kullanıyorum, full hd çekimde 21 dk süre göstermesine rağmen 5 dk çekip videoyu otomatikman kendi durduruyor. Bilginiz varsa yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iceylanktu

Arkadaşlar, merhabalar. Sizlere bi sorum olacaktı. Pentax k5 kullanıyorum, alalı 8 ay falan oldu. Aldığımdan beri hiç video çekmeyi denememiştim. Geçen haftasonu bi akrabamın işi için lazım oldu ve kullanmayı denedim ancak videoyu çekip pc ye attığımda videodan ses çok az geliyor (neredeyse hiç gelmiyor). Makinanın ayarlarını kurcaladım ancak bi değişiklik olmadı. Bir de 16gb lık sd kart kullanıyorum, full hd çekimde 21 dk süre göstermesine rağmen 5 dk çekip videoyu otomatikman kendi durduruyor. Bilginiz varsa yardımcı olursanız sevinirim.

Kullanım klavuzuna bir bakın süre sınırı var mı diye. Belki o görünen süre toplam karta yapılacak kayıt süresidir. Ses konusunda da kamera üstündeki ses alıcı kısmını makineyi elde tutarken o noktayı elinizle kapatmış olabilirsiniz.

Bokeh by Kürşat ZORLUSOY, on Flickr
    IMGP4150 by Kürşat ZORLUSOY, on Flickr

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AKINLASINN

quote:

Orijinalden alıntı: iceylanktu

Arkadaşlar, merhabalar. Sizlere bi sorum olacaktı. Pentax k5 kullanıyorum, alalı 8 ay falan oldu. Aldığımdan beri hiç video çekmeyi denememiştim. Geçen haftasonu bi akrabamın işi için lazım oldu ve kullanmayı denedim ancak videoyu çekip pc ye attığımda videodan ses çok az geliyor (neredeyse hiç gelmiyor). Makinanın ayarlarını kurcaladım ancak bi değişiklik olmadı. Bir de 16gb lık sd kart kullanıyorum, full hd çekimde 21 dk süre göstermesine rağmen 5 dk çekip videoyu otomatikman kendi durduruyor. Bilginiz varsa yardımcı olursanız sevinirim.

Kullanım klavuzuna bir bakın süre sınırı var mı diye. Belki o görünen süre toplam karta yapılacak kayıt süresidir. Ses konusunda da kamera üstündeki ses alıcı kısmını makineyi elde tutarken o noktayı elinizle kapatmış olabilirsiniz.

Dediğiniz gibi kullanım kılavuzunu inceledim. Ses konusunda hoparlör kısmını kapatmıyorum ancak ses az çıkıyo muhtemelen K5 lerde kornik sorun gibi birşey sanırım. Süre konusunda da kullanım kılavuzunda ''25dk ya kadar, eğer kameranın iç sıcaklığı çok yükselirse kaydı otomatik olarak durdurur.''ifadesi geçiyo. Sanırım kayıt esnasında ısındığından kendi 5dk civarında otomatik durduruyor.
    Öneriniz için teşekkürler.

• Herkese selam
    Black Redstart by Ömer KAYA, on Flickr

• Ak Kuyruksallayan.
    White Wagtail by Ömer KAYA, on Flickr
    Brown Mallard by Ömer KAYA, on Flickr
    IMGP4522 by Kürşat ZORLUSOY, on Flickr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurs@tz -- 15 Mart 2018; 20:39:27 >

Peacock goby by Ömer KAYA, on Flickr
    IMGP4498 by Kürşat ZORLUSOY, on Flickr
  • 
Sayfa: önceki 16441645164616471648
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.