Şimdi Ara

Penisimden kan geliyor yardım edin (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
19.816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: 01001101

korkacak bişey yok, kısa zamanda çok kez yapınca olur o.

ama sende fazla zorlamışsın, benim hayatımda bir kez başıma gelmişti uzun yıllar önce.

ekleme: 15 günde bir mi yapıyosun yahu kanı manı bırak 15 günde bir nasıl oluyo hemde 23 yaşında ilginç oldu olacak hiç yapma

sen her gün 2 posta atıyor mususn yoksa

• quote:

Orijinalden alıntı: sarpcore

oda çok pis olur ya.bende ameliyat sonrasında yataktan kalkamıyorum ordek getirdi hemsire ama ufak bi sey.ordege basladım işşemeye ama duramıyorum ki.doldu tastı yataktan artık asagıya indi o derece işedim yaw.ama bir zevkliki sorma:)

Muhaha dayımda güldüydü ya bi bardak doldu bardagı çektim bi 2 bardak daha işedim dayıma baktım gülmeye başladı

Vucut nekadar garip ama o işeyememek cok kötü birşey ya taxi yapıp take offa geçiriyoruz çavusu işetmek için.. allahtan düzeldi artıkta rahat işiyoruz.. ben bir wc ye gideyim test yapayım

• quote:

Orijinalden alıntı: CrazyOsse

quote:

Orijinalden alıntı: sarpcore

quote:

Orijinalden alıntı: Lich King!

ciddi bi mesele olabilir alien e en yakın oldugun kişiyle konuş

müthiş çözüm önerisi.aile veya yakın biriyle konuşunca kan duruyor herhalde:))

Dikkatini çekerim AİLEN dememiş ALİEN demiş..http://translate.google.com/#en/tr/alien

o zaman konu beni aşar.:)

• hemen o bilgisayarin basindan kalk ve en yakin hastanenin acil bolumune koşarak git.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jang

quote:

Orijinalden alıntı: değişik

quote:

Orijinalden alıntı: LightningRaven

quote:

quote:

Kan gelmesinin sebebi aleti fazla yorman veya daha ergenliğe girmediğin için testislerin tam calısmaya başlamaması ( sperm üretimi işte daaa )

yaş kaçtı ?

23 yaşındayım kardeş 15 günde bir mastürbasyon yaparım

İnş csb değildir..

23 yaşındasın masturbasyon yapıyorsun

Biz ciddiye alarak cevap verelim kılcal damarlarından olabilir veya testiste arıza olabilir..

Bir doktora git ürolojiye 2dk sor hallet..

23 yaşındasın mastürbasyon yapıyorsun diyorsun neden bu kadar şaşırdın dostum ben 44 yaşındaki adamı masturbasyon yaparken yakaldım sen ne diyorsun

yaşla ilgisi yok, soran arkadaşın evinden amanda amanlar çıkmıyorya hamııaaa, ayrıca cool olma çabaları..

bilader sen ne diyorsun ya şurda adam akıllı bi yardım istiyelim diyoruz sen yok cool olma çabası felan diyorsun cool nedir bi git ya

• acile git idrar tahlili yaparlar %95 kum döküyorsun derler (bana böyle demişlerdi güvenmedim başka bi hastaneye gittim kum falan dememislerdi)

ACİLE GİT

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir hafta boyunca mastürbasyon yapma. Testislerin küçülüp kaybolacak ve sırtında kanatlar çıkacak.
  • quote:

quote:

ama sende fazla zorlamışsın, benim hayatımda bir kez başıma gelmişti uzun yıllar önce.

ekleme: 15 günde bir mi yapıyosun yahu kanı manı bırak 15 günde bir nasıl oluyo hemde 23 yaşında ilginç oldu olacak hiç yapma

uzun zaman önce teee lise zamanlarımda başıma gelmişti bu, ozamanlar dahi günde iki kere falan yapmazdım asla, ama bikere yaptım ve başıma bu geldi. yoksa günde iki kez biraz uçuk bişey bence.

• quote:

quote:

quote:

uzun zaman önce teee lise zamanlarımda başıma gelmişti bu, ozamanlar dahi günde iki kere falan yapmazdım asla, ama bikere yaptım ve başıma bu geldi. yoksa günde iki kez biraz uçuk bişey bence.

Rekorum 7-8

• quote:

Rekorum 7-8

ne zevk alıyosun ondan, acıdan başka bişey olmaz o.
  • quote:

quote:

Rekorum 7-8

ne zevk alıyosun ondan, acıdan başka bişey olmaz o.

Zevk değilde hocam sabah 9 gibi kalktıydım ozaman 1ci tabi yaş 12 13.. saat 9 12 14 16 17 19 20 bide 21.30 olması lazımdı en son cıkmıyordu artık

Rekor o ya normalde günlük 1 kere kesiyor arada bi 2ci dozu veriyorum

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.