Şimdi Ara

Pek Bilinmeyen 'Aşırı Ötesi' Sağlam Metal Grupları (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
9
Favori
4.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Artillery'yi de bu klasmana koyabiliriz sanırım.
  • Bence Hypocrisy kesinlikle hakettiği değeri görmüyor. Melodic Death Metal sevenler kesinlikle göz atmalı

Eraser
    Valley Of The Damned
    Pleasure Of Molestation
    Scrutinized
  • helstar yukarda yazılan grupların hepsinden iyidir nosferatu albümü efsanedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C4VO -- 4 Aralık 2012; 16:29:31 >
  • Aeternam
    Scar Symmetry
    Solution .45
    Obtenebris

• Insomnium,Eternal Tears of Sorrow
  • İnsomnium , wintersun , in mournin , mercenary , be' lakor , double dragon

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Efsane değiller ama potansiyel var

• the lord weird sloug feg
  • born of osiris, parkway drive, veil of maya ..
  • Yes
  • Bullet For My Valentine ülkemizde bilinmeyen ve yetenekli bir grup.
  • All that Remains.Bilen vardır belki.Özellikle The fall of ideals albumu iyidir.

• Evile ve Havok.

Bu iki grup geleceğin thrash metal grupları. Kesinlikle dinlemelisiniz.
  • Bilmeyen çok var mıdır bilmem ama Overkill de tavsiye edilir bir Thrash Metal grubu.Tavsiyemdir.
  • DİSTURBED
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

Evile ve Havok.

Evile'yi bende tanımazdım ama öğrendikten sonra baktım ki bu grup her yerde. Bence gayet tanınıyor ama Metallica özentisi oldukları için dinlenilmiyor ya da konuşulmuyor pek. Ben pek sevmedim açıkçası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nightwish

quote:

Evile ve Havok.

Evile'yi bende tanımazdım ama öğrendikten sonra baktım ki bu grup her yerde. Bence gayet tanınıyor ama Metallica özentisi oldukları için dinlenilmiyor ya da konuşulmuyor pek. Ben pek sevmedim açıkçası.

Evet kitlesi her geçen gün artıyor. Zevkler ve renkler diyelim. Ben seviyorum. Metallica sevdiğim için bana güzel geliyor Metallica özentiğili var gerçekten. Vokalisti James Hetfield' a benziyor. Slayer tadıda veriyorlar.

• Bi göz atayım
  • quote:

quote:

quote:

Evile ve Havok.

Evet kitlesi her geçen gün artıyor. Zevkler ve renkler diyelim. Ben seviyorum. Metallica sevdiğim için bana güzel geliyor Metallica özentiğili var gerçekten. Vokalisti James Hetfield' a benziyor. Slayer tadıda veriyorlar.

Metallica'yı bende severimde beğenemedim Evile'i. Pek trash sevmiyorum ben aslında. Heavy, power falan dinliyorum. Arada senfonik.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Evile ve Havok.

Metallica'yı bende severimde beğenemedim Evile'i. Pek trash sevmiyorum ben aslında. Heavy, power falan dinliyorum. Arada senfonik.

Thrash sevmiyorsan doğaldır. Gerçekten thrash yapıyor adamlar. Ben thrash dinlerim, sonra heavy.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.