Şimdi Ara

Peki ya sizce?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • World of Tanks oynamaya başlayalı daha 3 gün oldu. Şimdi elimde KV, T-50, Hetzer'im var. Kv de 107mm top u kullanıyorum bir yandan da yeni yama ile gelecek KV 1-2 ayrımından yararlanmak için bulunduruyorum. Bunların dışında da gayet memnunum Kv tankından iyi iş çıkarıyor biraz hantal ama

Mürettebat %100 e yaklaştıkça bende hangi yeteneği ekleyeceğimi düşündüm kara kara fakat fazla tecrübem ve araştırmalarıma rağmen yeterince bilgi birikimimin olmaması yüzünden tavsiyelerinizi bekliyorum KV deki mürettebatım için. Yardımcı olursanız sevinirim

Dipnot: T-50 tankımı gözcülük için kullanıyorum pek mühim değil bir yolunu bulurum ama gerçekten KV ve Hetzer(StuGIII ve Jagdpanzer geliştirmek istiyorum) için tavsiyede bulunabilirmisiniz? Son olarak tanka ek olarak takılabilen moduller havalandırma vs. hakkında aydınlatırsanız sevinirim bir türlü bulamadım oyun içinde.

Okuduğunuz için teşekkür ederim

• Ayrıca akşamları 8-9 gibi online olup min. 1 saat oyundayım bu aralar pek vakit bulamıyorum. Russian tech tree de IS lere ulaşmak isterim vaktim olsa. Clan vs. ilginiz olursa hazırım
  • http://worldoftanks.eu/community/accounts/500752870-WilliamWallace/

Burada 31.5.2011'de oyuna kayıt yaptırdığın gözüküyor.
  • Komutana öğretmen ve diğerlerine kardeşler takımını ver ondan sonra havalandırma, top sürgüsü bir de hızlı aim kapatma zımbırtısını tak geç. Hetzer Stug 3 gibi aletler için de kamuflaj,bino,havalandırma tavsiye edilir. Rammer almana gerke yok zaten hızlı atar l70 topu. t-50 içinde bino, coated optics, kamuflaj al ve karşı düşmana ateş etmeden bir otun içinde onları gözle. O aletin ateş edipte delebileceği tanklar kısıtlı olduğundan ateş ettiğinde görülüp vurulmana değmeyecektir.
  • Yeterli bilgi elde edildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi William Wallace -- 31 Mayıs 2012; 19:19:39 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.