Şimdi Ara

PENDİK KAYNARCA'DA OTURAN VAR MI?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
4.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Mayıs ortası ile haziran başı gibi Dedemin,babamın,benim doğduğumdan beri oturduğumuz Fikirtepedeki 53 senelik yadigar evimizden Pendik kaynarcadaki bir eve taşınıyoruz. Oralarda oturan varsa çevresi nasıldır bilen varsa bi anlatabilirmisiniz. Tren istasyonunun 15dk yakınında bir ev aldık 15 senelik binada 7. katta, Kısmen deniz manzaralı hoş bi ev. Ve hayatımda ilk kez taşınma duygusunu yaşiycam çok garip geliyo

• arkadaşım oturuyor alt kaynarca iyide üst kaynarca apaçi mekanı ve hergün olay çıkıyor bayburtlu kaynıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: einsteinwashere

arkadaşım oturuyor alt kaynarca iyide üst kaynarca apaçi mekanı ve hergün olay çıkıyor bayburtlu kaynıyor

yok alt kaynarca da aldığımız ev trene çok yakın
  • Alt kaynarcada oturuyorum sahil tarafı iyidir sakındır daha düzenli yukarlara üst kaynarcaya doğru cıktımı seviye düşüyo
  • Geçmiş olsun kardeş. Yakında önümü kestiler, beni dövecekler tarzında konularını bekliyoruz
  • Kaynarca güzel bi yer.Her telden insan var.En görgülüsünden en görgüsüzüne en zengininden en fakirine hayatına yeni şeyler katabileceğin bi mahalle.Ulaşım bakkal market vs. yönünden çokta iyi bi mahalle.Üst kaynarcayla pek bi alakamız yoktur zaten.Hayat sabah 5 te başlar sabah 5 te sokağa bakarsan evlerinden uykulu uykulu çıkan insanlar görürsün.Nüfusu bi kaç tane şehirden daha çoktur.Eğer taşındığınız ev güzelse pişman olmassın.

Kaynarcada doğup büyüdüm.
  • 25 senedir üst kaynarcadayım aman gelme bu taraflara alt kaynarca biraz daha medeni sessiz sakin bir yerdir.
  • Tam bir apaçi yeri. Apaçiler orada üretiliyor bile olabilir.
  • Apaçilerin takıldığı yerler belli zaten.Oralara pek uğrama sanada bulaştırabilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyazçikolata

Arkadaşlar Mayıs ortası ile haziran başı gibi Dedemin,babamın,benim doğduğumdan beri oturduğumuz Fikirtepedeki 53 senelik yadigar evimizden Pendik kaynarcadaki bir eve taşınıyoruz. Oralarda oturan varsa çevresi nasıldır bilen varsa bi anlatabilirmisiniz. Tren istasyonunun 15dk yakınında bir ev aldık 15 senelik binada 7. katta, Kısmen deniz manzaralı hoş bi ev. Ve hayatımda ilk kez taşınma duygusunu yaşiycam çok garip geliyo

Gayet iyi bir yer.Ben pendik merkezdeyim kaynarcaya arada giderim cok guzeldir pendik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miklo*

Geçmiş olsun kardeş. Yakında önümü kestiler, beni dövecekler tarzında konularını bekliyoruz

Raad ol, dededen toruna Fikirtepeliyiz
  • 1 Sene Aşagı Kaynarcada kaldım @paraolmasa dedikleri gibi fakat üst kaynarca öyle degil ama bu olaya cok şahit oldum teke tek kavga zor görürsün ve genelde kavgada hep köpek mevcut
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyazçikolata

quote:

Orijinalden alıntı: Miklo*

Geçmiş olsun kardeş. Yakında önümü kestiler, beni dövecekler tarzında konularını bekliyoruz

Raad ol, dededen toruna Fikirtepeliyiz

Ben raad ım reyiz, meraklanma

• alt iyi de üst berbat

• hayatımız geçti be kaynarcada. Özledim yemin ederim, üniversite için şehir dışındayım
  • güzeldir kaynarca dedikleri gibi her telden insan var, yaşını tahmin edemiyorum ama takılmaman gereken insanları az çok tipten anlıyosun. taşındığın yer güzel, çevresi falan da öyle. ulaşım kolaylığı imkanı çok iyi.
  • Doğma buyume kaynarcaliyim daha altnkaynarca ust kaynarca muhabbetini cozemedim

Ayrica apaci kaynar muhabbetide dogrudur. Girdigim ortamda isyerinde falan kaynarcaliyim deyince hic benzemiyosun diyolar yada birisi absurt bi hareket yaptiginda olum kaynarcalimisin la sen diyolar

Kaynarca guzel biyerdir pisman olacagini sanmiyorum. Hayirli olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: TEHET

Tam bir apaçi yeri. Apaçiler orada üretiliyor bile olabilir.

ladikoy haric gerisi cop anadolunun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam askerde konusu hortlamış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kadiköyden ve bostancidan sonra kaynarca kadar güzeldir istanbul anadolu.

avrupa yakası ve kadiköy,bostancı o soğuk sifatsiz yüsüz insanliğin bittini anliyorsun. taki maltepe gelene kadar ama orasıda bozdu sonra kaynarca kadar böyle hep sıcak hep şen hep bir samimiyet.

apaçimi dedi birileri bize? sanarsin kendisini oxford bitirdi akılı olun ayan.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.