Şimdi Ara

Silinebilir bu konu malum firma kapandi (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.714
Cevap
37
Favori
104.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

hicbir burdan gelirim yok hakedis felanda almıyorum bu firmayı kımse acmamıstı ben actım sadece burdan 1 lira bile cebime girmisse haram olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diridiri06 kullanıcısına yanıt

Reklam verme burda kardesim sen netgalaksı kendı konunda reklam ver burda verme

• zzfertatzz Z kullanıcısına yanıt

Reklamla alakası yok sadece öneri ve düşüncemizi paylaşırız biz

• 20 liralığın taahhütsüzü kaç liraymış 34 lira demişler öbür konuda doğru mudur? 34 se ben taahhütsüze geçeyim..şimdi 2 yıl taahhüt veririz sonra cayma bedeli çıkarırlar,karşında muhatapta yok papaz oluruz..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • righteous@ kullanıcısına yanıt

Aynen kardeşim tahattüt olmayan paket en mantıklısı fiyatı uygun ilerde sorun olursa 350 lira cayma bedeli varmış

• Diridiri06 kullanıcısına yanıt

Kardesim sen burda netgalaksıyı yayma bak ben gelip netgalaksı konusunda yazıyormuyum peliceli burası pelicell konusudur lutfen diger iss reklamlarını yapmayınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zzfertatzz -- 8 Ocak 2022; 15:36:7 >
  • Yav hepi topu aylık 20 lira arkadaşlar amma uzattınız ya. Çok memnun klamazsan kullanamazsın farklı issye başvurusun bu da yedek dursun nedir yani gitsen tavuk döner ayran yiyemezsin 20 liraya. Kötü olsa nolur. Ama ya iyi olursa?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bu arada hattı iptal ettiğim netgalaksi arayıp 20mbit 60 TL temmuza kadar diye ikna kampanyası önerdi.

• Nakil taşınma durumunda ücret alıyorlar mi

• Mh aradım mesai saatleri dışındayız diyor.Fiyat olarak uygunda sorun falan olursa ulaşmak sıkıntı olur bunlara.Yindede taahhütsüz paketleri deneyip ona göre karar vermek gerekir.Turknetten taşıma ile abonelik kaç sürer ki,bilgisi olan var mı?

• "whatsapp iletişim" ile ulaşmaya çalıştığımda ulr hatalıdır uyarısı veriyor. Pc ve telefon ile ulaşamadım.

Nasıl ulaşacağız?

Silinebilir bu konu malum firma kapandi
  • niketnac kullanıcısına yanıt

08505327354 bu numarayı telefon rehberinize ekleyin sonra whatuptan sorunsuz sohbet edebilirsiniz,ben mesaj attım bakalım geri dönüş bekliyorum.

• mustafa371988 M kullanıcısına yanıt

Bugun mesai dısında ondan dolayı mh ulasım yok ama hafta sonları destek kayıdı acabilirsiniz

• Modem temini müşterilerimize aittir, taşıma durumunda herhangi bir ek ücret alınmamaktadır.seklinde cevap aldım .burada arkadaşlar modemi verdiklerini ek ücret almadıklarını yazmis

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende bugün 8mbit sınırsız 19.90tl lik pakete taşıma için başvuru evraklarını yolladim.Bakalım bağlanınca sonucu bildiririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dragontool -- 10 Ocak 2022; 14:17:3 >
  • Bende az once 35 mbps paketine başvuru yaptim hersey yolunda gitti hayırlısı bakalim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sweet81 -- 10 Ocak 2022; 14:19:54 >
  • kargosu teslim edilen varmı

• ADSL -VDSL TAAHHÜTLÜ
    Paket Bilgilerimiz Şu Şekildedir,
    8Mbps Limitsiz Paketimiz 19.90TL
    16Mbps Limitsiz Paketimiz 44.90TL
    35Mbps Limitsiz Paketimiz 54.90TL
    50Mbps Limitsiz Paketimiz 64.90TL
    100Mbps Limitsiz Paketimiz 74.90TL
    Taahhütlü paket fiyatlarımız olup ücretler sabittir.
    24 ay taahhütlüdür. Aboneliğinizin süresi dolmadan iptal etmeniz durumunda cayma bedeli yansıtılır.
    Modem müşteriye aittir.
    Alt yapınızın desteklediği hız kadar internet hizmeti alabilirsiniz.
    Kurulum için ilk etapta kimliğinizin ön ve arka tarafının resmini whatsapp hattımızdan ya da info@pelicell.com.tr mail adresimizden göndermeniz gerekmektedir. Sonrasında sisteme girişinizi sağlıyoruz. Alt yapınızda sorun yok ise 10 iş günü içerisinde alt yapı şirketi tarafından bina girişinizdeki veya sokağınızda bulunan ankastre kutusundaki portunuza adınızın yazıldığı bir etiket bırakılıyor.Etiket bırakıldıktan sonra daireden evinize kadar kablonun çekilmiş olması gerekiyor ve bizim tarafımızdan ekip yönlendirilmesi yapılıyor.Kullanıcı adı ve şifrenizle modem aktivasyonunuz yapılıyor.Ekipler geldiklerinde sözleşmenizi getirmiş olacak. Sözleşmenin her sayfası ıslak imzalı olarak imzalanması gerekmektedir.İnternet aboneliğini yapacak kişi sözleşme imzalanması için ekipler geldiğinde evde bulunmalıdır.
    Her ayın 1 de faturanız çıkar ayın 10 una kadar ödeme yapılmaması durumunda hizmetiniz durdurulur.

• taahhütlü pakatte sözleşmede cayma bedeli yansıtılır diyor

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.