Şimdi Ara

PEKİ BU NE ANLAMA GELİYOR?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Uyarılarının hiçbiri geçerli değil. dosya da yerinde duruyor, disk alanı da yeterli... ne olduysa bu filtrelerden sonra oldu. ne yapacam şimdi? artık hiçbir filmi kaydedemiyorum

• evet evet foruma üye olmadan benim de başıma geldi yapmadık bırakmamıştım microsofttan yeniden indirdim yeni versiyonu öle geçmişti
  • quote:

Orjinalden alıntı: foxrun27

Uyarılarının hiçbiri geçerli değil. dosya da yerinde duruyor, disk alanı da yeterli... ne olduysa bu filtrelerden sonra oldu. ne yapacam şimdi? artık hiçbir filmi kaydedemiyorum

Kaydettiği kısma baktınmı, birde sanıyorum senin movie maker sapıtmış, kodeklerle alakalı değil sorun.
  • ne olursunuz birisi Windows Movie Maker 2.1 'i direkt indireceğim bir link versin. sabahtan beri uğraşıyorum ama bulamadım. Windows update sitesinden inmiyor çünkü yüklü görünüyor. 2.0 yükledim çözüm olmadı. ben ne yapacağım?
  • quote:

ne olursunuz birisi Windows Movie Maker 2.1 'i direkt indireceğim bir link versin. sabahtan beri uğraşıyorum ama bulamadım. Windows update sitesinden inmiyor çünkü yüklü görünüyor. 2.0 yükledim çözüm olmadı. ben ne yapacağım?

Dostum link aşağıda,

MOVIE MAKER.
  • @sirneo

o linke daha önce de girdim ama almanca olduğu için yükleyemedim. her yerine tıkladım ama bulamadım. lütfen bir de sen bakar mısın?

quote:

Orjinalden alıntı: sirneo

quote:

ne olursunuz birisi Windows Movie Maker 2.1 'i direkt indireceğim bir link versin. sabahtan beri uğraşıyorum ama bulamadım. Windows update sitesinden inmiyor çünkü yüklü görünüyor. 2.0 yükledim çözüm olmadı. ben ne yapacağım?

Dostum link aşağıda,

MOVIE MAKER.

• quote:

@sirneo

o linke daha önce de girdim ama almanca olduğu için yükleyemedim. her yerine tıkladım ama bulamadım. lütfen bir de sen bakar mısın?

quote:

Orjinalden alıntı: sirneo

quote:

Dostum link aşağıda,

MOVIE MAKER.

dostum link'deki download çalışıyor, "Jetzt herunterladen" yazan kısmı tıkla otomatik başlıyor download.

• sağol dostum. ama araştırmalarım 2.1 versiyonunun sadece sp2 ile yüklendiği, başka da ekstra yüklenmediği şeklinde sonuçlandı. zaten senin verdiğin linktede sp2'nin almanca versiyonu yeniden yüklememi istiyor. bunun yerine sp2 türkçe'yi indirip yeniden kurmayı deneyeceğim. umarım hallederim. herkese teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.